» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » millenium travel, był ktoś z nimi???

millenium travel, był ktoś z nimi???

Strona: « < ... 32 33 34 35 36 37 38 39 40 ... > »

Autor Treść
Ola
Gość
dziękuję za odpowiedź. A kiedy możemy się spodziewać jakiś wiadomość o planowanym odlocie? pozdrawiam
IP: 83.238.161.134
Millennium Travel
Gość
Informacje przesyłane są mailowo 3-4 dni przed planowaną podróżą.


Pozdrawiamy serdecznie
Millennium Travel
IP: 79.175.212.29
Turysta
Gość
Cóż można powiedzieć?szału nie ma dupy nie urywa.minusy-piloty do klimatyzacji otrzymaliśmy dobę po przybyciu,czystosc w pokojach pozostawia wiele do rzyczenia,sniadania: do wyboru pomidory,kielbasa smażona,ser,jajko,ogorek i marmolada- ogromny wybór.pokoje:karnisze nie przykręcone,zaslony za wąskie a w drugim oknie brak zasłon więc trzeba się przyzwyczaić do świecenia tyłkiem na ulicę.brak szklanek w pokoju.pani rezydent : Ola na pozur uprzejma ale w rzeczywistości olewatorski stosunek i z kłamstwem jej do twarzy. podróż:godzina czekania w autokarze w Korfu przed lotniskiem,30 min czekania na autobus w porcie,czulem się jak bym podróżował z Tolkiem bananem.na chwilę obecną to na tyle ale ciekawie się zapowiada dalszy pobyt bo opis jest po 2dnich pobytu.
IP: 79.106.108.98
Użytkownik
Posty: 16
w jakim hotelu mieszkasz i gdzie
IP: 83.4.139.172
Millennium Travel
Gość
Dzień dobry,

dziękujemy za wyrażenie swojej opinii, niestety mamy pewne zastrzeżenia. Mianowicie, o odwołanej imprezie dowiedział się Pan od naszego pracownika w terminie zgodnym z podpisaną przez Pana umową i otrzymał Pan opcję zastępczą. 30 minutowe opóźnienie autokaru było spowodowane re lokowaniem pasażerów autokaru, tak aby wszyscy pasażerowie byli zadowoleni, co nie miało jednak wpływu na program wycieczki tego dnia. Wycieczki fakultatywne zostały zrealizowane według założonego planu. Poza 'pokręceniem się' w Budapeszcie, zwiedzili Państwo główne zabytki miasta, wzgórze zamkowe oraz wejście na punkt widokowy na Górę Gellerta.
Wyżywienie wykupione przez Państwa było w cenie promocyjnej 1zł, co zostanie Państwu zwrócone z racji tego, iż zrezygnowali Państwo z posiłków. Nie mieliśmy żadnych podobnych sygnałów o niezadowoleniu Klientów z posiłków serwowanych w hotelu.
Planowany przyjazd do Katowic orientacyjnie o godzinie 18:30 został opóźniony ze względu na ciężkie warunki pogodowe panujące wtedy na drodze, korki oraz zboczenie z trasy przez kierowcę, którego GPS źle pokierował. Przypominamy jednak, że godzina powrotu jest orientacyjna i czasami zdarza się, że może ulec zmianie z przyczyn od nas niezależnych.


Pozdrawiamy serdecznie
Millennium Travel



Rafał napisał
NIE WYKUPUJCIE WCZASÓW Z MILLENIUM TRAVEL!!!
Niestety ale po tym jak nie zwrócono mi pieniędzy jestem zmuszony przestrzegać ludzi przed takimi ludźmi.

To biuro potrafi jedynie kłamać a później przepraszać!!

Już od samego początku były problemy. Na początku roku wykupiłem wczasy w Hiszpanii wpłacając całą kwotę za 7 osób żeby było taniej. Ostatecznie wylądowałem w Albanii + Chorwacja.

Dowiedziałem się o zmianie kierunku na 2 tygodnie przed wycieczką i gdybym nie zadzwonił osobiście o tym facie dowiedziałbym się dopiero w Katowicach.

Następnie przyszedł problem z rezerwacją miejsc w autokarze! Pani kłamiąc, że wysłała mi link do rezerwacji miejsc nie uczyniła tego twierdząc, że widocznie nie doszło do mnie lub wiadomość była SPAMEM! Nadmieniam, że posiadałem każdego maila po początku prowadzenia korespondencji i raptownie ten jeden mail nie doszedł!!! Przez co 7 osób z mojej rodziny porozsadzane było pojedynczo po całym autokarze!

Kolejna wpadka to zajmowanie miejsc w autokarze! Poprosiliśmy pilotki w miarę możliwości o usadowienie nas razem. Zgodziła się bo powiedziała, że i tak przyjechał inny autokar niż miał być ( miał być z Sindbada a był jakiś rzęch). Po czym zaczęła z powrotem przesadzać ludzi bo jakaś pani z przodu powiedziała, że będzie siedziała na miejscu, które rezerwowała, przez co wyjazd opóźnił się o godzinę!

Następna sprawa to wycieczki fakultatywne. Budapeszt 15 Euro- za pokręcenie się po Placu Wolności ok 1 h , Podobnie sytuacja wygląda w Zagrzebiu. 35 Euro za jeziora Plitwickie z przewodnikiem, który tak naprawdę przeprowadził nas po trasie nic nie mówiąc. Lepiej kupić samemu bilety w kasie zaoszczędzając 5 EURO/os. Jedyna godna polecenia wycieczka to całodniowa wycieczka z przewodnikiem do Mostaru i Medziugorie!

Kolejny rarytas!!! Wyżywienie w hotelu Saranda Beach Resort!!! Żadają 225 zł od osoby, a później robia jakieś podzialy dorosły 1000 leków, dziecko 500 leków. Pytam się czemu skoro za dziecko zapłaciłem tyle samo co za siebie!!

Tak naprawdę 1000 leków nie starczy na zjedzenie normalnego obiadu. Pierś z kurczaka 700 leków, frytki 300 leków sałatka 350 leków= 1350 leków czyli 350 leków dopłaty!!! a 500 leków na dziecko starczało jedynie na frytki!!!

Jednego dnia kolega zamówił doratę za 1000 leków dostał bardzo fają rybkę na którą czekał ponad godzinę! Na drugi dzień zamówiłem to samo. I tu ku mojemu zdziwieniu dostałem ją bardzo szybko ale kiedy spojrzałem na talerz dostałem białej gorączki!!! Nie dość, że ryba była malutka to jeszcze była pozbawiona ogona i przeciętna na pół! Kiedy poprosiłem o całą doratę kelner powiedział, że dział takie dostali. Po czym po chwili innemu wczasowiczowi podał prawdopodobnie moją połówkę! Zupy to chyba pomyje z umytych garnków, a sałatki typu '' grecka'' to pozrzucane warzywa ze śniadania z dodatkiem jakiegoś lokalnego sera ponoć grecki. ( pewnie się nie znam bo jem tylko grecki z biedronki).

Zrezygnowaliśmy z wyżywienia i zaczęliśmy stołować się sami.

Okazało się, że jedzenie w restauracjach na głównej promenadzie w Sarandzie i Ksamilu jest o wiele tańsze niż w hotelu. Okazało się, że 1000 leków starcza na dwu daniowy obiad z napojem i piwkiem. ( piwo w hotelu 150 leków w restauracji nieopodal hotelu 120 leków)Czyżby hotel zarabiał na wczasowiczach w taki sposób?

Rezydentka dała do podpisania stosowne dokumenty, w których czarno na białym było napisane że pieniądze za resztę wyżywienia będą zwrócone na konto. Kiedy napisem maila do MT z przypomnieniem o zwrot odpisano mi że nic nie dostanę!!!

I na sam koniec powrót do kraju!!! Planowany był na godzinę 18.30 a byliśmy w Katowicach po 23.00. Powodem nie uwierzycie Państwo była pomyłka kierowców/ pilota!!! Kiedy ludzie zaczęli się denerwować pani pilot zaproponowała busa antenowego do Warszawy- ale uwaga za 1400 zł!!! Ludzie mieli kupione bilety powrotne które im przepadły!!! Nadmieniam, że 5 godz. spóźnienie nie wynikało z ciężkich warunków na drodze, kataklizmów czy wypadków drogowych, po prostu kierowcy zabłądzili!!! Co miałem powiedzieć swojemu 7 letniemu plączącemu dziecku, że będzie do 6 rano koczował na dworcu. Zamiast być w domu w sobotę po 23.00 byłem w niedziele po 13.00!!! Mistrzostwo świta.

Pytam się kto zwróci za hotel w Katowicach i za kolejne bilety PKP!!!

To tylko najbardziej rażące uchybienia MT a było ich więcej!

Naprawdę nie jestem wymagający ale jakieś minimum przyzwoitości powinno obowiązywać! Liczyłem się, że poprzez konkurencyjną cenę wczasów mogą być jakieś uchybienia ale nie aż tyle i to na jednej wycieczce. Podczas tego turnusu było więcej niezadowolonych wczasowiczów, a rezydentka miała urwanie głowy!!!

Takie to właśnie są wczasy z MT.

Gorąco, gorąco polecam ludziom, którzy chcą przeżyć ekstremalną wycieczkę. Ludziom którzy chcą po prostu odpocząć z rodziną stanowczo odradzam. Naprawdę lepiej dopłacić parę złotych i mieć spokojne, normalne wczasy.

Ps. nie pozdrawiam MILENIUM TRAVEL czytaj MILENIUM TROUBLE!!!
IP: 79.175.212.29
Ola
Gość
Ile trwa lot z Pyrzowic na Korfu?
Może już znalazł się ktoś kto leci do Ksamilu 6go września? :)
IP: 83.238.161.134
Gość
Gość
Zgadzam się w 100 procentach lodówka i klimatyzacja to dwie najważniejsze rzeczy na które trzeba zwrócić uwagę.u nas wszystko działało bardzo dobrze
IP: 31.0.121.56
Gość
Gość
Lot trwa 1.50 i samolot ladujac strasznie koluje trzeba siebprzyszykowac na małe przeciążenia musi się ustawić żeby podejść do ładowania na wyspie korfu
IP: 31.0.121.56
Gość
Gość
Ladowania
IP: 31.0.121.56
Gość
Gość
Millenium travelbczy jest możliwość w waszym biurze wykupienia samego lotu czarterowego z Katowic na korfu i transwer do ksamil????proszę o odpowiedź i jaka jest cena.bede wdzieczna
IP: 31.0.121.56
Millennium Travel
Gość
Dzień dobry,

raczej nie ma takiej możliwości, tym bardziej w sezonie, gdzie mamy już większość miejsc pozajmowanych.


Pozdrawiamy serdecznie
Millennium Travel
IP: 79.175.212.29
Millennium Travel
Gość
Dzień dobry,

dziękujemy za Państwa opinię. Przed zakupem wczasów na pewno zostali Państwo poinformowani o tym, że Saranda jest miejscowością turystyczną, gdzie zdecydowanie więcej się dzieje, jednak obowiązują tam takie same zasady jak wszędzie. Cisza nocna zaczyna się o godzinie 24, a muzyka gra zwykle do godziny 22.
Jeżeli chodzi o problemy zdrowotne gości podczas pobytu, to obsługa nie może podawać lekarstw, do szpitala zawożeni są zarówno pracownicy jak i goście hotelowi jeśli zgłaszają taką potrzebę, chociaż większość gości odmawiała skorzystania z pomocy medycznej- szpitala. Nie dostaliśmy podobnych skarg od gości, nikt nie obwiniał nikogo za panującą sytuację, ponieważ każdy satrał się pomóc w miarę możliwości. Hotel jest dezynfekowany, odkażany, woda filtrowana, jedzenie gotowane na wodzie mineralnej, basen również jest przygotowywany dla gości obiektu według standardów. Przyczyną może być tegoroczne duże natężenie turystów, jak i zmiana flory bakteryjnej, jednak na pewno nie złe przygotowanie obiektu lub błędy personelu.

Pozdrawiamy serdecznie
Millennium Travel


urlopowiczka napisał
Witam Właśnie wróciłam i pragnę się podzielić swoimi uwagami i zletami pobytu w Albani hotel Seranda
OgÓlnie biuro dobrze zorganizowane z dojzdem z lotniska do hotelu Obsłauga kelnerzy animatorka i rezydentka ok Blisko plaży baseny. w pokojach czysto.klima płatna ale jeżeli ma się pokój z widokiem na morze jest ok.
To tyle zalet ale są również wady dla mnie bardzo istotne i myślę że dla większości również
Hotel jest położony obok hotelu Keljani gdzie od 9,00do 1.oo w nocy bębni muzyka nie mam nic przeciwko ale w końcu trzeba się przespać więc hotel nie nadaje się dla rodzin z dziećmi. KOlejnym i chyba najważniejszym problemem to była epidemi wymiotów i biegunki brała każdego po kolei nawet nowe turnusy.Pani menadżer która była odpowiedzialna olewała cały problem obwiniając nas polaków że to my to tam przywieżliśmy w żaden sposób nie pomogła do miasta było 3 km tak i do jak do apteki miała samochód pracownikow wywozili do szpitala a gości mieli gdzięs Jedyną osobą która starała się pomóc to Pani Gabrysia ODDawała swoje leki by pomóc innym no cóż a cała reszta miała to w d..... Chyba powinni pomyśleć że ktoś kto raz się zraził więcej tu nie wróci
Radzę na wyjazd wziąć srodki przeciwbólowe żeby potem nie latać i szukać aptek u nich nie wszystko jest.
Jeżeli kotoś mimo tych wad chce zwiedzić Albanie to Warto jest wiele ciekawych miejsc na wycieczkach fakultatywnych a rezydentki Zuza i Ola fajnie opowiadają i wiele zostaje w głowie
IP: 79.175.212.29
Gosc
Gość
Witam millenium travel chodzi mi o lot w przyszłym roku i raczej nie w szczycie sezonu może czerwiec może wrzesień???
IP: 5.172.236.97
Użytkownik
Posty: 16
witam mam takie nietypowe pytanie czy w murati sa w pokoju suszarki do wlasow i czy tak jak w ubieglym roku jest polska telewizja to sa pytania mojej zony
IP: 83.30.90.234
Gość
Gość
Witam wróciliśmy webwtorek z murati i nie ma tam suszarki a Polska telewizja jest chociaż momentami niektóre kabaly nie dzialaly
IP: 37.248.155.234
Użytkownik
Posty: 16
dzieki za informacje a pozatym jakie wrazenia jakie jedzenie
IP: 83.10.166.227
Gość
Gość
Jesteśmy zachwyceni albania naprawdę gdyby nie szczyt sezonu byłaby pełnią sczescia na plażach bardzo bardzo tłoczno i tydzień to zdecydow za krótko w przyszłym roku napewno na 14 dni się wybierzemy.mega tanio 1000 leków za obiad na dwójkę z piciem wina brandy i piwa to aż do zapchania dla nas to naprawdę mało bo co roku nad morzem wydawalismy dużo więcej. W murati mieliśmy tylko śniadania które nie były złe co dzień jajko inaczej...jednego dnia na twardo innego jajecznica itd.duzo serów pyszny dżem płatki warzywa chleb tosty francuskie kaww cherbata i jakiś sok nic innego na śniadanie w domu nie jemy wiec nie rozumie czego ludzie narzekają potem już stolowalismy się na mieście my tylko u cimiego pychota i bardzo dużo i nie drogo ale knajp pełno wiec można wybierać udanych wakacji
IP: 37.248.155.234
mle
Gość
Czy jest ktos kto był w Ksamilu w Lemon Three?Jak tam że śniadaniami,i jak wogole wrażenia,czy Wi-Fi działa.Wybieramy się tam z rodzina 11 wrzesnia,oprócz tego mamy objazdowke, czy wystarczy wziasc euro aby w tych krajach gdzie będziemy się wyżywić, czy trzeba mieć ich walutę? Może ktoś byl na takiej objazdowce i może podzielić się wiadomościami?
IP: 77.45.53.45
Użytkownik
Posty: 16
mle my tez sie wybieramy na ta impreze mysle ze bedzie bosko
IP: 83.10.166.227
mle
Gość
Selva ja też tak uważam i nie mogę się doczekać.Wyjezdzacie z Katowic?
IP: 77.45.53.45
Użytkownik
Posty: 16
tak
IP: 83.22.89.3
Millennium Travel
Gość
Dzień dobry,

bardzo proszę o kontakt telefoniczny bądź mailowy w tej sprawie

tel. 767 43 80 43
mail: info@millennium.travel


Pozdrawiam serdecznie

Gosc napisał
Witam millenium travel chodzi mi o lot w przyszłym roku i raczej nie w szczycie sezonu może czerwiec może wrzesień???
IP: 79.175.212.29
Ola
Gość
Jak wyglądają śniadania w Murati? Czy są w formie szwedzkiego stołu czy serwowane z karty?
IP: 83.238.161.134
Ami_88
Gość
jest bufet w Muratim, a z karty są serwowane obiadokolacje :)

Był ktoś może w Royal Sun w Bułgarii z Millennium? W tym roku stawiam na Bułgarie! czekam na jakieś newsy :)
IP: 79.175.212.29
Ola
Gość
Ami_88 dziękuję za odpowiedź. A jakich wymiarów i łącznej wagi nasz bagaż nie może przekroczyć? chodzi o lot samolotem.
IP: 83.238.161.134

Strona: « < ... 32 33 34 35 36 37 38 39 40 ... > »

Forum turystyczne » millenium travel, był ktoś z nimi???

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij