» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » millenium travel, był ktoś z nimi???

millenium travel, był ktoś z nimi???

Strona: « < 1 2 3 4 5 6 7 8 ... > »

Autor Treść
Kalor
Gość
Dzięki Carmela ;-) bo już się tripowałem, że nie dają :P ale fakt, coś dodatkowego trzeba będzie zabrać, dzięki raz jeszcze
IP: 46.186.65.219
Gość
Gość
A ja polecam Millenium Travel. Byłem w tym roku w Słonecznym Brzegu w Bułgarii. Przejazd nowoczesnym i bardzo wygodnym autokarem ze zwiedzaniem Budapesztu minęła bardzo przyjemnie. Kierowcy bardzo profesjonalni i uprzejmi, tak samo pilotka, p. Ania, bardzo sympatyczna i oprowadzając nas po stolicy Węgier wykazała się dobrym przygotowaniem.
Na miejscu opieka rezydenta bardzo dobra. Pan Grzegorz zawsze był do naszej dyspozycji i służył pomocą. Co więcej, oferta była w 100 % zgodna z rzeczywistością. Oferowane pokoje/ apartamenty były świetne (choć jak to bywa z drobnymi usterkami) i miały wi- fi. Oczywiście trzeba samemu sprzątać, czy kupować papier toaletowy, dlatego, że to nie jest biuro podróży. Jako klient wynajmuje się od nich apartament, tak jakby mieszkanie.
Jeszcze raz polecam.
IP: 178.235.118.110
michal
Gość
Polecam - 3 osóbki - jak w opisie wycieczka do Grecji. Solidna firma!!!
IP: 213.92.142.204
mol0
Gość
Byliśmy w zeszłym roku na Riverze Olimpijskiej w hotelu Honorata .
Dojazd trudny bo autobusowy ale dało sie przeżyć:):
Hotel polecamy WSZYSTKIM!!!
Wspaniała atmosfera(polsko-grecka):):
Polecamy WSPANIAŁYCH Gospodarzy.
IP: 87.206.172.111
Piotr
Gość
Nie polecam Milenium Trawel. Oszusci i złodzieje.. Zapłacicie to co macie do zaplacenia a na koniec nie rozlicza sie z wami z wplaconej kaucji. 200e do tylu. I pisze tu powaznie. Jak chcecie uniknac ńiemilych wakacji wybierajcie inne biuro nawet jak bedzie 200 zl drozsze.
IP: 77.254.98.151
Darko
Gość
A to dziwne... Dwa razy z nimi jeździłem i nigdy nie było problemu ze zwrotem kaucji !!! I nikt z turnusów nie miał... Kaucja ma jakieś uzasadnienie i może więc może się Pan nie dostosował do zaleceń? A wtedy maja prawo nie oddać na poczet zniszczeń i uszkodzeń w obiekcie...
IP: 178.36.159.93
Koalka
Gość
Byliśmy z tym biurem w Bułgarii i Hiszpanii. Wszystko OK, zero problemów ze zwrotem kaucji. Wszystko zgodnie jak w opisie i ustaleniach. Ja polecam!!!
IP: 158.75.103.5
elpatryko
Gość
Hej, może ktoś wybiera się w te wakacje do Albanii ? :)
IP: 83.22.163.106
Gość
Gość
Z Millenium Travel byłam już w Bułgarii i Grecji. Jestem bardzo zadowolona, dlatego też w tym roku jadę z nimi do Albanii. Już zarezerwowane i nie mogę się doczekać :)
IP: 178.182.231.86
andrzej
Gość
jadę do bułgarii w dniach 20.08-01.09, hotel chateau valon
Jestem ciekawy jak daleko jest od hotelu do samego centrum Słonecznego brzegu? i czy ktoś mógłby mi powiedzieć mniej więcej ile kasy trzeba szykowac na taki wyjazd? chodzi mi o samo wyżywienie, śniadanie, obiad na mieście i jakas mała niezdrowa kolacja? :)
IP: 194.36.168.123
Darko
Gość
Ja byłem w Chateau Valon dwa lata temu. Miejsce bardzo spokojne i troszkę na uboczu. Do morza trzeba dojść kawałek drogi krążąc pomiędzy hotelami w pobliżu plaży. Nie ma niestety przejść "na skróty". Na terenie jest basen, siłownia i dwa sklepy: minimarket z chyba najlepszymi cenami (często lepsze niż w ZORA) oraz sklep z wyposażeniem wnętrz... dobre na wszelki wypadek jakby się np. szklanki wytłukły :)
Dwa lata temu okolica taka średnia powiedziałbym, niewykończone budynki, puste działki... ale będąc rok temu zauważyłem spore zmiany... nowe i działające już budynki apartamentowe, sklepy i punkty usługowe, więc na pewno źle nie będzie.
Do centrum trzeba troszkę dojść. Myślę, że tak z 1 km. Z ulicy przy której jest Chateau wychodzimy na główną i w prawo aż do hotelu Kuban i w lewo w stronę morza. Tam już nie sposób się nudzić. W zasadzie cała główna ulica to jedno wielkie centrum ciągnące się przez pół miasta. Drugie centrum to nadmorska promenada, też kilkukilometrowa. Tam są za to najgłośniejsze kluby, restauracje i bary. Mnóstwo turystów i naganiaczy.. Takie uroki kurortów :) Ceny przystępne i warto korzystać z happy hour na piwo lub drinki.
Kasy radzę wziąć tyle ile na normalne przeżycie w PL. W sklepach ceny podobne lub wręcz sporo niższe. Tanie piwo, wino... Na codzienne śniadania na balkonie też wszystko jest w markecie na dole obiektu. Pieczywo, serki, dżemiki, miody, wędliny, kawa, herbata itp itd...
Na pewno warto wziąć trochę więcej gotówki i wybrać się na wycieczkę do Nessebyru gdzie warto kupić pamiątki i zjeść coś w knajpce z pięknym widokiem na morze. Z Chateau Valon jest trochę daleko ale za 1 bułgarską Lewę można pojechać autobusem.
IP: 178.36.0.217
szpilka
Gość
elpatryko napisał
Hej, może ktoś wybiera się w te wakacje do Albanii ? :)


Ja chcę jechać z nimi do Albanii :)
IP: 89.76.140.3
Mama
Gość
Witam czy ktoś sie wybiera do Bułgarii - Słonecznego Brzegu. Samolotem..??? Do hotelu Royal san??? Bardzo prosze o informacje .Jedziemy z tym biurem pierwszy raz nikt nie pisze o wczasach samolotem .W terminie 1-15 sierpień;-)
IP: 5.184.44.217
woke
Gość
właśnie był ktos w Albani?
prosze o jakies info.
IP: 83.26.54.175
woke
Gość
Był ktos w Albani prosze cos napisac o tej wycieczce.
IP: 83.26.54.175
binio
Gość
No właśnie nikt nie pisze o wycieczkach samolotem.Mam w planie Bułgarię samolotem w lipcu.Ciekawe jakie są samolotem wyloty???
IP: 217.173.184.224
Ola
Gość
Był ktoś w Albanii z nimi? Bo chcę jechać w lipcu i chcę poznać opinię innych :D
IP: 87.99.16.10
Karolina
Gość
Razem z koleżanką wybieramy się we wrześniu ( od 06.09) do Albanii z MT. Szukamy chętnych do wspólnego zwiedzania. W grupie zawsze raźniej :-)
IP: 46.113.19.168
Użytkownik
Posty: 5
W Albanii wakacje, nie polecam, podobno niebezpiecznie, nie przyłączam się.;)
IP: 178.42.200.236
Villemo
Gość
Dwa lata temu byłam z nimi w Grecji. Jedyne do czego mieliśmy zastrzeżenie to ciut nieogarnięta pani pilot, a reszta tak jak w opisie.

W tym roku jedziemy do Albani na VIII turnus. Z tego co wiem po raz pierwszy organizują wyjazd do Albanii więc nie macie co pytac za bardzo o recenzje z poprzednich pobytów ^^.
IP: 83.5.115.46
elka
Gość
jadę już 8.06....z Krakowa,
IP: 193.164.255.42
MAJ
Gość
Ja wybieram się do Albanii w drugiej połowie lipca, jestem bardzo ciekawa jakie będą opinie tych, którzy już z wyjazdu wrócili :) zabieram się z dwoma koleżnakami, więc jeżeli ktoś wybiera się w tym terminie to liczę na to że miło spędzimy wakacje :)
IP: 31.61.138.228
mama
Gość
elka napisał
jadę już 8.06....z Krakowa,



Witam gdzie jedziesz Albania czy Bułgariia...??? :-)
IP: 31.61.136.238
Monia
Gość
Czy jedzie ktoś do Albani w terminie od08.07-20.07 a może Millennium Travel ktoś już był i podzieli się informacjami
IP: 85.14.118.122
TomekP
Gość
Ja tez wybieram się do Albanii 6.09, od znajomego slyszalem ze jest super i ze poleca, a niebezpiecznie jest tylko przy kosowie ;) ktoś się wybiera do tej miejscowości na S na południu autobusem w tym terminie?
IP: 37.225.242.180

Strona: « < 1 2 3 4 5 6 7 8 ... > »

Forum turystyczne » millenium travel, był ktoś z nimi???

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij