» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » millenium travel, był ktoś z nimi???

millenium travel, był ktoś z nimi???

Strona: « < ... 30 31 32 33 34 35 36 37 38 ... > »

Autor Treść
Aneta
Gość
W pokojach Lemon tree jest aneks kuchenny ( lodówka, mikrofala, kuchenka taka dwupalnikowa) śniadanie w porządku ( pomidory, ogórki, jajka w róznych postaciach, oliwki,kiełbaski, serki, płatki z mlekiem, kawa, herbata, soczek). My obiady mieliśmy wykupione w Muratim ( 1000 leków na osobe na dzien). Pizza około 500-700 leków, podobnie spagetti, risotto, owoce morza troche droższe koło 900. Bus do sarandy kosztuje 100 leków a do Butrintu 50 leków. Blue Eye albo z wycieczką albo na własna reke wypozyczajac samochód. Kantor jest w Ksamilu, euro na leki można wymienic również w sklepie. Co do płatności kartą nie wiem jak wygląda, bo jej nie uzywaliśmy. Pozdrawiam :)
IP: 83.242.88.121
Klops
Gość
A Lemon tree - czy jest Internet?
Jest lobby czy fotele do posiedzenia w środku? A leżaki w cieniu przy basenie? Animacje?
Pokoje lepsze (balkon, temperatura wieczorem) z widokiem na morze czy na drugą stronę?
IP: 81.190.210.68
badi01
Gość
Właśnie kończy mi się pierwszy tydzień na korfu we Frida. Cóż zakwaterowanie jeśli ktoś nie ma wysokich wymagań według mnie OK, basen fajny ale mógłby być przynajmniej wykafelkowany, woda ciepła i czysta, leżaków pod dostatkiem. Aparthotel prowadzony przez Polaków a turyści w nim to sami Polacy z Millenium ( są chyba dwie rodziny nie z Polski ). Śniadania OK masełko dżemik nutella serek biały i żółty wędlina pomidory zawsze coś na ciepło to jajecznica parówki jajka gotowane, kawa herbata soczek płatki do mleka. Plaża piaszczysto żwirowa nie trzeba butów do wody nie ma jeżowców, do plaży jest kawałek ja chodzę na skróty przez łąkę ( wykoszone przejście) wtedy bliżej, do centrum gdzie się coś dzieje tzn knajpki stragany muzyka dyskoteki dancingi jest kawałek myślę że ok 30 min. Ceny piwo przy plaży w sklepie od 1,5 Euro, lody ok 2 E, dwa leżaki i parasol 5E. Pierwsze wrażenie po przyjeździe na miejsce raczej rozczarowuje ale z czasem jest coraz lepiej wiem bo rozmawiam z ludźmi i też mieli takie odczucia że dziura zabita dechami wśród zarośniętych trawą pól. W pokojach kuchenka czajnik talerze sztućce szklanki kubki patelnia garnek telewizor z polską telewizją. Uważam czas spędzony tu za udane wczasy i gdybym miał teraz wybierać gdzie jechać to na pewno wybrałbym ofertę z Millenium na Korfu. Zobaczymy jak będzie w Albanii.
IP: 94.69.88.94
domi
Gość
badi01 napisał
Właśnie kończy mi się pierwszy tydzień na korfu we Frida. Cóż zakwaterowanie jeśli ktoś nie ma wysokich wymagań według mnie OK, basen fajny ale mógłby być przynajmniej wykafelkowany, woda ciepła i czysta, leżaków pod dostatkiem. Aparthotel prowadzony przez Polaków a turyści w nim to sami Polacy z Millenium ( są chyba dwie rodziny nie z Polski ). Śniadania OK masełko dżemik nutella serek biały i żółty wędlina pomidory zawsze coś na ciepło to jajecznica parówki jajka gotowane, kawa herbata soczek płatki do mleka. Plaża piaszczysto żwirowa nie trzeba butów do wody nie ma jeżowców, do plaży jest kawałek ja chodzę na skróty przez łąkę ( wykoszone przejście) wtedy bliżej, do centrum gdzie się coś dzieje tzn knajpki stragany muzyka dyskoteki dancingi jest kawałek myślę że ok 30 min. Ceny piwo przy plaży w sklepie od 1,5 Euro, lody ok 2 E, dwa leżaki i parasol 5E. Pierwsze wrażenie po przyjeździe na miejsce raczej rozczarowuje ale z czasem jest coraz lepiej wiem bo rozmawiam z ludźmi i też mieli takie odczucia że dziura zabita dechami wśród zarośniętych trawą pól. W pokojach kuchenka czajnik talerze sztućce szklanki kubki patelnia garnek telewizor z polską telewizją. Uważam czas spędzony tu za udane wczasy i gdybym miał teraz wybierać gdzie jechać to na pewno wybrałbym ofertę z Millenium na Korfu. Zobaczymy jak będzie w Albanii.


a powiedz proszę jak z łazienką? :)
wybiera się ktoś na korfu od 16 sierpnia?
IP: 31.179.31.7
Linda
Gość
Strasznie dziękuję :) Jakby Ci się jeszcze coś nasunęło to napisz :)

Aneta napisał
W pokojach Lemon tree jest aneks kuchenny ( lodówka, mikrofala, kuchenka taka dwupalnikowa) śniadanie w porządku ( pomidory, ogórki, jajka w róznych postaciach, oliwki,kiełbaski, serki, płatki z mlekiem, kawa, herbata, soczek). My obiady mieliśmy wykupione w Muratim ( 1000 leków na osobe na dzien). Pizza około 500-700 leków, podobnie spagetti, risotto, owoce morza troche droższe koło 900. Bus do sarandy kosztuje 100 leków a do Butrintu 50 leków. Blue Eye albo z wycieczką albo na własna reke wypozyczajac samochód. Kantor jest w Ksamilu, euro na leki można wymienic również w sklepie. Co do płatności kartą nie wiem jak wygląda, bo jej nie uzywaliśmy. Pozdrawiam :)
IP: 89.187.224.230
gosiakij
Gość
Ja bardzo polecam Saranda Beach Resort było super obsługa pierwsza klasa ogólnie rewelacja !!!!Jade tam za rok :)
IP: 89.78.200.159
urlopowiczka
Gość
Witam Właśnie wróciłam i pragnę się podzielić swoimi uwagami i zletami pobytu w Albani hotel Seranda
OgÓlnie biuro dobrze zorganizowane z dojzdem z lotniska do hotelu Obsłauga kelnerzy animatorka i rezydentka ok Blisko plaży baseny. w pokojach czysto.klima płatna ale jeżeli ma się pokój z widokiem na morze jest ok.
To tyle zalet ale są również wady dla mnie bardzo istotne i myślę że dla większości również
Hotel jest położony obok hotelu Keljani gdzie od 9,00do 1.oo w nocy bębni muzyka nie mam nic przeciwko ale w końcu trzeba się przespać więc hotel nie nadaje się dla rodzin z dziećmi. KOlejnym i chyba najważniejszym problemem to była epidemi wymiotów i biegunki brała każdego po kolei nawet nowe turnusy.Pani menadżer która była odpowiedzialna olewała cały problem obwiniając nas polaków że to my to tam przywieżliśmy w żaden sposób nie pomogła do miasta było 3 km tak i do jak do apteki miała samochód pracownikow wywozili do szpitala a gości mieli gdzięs Jedyną osobą która starała się pomóc to Pani Gabrysia ODDawała swoje leki by pomóc innym no cóż a cała reszta miała to w d..... Chyba powinni pomyśleć że ktoś kto raz się zraził więcej tu nie wróci
Radzę na wyjazd wziąć srodki przeciwbólowe żeby potem nie latać i szukać aptek u nich nie wszystko jest.
Jeżeli kotoś mimo tych wad chce zwiedzić Albanie to Warto jest wiele ciekawych miejsc na wycieczkach fakultatywnych a rezydentki Zuza i Ola fajnie opowiadają i wiele zostaje w głowie
IP: 87.205.205.131
Millennium Travel
Gość
Dzień dobry,

bardzo nam przykro z powodu tych niedogodności. Mamy jednak nadzieję, że mimo wszystko Państwa pobyt należał do udanych.


Pozdrawiamy serdecznie
Millennium Travel
IP: 79.175.212.29
gosiakij
Gość
Jesli chodzi o tą EPIDEMIE wymiotów i biegunek to może wina zmiany wody zazwyczaj każdy na wyjazd bierze to od uwage i zabiera ze soba stoperan i nifuroksazyd.My bylislmy z grupą młodzieży i kilka osób tez miało ale zaraz przeszło więc wydaje mi sie że to nie wina hotelu.
IP: 89.78.200.159
BbB
Gość
Jaki wycieczki fakultatywne są oferowane z Saranda Beach i jaka jest ich cena? Które szczególnie polecacie?
IP: 83.10.19.155
saszka1
Gość
Do <millenium travel
czemu Wy czy Pani w każdej odpowiedzi zaraz wszystkich przeprasza i że postaracie się to naprawić itd. że wam przykro że postaracie się to naprawić a tu nic i dalej jedno i to samo że mimo wszystko byli jednak Państwo zadowoleni (wmawianie innym potencjalnym klientom) że jest super -ale z czego mają być zadowoleni???????? że miały być wakacje a biuro po wpłaceniu ma ich w 4-rech literach tymczasem cały czas ktoś na coś narzeka ! ja wiem że wszystkim nie dogodzi ale ludzie patrzrzcie na internet za taką kase autokarem macie samolot z all i na 9 a 7 dni samolotem może mniej ale z pewnego biura i bez żadnej kominacjii szczególnie z dziecmi .
Ciekawe co mi teraz odpiszą ????????????????
IP: 31.134.58.100
saszka1
Gość
Apropos wody to biegunke można mieć np. w Egipcie , Tunezji Maroku takich krajach bo tam jest inna flora bakteryjna (czyli woda z kranu )a nie w Albanii to nie Afryka wiem bo byłem 2 razy i jakoś nikt o czymś takim nie słyszał ! Ale oczywiście pytanie skąd hotel ma wode
IP: 31.134.58.100
Ola
Gość
saszka1 to że ktoś wybiera podróż autokarem a nie samolotem to jego sprawa i nie wiem jakiej odpowiedzi od biura oczekujesz :/
IP: 83.238.161.134
saszka1
Gość
Do Ola
autokar-samolot każdy wybiera jego sprawa ale nie o to w tym chodzi (poza nawiasem)tylko zwroć uwage na odpowiedzi z Mill.Tr wszystkie te same że im przykro itd że postarają się - a tymczasem ludzie dalej narzekają a i tak dalej jeżdżą z nimi. Nierozumie skoro czytają opinie i widzą co inni piszą to po co to biuro wybierają ? a potem stękają na forach ,na takie pytania biuro raczej nie odpisuje chyba że drogą wyjątku
IP: 31.134.58.100
sonia
Gość
Witam,
Jestem bardzo ciekawa jak wyglądają plaże w Ksamil jeśli chodzi o turystów??? Jest trochę luzu czy trzeba szukać jakiś plaż gdzieś dalej? Może ktoś coś poleci? Może być troszkę oddalona ale tak żeby można się było dostać bez auta. Drugie pytanie czy w Ksamil idzie wypożyczyć auto, jaki jest koszt? No i tradycyjnie gdzie jeść???
POzdrawiam
IP: 89.25.234.191
Użytkownik
Posty: 16
witam mam pytanie czy ktos byl z mt na wycieczce chorwacja z albania jezeli tak to prosze o wrazenia
IP: 83.4.144.172
saszka1
Gość
Do Sonia
Plaża wąska w niektórych momentach nie żebym straszył ale napewno nie miała nawet 5m szer.i nie było za bardzo gdzie się rozłożyć (jak pamiętam o 9h) za to woda i jej kolor wynagradza ale może będziesz miała więcej szczęscia i gdzieś się ulokujesz .
IP: 31.134.58.100
Millennium Travel
Gość
Dzień dobry,

od początku zakupu wycieczki przez Państwa, do końca pobytu staramy się spełnić Państwa oczekiwania, pokoje są sprawdzone, nasi rezydenci na miejscu pobytu zawsze chętni do pomocy, jednak jak wiadomo nie wszystkie gusta i oczekiwania łatwo spełnić, mimo wszystko staramy się. Gdy jednak dostajemy sygnały od naszych gości, że coś moglibyśmy zrobić lepiej, to nie pozostaje nam nic innego jak właśnie przeprosić za wszelkie niedogodności i naprawić swój błąd. Prosimy również wziąć pod uwagę fakt, iż staramy się zagwarantować komfortowy wypoczynek w najpopularniejszych miejscowościach turystycznych z dogodną lokalizacją w miarę możliwości w jak najlepszych cenach.

Dodatkowo, myślę, że w porównaniu z konkurencją przygotowaliśmy dla Państwa naprawdę dobre oferty w obiektach godnych polecenia i miejscowościach, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.

Życzymy wszystkiego dobrego
Zespół Millennium Travel

saszka1 napisał
Do <millenium travel
czemu Wy czy Pani w każdej odpowiedzi zaraz wszystkich przeprasza i że postaracie się to naprawić itd. że wam przykro że postaracie się to naprawić a tu nic i dalej jedno i to samo że mimo wszystko byli jednak Państwo zadowoleni (wmawianie innym potencjalnym klientom) że jest super -ale z czego mają być zadowoleni???????? że miały być wakacje a biuro po wpłaceniu ma ich w 4-rech literach tymczasem cały czas ktoś na coś narzeka ! ja wiem że wszystkim nie dogodzi ale ludzie patrzrzcie na internet za taką kase autokarem macie samolot z all i na 9 a 7 dni samolotem może mniej ale z pewnego biura i bez żadnej kominacjii szczególnie z dziecmi .
Ciekawe co mi teraz odpiszą ????????????????
IP: 79.175.212.29
Rafał
Gość
NIE WYKUPUJCIE WCZASÓW Z MILLENIUM TRAVEL!!!
Niestety ale po tym jak nie zwrócono mi pieniędzy jestem zmuszony przestrzegać ludzi przed takimi ludźmi.

To biuro potrafi jedynie kłamać a później przepraszać!!

Już od samego początku były problemy. Na początku roku wykupiłem wczasy w Hiszpanii wpłacając całą kwotę za 7 osób żeby było taniej. Ostatecznie wylądowałem w Albanii + Chorwacja.

Dowiedziałem się o zmianie kierunku na 2 tygodnie przed wycieczką i gdybym nie zadzwonił osobiście o tym facie dowiedziałbym się dopiero w Katowicach.

Następnie przyszedł problem z rezerwacją miejsc w autokarze! Pani kłamiąc, że wysłała mi link do rezerwacji miejsc nie uczyniła tego twierdząc, że widocznie nie doszło do mnie lub wiadomość była SPAMEM! Nadmieniam, że posiadałem każdego maila po początku prowadzenia korespondencji i raptownie ten jeden mail nie doszedł!!! Przez co 7 osób z mojej rodziny porozsadzane było pojedynczo po całym autokarze!

Kolejna wpadka to zajmowanie miejsc w autokarze! Poprosiliśmy pilotki w miarę możliwości o usadowienie nas razem. Zgodziła się bo powiedziała, że i tak przyjechał inny autokar niż miał być ( miał być z Sindbada a był jakiś rzęch). Po czym zaczęła z powrotem przesadzać ludzi bo jakaś pani z przodu powiedziała, że będzie siedziała na miejscu, które rezerwowała, przez co wyjazd opóźnił się o godzinę!

Następna sprawa to wycieczki fakultatywne. Budapeszt 15 Euro- za pokręcenie się po Placu Wolności ok 1 h , Podobnie sytuacja wygląda w Zagrzebiu. 35 Euro za jeziora Plitwickie z przewodnikiem, który tak naprawdę przeprowadził nas po trasie nic nie mówiąc. Lepiej kupić samemu bilety w kasie zaoszczędzając 5 EURO/os. Jedyna godna polecenia wycieczka to całodniowa wycieczka z przewodnikiem do Mostaru i Medziugorie!

Kolejny rarytas!!! Wyżywienie w hotelu Saranda Beach Resort!!! Żadają 225 zł od osoby, a później robia jakieś podzialy dorosły 1000 leków, dziecko 500 leków. Pytam się czemu skoro za dziecko zapłaciłem tyle samo co za siebie!!

Tak naprawdę 1000 leków nie starczy na zjedzenie normalnego obiadu. Pierś z kurczaka 700 leków, frytki 300 leków sałatka 350 leków= 1350 leków czyli 350 leków dopłaty!!! a 500 leków na dziecko starczało jedynie na frytki!!!

Jednego dnia kolega zamówił doratę za 1000 leków dostał bardzo fają rybkę na którą czekał ponad godzinę! Na drugi dzień zamówiłem to samo. I tu ku mojemu zdziwieniu dostałem ją bardzo szybko ale kiedy spojrzałem na talerz dostałem białej gorączki!!! Nie dość, że ryba była malutka to jeszcze była pozbawiona ogona i przeciętna na pół! Kiedy poprosiłem o całą doratę kelner powiedział, że dział takie dostali. Po czym po chwili innemu wczasowiczowi podał prawdopodobnie moją połówkę! Zupy to chyba pomyje z umytych garnków, a sałatki typu '' grecka'' to pozrzucane warzywa ze śniadania z dodatkiem jakiegoś lokalnego sera ponoć grecki. ( pewnie się nie znam bo jem tylko grecki z biedronki).

Zrezygnowaliśmy z wyżywienia i zaczęliśmy stołować się sami.

Okazało się, że jedzenie w restauracjach na głównej promenadzie w Sarandzie i Ksamilu jest o wiele tańsze niż w hotelu. Okazało się, że 1000 leków starcza na dwu daniowy obiad z napojem i piwkiem. ( piwo w hotelu 150 leków w restauracji nieopodal hotelu 120 leków)Czyżby hotel zarabiał na wczasowiczach w taki sposób?

Rezydentka dała do podpisania stosowne dokumenty, w których czarno na białym było napisane że pieniądze za resztę wyżywienia będą zwrócone na konto. Kiedy napisem maila do MT z przypomnieniem o zwrot odpisano mi że nic nie dostanę!!!

I na sam koniec powrót do kraju!!! Planowany był na godzinę 18.30 a byliśmy w Katowicach po 23.00. Powodem nie uwierzycie Państwo była pomyłka kierowców/ pilota!!! Kiedy ludzie zaczęli się denerwować pani pilot zaproponowała busa antenowego do Warszawy- ale uwaga za 1400 zł!!! Ludzie mieli kupione bilety powrotne które im przepadły!!! Nadmieniam, że 5 godz. spóźnienie nie wynikało z ciężkich warunków na drodze, kataklizmów czy wypadków drogowych, po prostu kierowcy zabłądzili!!! Co miałem powiedzieć swojemu 7 letniemu plączącemu dziecku, że będzie do 6 rano koczował na dworcu. Zamiast być w domu w sobotę po 23.00 byłem w niedziele po 13.00!!! Mistrzostwo świta.

Pytam się kto zwróci za hotel w Katowicach i za kolejne bilety PKP!!!

To tylko najbardziej rażące uchybienia MT a było ich więcej!

Naprawdę nie jestem wymagający ale jakieś minimum przyzwoitości powinno obowiązywać! Liczyłem się, że poprzez konkurencyjną cenę wczasów mogą być jakieś uchybienia ale nie aż tyle i to na jednej wycieczce. Podczas tego turnusu było więcej niezadowolonych wczasowiczów, a rezydentka miała urwanie głowy!!!

Takie to właśnie są wczasy z MT.

Gorąco, gorąco polecam ludziom, którzy chcą przeżyć ekstremalną wycieczkę. Ludziom którzy chcą po prostu odpocząć z rodziną stanowczo odradzam. Naprawdę lepiej dopłacić parę złotych i mieć spokojne, normalne wczasy.

Ps. nie pozdrawiam MILENIUM TRAVEL czytaj MILENIUM TROUBLE!!!
IP: 81.15.134.115
krzysiek
Gość
Oj tam,oj tam ,zaraz ukaże się odpowiedz MT pt. Przepraszamy za wszelkie niedogodności i dołożymy starań aby poprawić jakość naszych usług. ....
Dziwię się że ktoś jeszcze chce spędzać wakacje z tym biurem....
IP: 37.47.8.103
dorota
Gość
Witam serdecznie
IP: 79.106.113.210
dorota
Gość
Jestem właśnie w ksamilu i jest bosko.Jestesmy z Millennium Travel , w Lemon Three . Nie obyło się bez małej komplikacji ale nieważne są pojawiające się problemy , ale sposób reakcji na nie I tu muszę pochwalić MT świetny kontakt życzliwość i błyskawiczna reakcja. Dziękuję. A teraz do rzeczy, Lemon to bardzo ładny i czysty hotel z super basenem Położony nie w centrum miasta tylko w jego, spokojnej dzielnicy.Z Lemona do plaży blisko , po drodze jest ichniejszy supermarket z owocami lepszymi niz na targu.Polecam jedzenie w muratim Chwalony przez niektórych Korali to dobre jedzonko ale murati to obłęd Spróbujcie sobie makaronu z owocami morza w Korali i porównajcie z murati.Ma się wrażenie ze jedzenie z murati to majstersztyk sztuki kulinarnej , obłędne wrażenie głębi smaku .Jestem bardzo zadowolona z podróży (bardzo profesjonalna plynna jazda kierowcow)hotelu i śniadań wszystko zdrowe swojskie to nie marketowe jedzenie ale dobra tutejszej ziemi Pycha.W przyszłym roku napewno tez się tu wybiorę z MT
IP: 79.106.113.210
Ola
Gość
dorota dziękuję za opinię, sami wybieramy się do Murati 6go września, a czy mozesz napisać jakie są ceny w Murati? Mamy wykupione tylko śniadania ale skoro tak zachwalasz kuchnię to musimy pomyśleć o innych posiłkach :) pozdrawiam
IP: 83.238.161.134
krzysiek
Gość
dorota napisał
Jestem właśnie w ksamilu i jest bosko.Jestesmy z Millennium Travel , w Lemon Three . Nie obyło się bez małej komplikacji ale nieważne są pojawiające się problemy , ale sposób reakcji na nie I tu muszę pochwalić MT świetny kontakt życzliwość i błyskawiczna reakcja. Dziękuję. A teraz do rzeczy, Lemon to bardzo ładny i czysty hotel z super basenem Położony nie w centrum miasta tylko w jego, spokojnej dzielnicy.Z Lemona do plaży blisko , po drodze jest ichniejszy supermarket z owocami lepszymi niz na targu.Polecam jedzenie w muratim Chwalony przez niektórych Korali to dobre jedzonko ale murati to obłęd Spróbujcie sobie makaronu z owocami morza w Korali i porównajcie z murati.Ma się wrażenie ze jedzenie z murati to majstersztyk sztuki kulinarnej , obłędne wrażenie głębi smaku .Jestem bardzo zadowolona z podróży (bardzo profesjonalna plynna jazda kierowcow)hotelu i śniadań wszystko zdrowe swojskie to nie marketowe jedzenie ale dobra tutejszej ziemi Pycha.W przyszłym roku napewno tez się tu wybiorę z MT

Ooooo ,jakaś nowość -MT przemawia teraz głosem Doroty.... :)
IP: 37.47.8.103
dorota
Gość
Jacyś my mali i zakompleksieni .Polak najlepiej jak narzeka , w domku chlebek z margaryna i zupka popychana bułą a na wczasach wymagania iście królewskie. NIE JESTEM MT posiadam imię i nazwisko .Albania jest cudna to kraj ludzi ubogich ale pracowitych i niezwykle życzliwych .Jeżdżę po świecie ale tu jest niesamowicie Jeśli ktoś szuka luksusu , pełnych stołów na
All inc to te wczasy nie dla niego.Jedzenie bardzo dobre i w miarę możliwości urozmaicone Więcej napisze później Pozdrawiam i P KRZYSIU rowniez ze Bora Bora Europy
IP: 79.106.113.210

Strona: « < ... 30 31 32 33 34 35 36 37 38 ... > »

Forum turystyczne » millenium travel, był ktoś z nimi???

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij