» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » millenium travel, był ktoś z nimi???

millenium travel, był ktoś z nimi???

Strona: « < 1 2 3 4 5 6 7 ... > »

Autor Treść
letina
Gość
Wybieram się w sierpniu do Bułgarii właśnie z biurem Millenium Travel, dokładnie do hotelu Royal Sun. Jest to 2-tygodniowy wyjazd, wracamy 1 września. W cenie mamy przejazd i pobyt, bez wyżywienia. Mam kilka pytań:
1. Co TRZEBA wziąć do bagażu podręcznego? (pisaliście coś o odzieży na przebranie, kostiumie kąpielowym..)
2. Jak jest z ręcznikami, brać swoje czy liczyć na te hotelowe?
3. Ile minimalnie trzeba wziąć ze sobą kieszonkowego? (ile wychodzą obiady na mieście + drobne wydatki)
4. W jakim języku można się dogadać z obsługą hotelu?
Jeśli macie jakieś dodatkowe rady to bardzo proszę :)
IP: 91.232.140.130
anka
Gość
hej, my byliśmy z nimi rok temu w grecji, w tym roku tez wybieramy sie do bułgarii. z pewościa przydadza sie świeże ciuszki na przebranie i jakieś kosmetyki by móc się odświeżyć. co do jedzienia to my śniadania robiliśmy sami w pokojach jest aneks kuchenny wiec zawsze mozna sobie coś ugotować a co więcej to powiemy po powrocie,
pozdrawiam
IP: 37.31.114.110
tomek
Gość
Ja byłem w 2012 roku i jestem zachwycony. W przyszłym roku wybieram się po raz kolejny z tego samego biura do Bułgari a to chyba najlepsza rekomendacja.
IP: 89.79.231.249
Użytkownik
Posty: 9
gdzie mogę znaleźć więcej opinii na temat tego biura?
IP: 46.112.62.45
zaciekawiony
Gość
Witam. Chce sie wybrac z Millenium do Bułgari - Słonaczny Brzeg w teminie 5.07-19.07.
Który z hoteli polecaci dla grupy młodych ludzi?? Royal Sun czy Granada??
I jak wygladaja ceny?? Np czy warto wykupic sniadania i obiadokolacje w hotelu czy lepiej gdzies na miescie jesc??
I jak wygladaja ceny alkoholi?? Np po ile whiski?
PS. Wybiera sie moze ktos w tym terminie??
IP: 178.239.4.19
darek
Gość
Myślę, że Royal Sun byłby lepszy. Grenada położona jest tuż po wjeździe do miasta. Bardzo blisko Nessebaru. Royal Sun leży dużo bliżej od głównego centrum z barami, kawiarniami i klubami. Grenada mimo swojego położenia też jest ok, jeśli ktoś oczekuje większego spokoju i ciszy. W jej okolicy oczywiście są sklepy i restauracje ale nie tyle co w centrum. Ja tym razem będę obok Grenady w Blue Marine, właśnie ze względu na spokojniejszą okolicę, bliskość morza i Nessebaru gdzie myślę wieczorami też się sporo dzieje.
IP: 77.254.51.209
darek
Gość
Co do jedzenia to wydaje mi się, że śniadania spokojnie można wykupić (jadłem w Royal sunie i było ok, urozmaicone) natomiast obiadokolacje lepiej jeść na mieście. Zawsze to jakieś urozmaicenie i większy wybór. Poza tym nie jesteście uwiązani do hotelu, i nie będzie szkoda jak kolacja przepadnie. Ceny? Porównywalne do polskich jeśli nie tańsze. Wybór bardzo duży, nawet polskich alkoholi.
IP: 77.254.51.209
darek
Gość
Użytkowniku sSPA, na stronie millenium travel pod poszczególnymi hotelami/apartamentami są opinie osób, które już byli z nimi na wakacjach... Warto poczytać....
IP: 77.254.51.209
IrenaW78
Gość
Ktos moze ma jeszcze jakies doswiadczenia z tym biurem - szczegolnie zwiazane z wyjazdami "grecja/bulgaria autokarem"?
IP: 89.174.141.28
Lucy
Gość
Dlaczego usuneliscie moj wpis ?
IP: 89.66.69.198
ciekawy
Gość
Do Lusi. jaki wpis usuneli jeśli coś interesującego to proszę o info na rob.pr@op.pl
IP: 159.205.202.243
Nov
Gość
ja się zastanawiam nad grouponową Grecją (Olimpic Beach)
z postów już wyczytałam, żeby się nie zabierać na ostatni turnus, tak więc myślę o początku września.
i nie apartament, tylko lepiej hotel, tak? Principal czy Honorata?: >

i w grouponie nic nie wiadomo o jedzeniu, jeśli zadzwonię do bp to mi powiedzą? czy groupon to już coś innego niż to, co oni wrzucą nam? :->
IP: 89.79.179.187
Zakręcony gościu
Gość
Hej wszystkim,
Mam takie malutkie pytanko. Planuję wyjechać z biura Millenium travel na wyjazd studencki . Chciałbym zapytać ludzi którzy już byli na takim obozie z tego biura czy rzeczywiście był to wyjazd studencki? Czy raczej była różna skala wieku ludzi tym jadących:)
IP: 79.191.102.203
Darko
Gość
Zakręcony gościu napisał
Hej wszystkim,
Mam takie malutkie pytanko. Planuję wyjechać z biura Millenium travel na wyjazd studencki . Chciałbym zapytać ludzi którzy już byli na takim obozie z tego biura czy rzeczywiście był to wyjazd studencki? Czy raczej była różna skala wieku ludzi tym jadących:)


Z tego co się orientuję to Millennium nie organizuje wyjazdów typowo studenckich ani obozów. Tanie wyjazdy mogą przyciągać studentów ale będąc już dwa razy nimi na wyjeździe mogę stwierdzić, że jest raczej po połowie osób starszych, w średnim wieku i tych młodszych. Po prostu zależy jaki się turnus trafi...
IP: 77.254.110.90
ElectricL
Gość
grzesiek napisał
Zastanawiam się nad zakupem grupera na przełomie sierpnia i wrzesnia do Grecji, ale bez jakiejś weryfikacji nie mam odwagi. Pozdrawiam


Witam. Właśnie siedzę na tarasie w Yannis (Giannis) w Olimpic Beach. Do plaży jest ok. 100m dużo lepsze położenie niż obiekty w Paralii. Morze poprawiło się , bo na początku mętne. Wszystko zgodne z opisem. Autokar luksusowy - kupiony w maju br. dwupiętrowy. Gannis ma internet - nie ma go w ofercie i działa raz lepiej, raz gorzej. Polecam wycieczki na Skiathos i Meteory, reszta niekoniecznie. Millenium travel polecam.
P.S. Ceny w Grecji niższe niż w Chorwacji - mała woda 0.40 Euro, piwo - 0.7-1.2 E, arbuz - 0.2 E, gyros - 2E, kukurydza - 1E. Masa sklepików. Bankomaty tylko w Paralii-ok. 2km - jeździ autobus -ok.1.1 E.
Jak macie pytania to piszcie
IP: 94.67.147.135
Carmela
Gość
ElectricL,jak jest ze sklepami w Olimpic Beach?Jest jakaś drogeria?Sklepy z mydłami,olejami itd? :) Ile polecasz brać euro?Też jadę za tydzień do Giannis,9 noclegów ale nie wykupiliśmy wyżywienia.
Niestety nie było już miejsc w autokarze klasy 1,ale mam nadzieję że w zwykłym też obowiązują jakieś ludzkie warunki? :) Działająca klimatyzacja i wystarczająco dużo miejsca,by podróżować w miarę wygodnie?Już nie mogę się doczekać wyjazdu.

Jak pogoda?Dużo mam pytań :)
IP: 87.101.40.7
ElectricL
Gość
Carmela napisał
ElectricL,jak jest ze sklepami w Olimpic Beach?Jest jakaś drogeria?Sklepy z mydłami,olejami itd? :) Ile polecasz brać euro?Też jadę za tydzień do Giannis,9 noclegów ale nie wykupiliśmy wyżywienia.
Niestety nie było już miejsc w autokarze klasy 1,ale mam nadzieję że w zwykłym też obowiązują jakieś ludzkie warunki? :) Działająca klimatyzacja i wystarczająco dużo miejsca,by podróżować w miarę wygodnie?Już nie mogę się doczekać wyjazdu.

Jak pogoda?Dużo mam pytań :)


Właśnie wróciłem dzisiaj i odpowiadam:
Sklepów spożywczych jest cała masa w-odległości 100 m ze cztery - w tym jeden Sofia właściciela apartamentów, a z olejkami, chałwami i innymi cudami naprzeciwko Gannisa.. Miejsca dla 1 klasy i pozostałych są identyczne, a autokar jest nówka - kupiony w maju br. Rożnica jest jedynie w bagażu (16, 20 lub 30 kg w klasie 1 plus darmowe napoje - z powrotem było z nimi dużo lepiej, bo do Grecji, pani pilot niezbyt kwapiła się do ich wydawania). Co do klimatyzacji w autokarze to była dla mnie idealna - nie za zimno i przyjemnie. Co do Euro nie chce się wypowiadać tak jak pisałem napoje są tanie, obiad & euro, gyros 2 euro, kawa frappe - 1 - 1.5 Euro, piwo w tawernie - 2-3 Euro. Polecam wycieczki - Skiathos - 35 E i Meteory - 25 E, jak ichnie zliczycie to będzie jak wakacje nad Bałtykiem.
Co do Parali to ludzie byli tam niezbyt zadowoleni z lokalizacji (obrzeża) i wyżywienia - jedynie chyba Honarata jest blisko centrum. W Lidlu ponoć tłumy, ale jak pisałem w sklepikach jest tanio, ale jak chcesz kupować wyżywienie to pewnie trzeba się tam wybrać - jak tam nie byłem.
Warta też spędzić czas w aquaparku w Budapeszcie bo nic innego nie mają do zaoferowania (z Budapesztu 25 przystanków aby do nich dojechać).
Pozdrawiam.
IP: 89.78.237.218
ElectricL
Gość
Co do Euro - to kurs w bankomacie był 4.24 (w Alior Bank), a na Skiathos - 4,56 zł!, więc tam nie polecam.
IP: 89.78.237.218
ElectricL
Gość
Co do pogody - to pomiędzy 12, a 16 ciężko wysiedzieć na plaży - niezbędny parasol - można kupić za 5.5 EURO na miejscu, zamiast targać z Polski. Co do limitów bagażu, to niestety z powrotem pan kierowca sprawdzał nam złośliwie wagę sprytnym przyrządem,ale ja miałem limit do 30 kg, więc ;) .
Ostatni dzień pobytu trzeba z głową zaplanować - o 9.00 zdaje się klucze i główne bagaże do autokaru, a wyjazd jest o 20.00. Jedni wybrali rejs piracki za 20 E, ale nie polecam. Ja przeleżałem na łóżku pod parasolem - w pierwszej tawernie na wysokości Gannisa - mówimy po polsku. Tak jak pisałem, trzeba coś zamówić za 3 Euro i leżeć cały dzień.
IP: 89.78.237.218
Kalor
Gość
ElectricL napisał
Witam. Właśnie siedzę na tarasie w Yannis (Giannis) w Olimpic Beach. (...)Polecam wycieczki na Skiathos i Meteory, reszta niekoniecznie.(...)


Wybieram się na ostatni turnus i chciałbym dopytać o te wycieczki:
- jak rozumiem w autobusie pilotka powie w jaki sposób można wykupić wycieczki? czy też trzeba się samemu organizować na miejscu?
- Meteory - ile i które klasztory się zwiedza? czy w drodze powrotnej jest też jeszcze coś do zwiedzania?
- Skiathos - skąd wypływa statek? czy z okolic Paralii... czy też podjeżdzą się gdzie sblisko wyspy i rejs to de facto pół godziny? :)


Dzieki za pomoc!
IP: 193.111.236.31
Carmela
Gość
rezydentka na miejscu organizuje spotkanie informacyjne,gdzie opowiada o wszystkich wycieczkach i można u niej od razu się zapisać i zapłacić.rezydentka jeździ na wszystkie wycieczki.można też sobie wykupić wycieczki na mieście,bo na ulicach pełno jest biur podróży,ale często to naciągacze,więc dla paru euro mniej nie warto ryzykować.

jeśli chodzi o Skiathos,to o 5:30 odjezdza autokar z pobliskiego przystanku autobusowego w olimpic beach(w paralii tez sie zatrzymuje zeby wziac reszte osob),jedzie się ok 1,5 godziny do miasteczka(nazwy nie pamietam) portowego i stamtąd odpływa się w kierunku wyspy.rejs trwa ok 2 godziny i parenascie minut.kapitan zabawia pasażerów całą drogę,tzn na górnym pokładzie tanczy zorbę.w drodze powrotnej dostaliśmy po kieliszku metaxy.mozna tez wygrac całą butelkę podczas tanca ;d

nie wiem czy ostatni turnus to dobry pomysł,bo pogoda nie jest aż tak dobra.nie ma gorąco,często są chmurki na niebie,właśnie dzisiaj rano stamtąd wróciłam i mieliśmy podczas wyjazdu 2 dni złej pogody.boję się pomyśleć co będzie pod koniec września.lepiej od razu wykupcie wszystkie wycieczki bo z plażowania raczej nic nie bedzie.

ceny wycieczek zamykają się w 45 euro(Ateny).Skiathos kosztuje 35 euro,meteory z tego co pamietam-40 euro.wieczór grecki-20- euro.

apartament Yannis w porządku,ale są mrówki,całę szczęście niegroźne,małe i nieuciążliwe.niestety często brak jest ciepłej wody,zgłaszałam to rezydentce ale niewiele się poprawiło.weźcie sobie z polski porządny nóż i deskę do krojenia,oraz korkociąg,bo z tym jest lipa.trzeba też samemu zaopatrzyć się w ścierki i detegrenty do sprzątania,ale to wszytko jest w sklepach,których jest mnóstwo.

nie polecam chleba w Grecji,dla mnie był w ogóle nie do przełknięcia,gorzki i obrzydliwy.byłam w OB,na plazach w ogole sie nie oplaca kupowac tych miejsc na lezakach za symboliczne zamówienie napoju,bo napoj kosztuje 3 euro i smakuje jak 3 cytryny rozmieszane z wodą ;d my wyczailiśmy fajny basen w hotelu na tej głównej drodze łączącej paralię z olimpic beach i tam spędzaliśmy czas.zamawialiśmy frappe(przepyszną!) za 3,5 euro i siedzieliśmy tam cały dzień.równieź ostatni dzień tam spędziliśmy,kiedy zdaliśmy bagaże główne do autokaru i trzeba było gdzieś pójść.wzięliśmy tam jescze prysznic przed podróżą,także to dobry pomysł na ostatni dzień.

jeśli chodzi o jedzenie,to w olimpic beach polecam gorąco knajpkę Perche no?przepyszna pizza,my dostawaliśmy ciasto i wodę gratis do kazdego obiadu.ceny też przystępne,mila obsługa.najlepsza margarita w moim życiu,nigdy nie zapomnę tego smaku!perche no? łatwo znaleźć bo w OB są tylko 3 główne ulice ścisłego centrum.
nie polecam restauracji white rose,bo jest tam identycznie jak w perche no?,za to wszystko o euro droższe.
IP: 87.101.40.7
Kalor
Gość
dzięki ;) o pogodę się nie martwię - najważniejsze, żeby nie padało i było nie mniej niż 20 stopni w dzień - tyle mi styknie, a w tym regionie to jak najbardziej realne.
IP: 81.190.1.57
oksiu
Gość
Byłem z millenium travel w paralii w terminie 23.08-5.09.2013 w aparhotelu Giannis. Powiem tyle wychodzisz na balkon i widzisz z prawej Olimp ok. 3 km w lini prostej, z lewej ok. 70 metrów morze Egejskie. Zle jest? Plus dobry standard pokoju, metraż? Prawda pokój wersja mini ale chociaz mam 2 metry wzrostu i chodze na silownie od lat nie odczulem opisywanej przez niektórych klaustrofobii. Zreszta wielu malkontentów ma w bloku niewiele wiecej :) Jestem mega zadowolony bywałem w lepszych hotelach ale za grubszy pieniadz - proste. jak na cenę 499 zł plus 50 € to cud miód. Pilotka w autokarze miła i serdeczna, na miejscu - inna rezydentka bardziej kompetentna, mieszkajaca od lat w Grecjii. Pozatym do poprzednika - w apartomentowcach obowiazuje formuła self catering - czyli psrzatasz po sobie a reczniki z polski. Na calym swiecie tak jest - nie tylko w millenium travel.Moj mejl o.wolman@wp.pl jak cos moge podac jeszcze kilka inych informacji
IP: 83.238.217.6
Kalor
Gość
To ja chyba źle zrozumiałem... W Giannis nie dają ręczników? Zdaje się, że w umowie było okreslone, że w opłacie 50EUR mieszczą się opłaty/podatki lokalne, sprzątanie na koniec i ręczniki...
IP: 193.111.236.31
Carmela
Gość
Olo nie mów że wszystkie ręczniki trzeba przywozić :P W Giannis dają 4 ręczniki-dwa małe i dwa duże,ale wiadomo,ciężko jest je wyprać bez pralki, więc lepiej z Polski zabrać jakieś dodatkowe.
IP: 87.101.40.9

Strona: « < 1 2 3 4 5 6 7 ... > »

Forum turystyczne » millenium travel, był ktoś z nimi???

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij