» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Włochy » Index Katowice

Index Katowice

Strona: 1

Autor Treść
Boob
Gość
Obóz pseudo Młodzieżowy do Włoch z tym biurem to totalna porażka!!! Oferta niezgodna z rzeczywistością posiłki - kuchnia włoska to 12 dni makaronu (wylącznie) Kadra pedagogiczna nieprzygotowana zero organizacji dodatkowych imprez . Dodatkowe koszty nieujęte w ofercie . Masakra aż mi żal dziecka że musiało przez to wszystko przejść i wrócić niezadowolone . PRZESTRZEGAM NIE ODDAWAJCIE DZIECI I MŁODZIEŻY POD OPIEKĘ BIURA INDEX Z KATOWIC!!! zero profesjonalizmu nigdy więcej !!!! A wszystkim znajomym będę powtarzać tylko nie z Indexem i Was o to proszę!
IP: 83.242.65.180
gaba0223
Gość
nie zgadzam się z tą opinią, sama byłam i wiem, że to świetne biuro, a każda wpadka była wynagradzana. Jak coś komuś nie pasuje to trzeba iść z reklamacją i tam im to prosto w twarz powiedzieć. A nie głupoty wypisywać!!!!!!!!!!!!! SZCZERZE POLECAM TO BIURO BO BYŁAM Z NIM 3 RAZY NA OBOZIE ZA GRANICĄ I NAPRAWDĘ BYŁO FAJNIE.
IP: 89.229.123.34
nemecky
Gość
Również byłem na wycieczce z tym biurem, był to nasz pierwszy wyjazd do Włoch, jestem jeszcze pod wrażeniem tego kraju.Jeżeli chodzi o samą organizację to nie mam żadnych zastrzeżeń.Pani pilotka kompetentna i fachowa i zazdroszczę jej wiedzy.Ogólnie biuro wydaje się całkiem dobre pod warunkiem ze nie wymaga się pięciu gwiazdek. Biuro raczej nastawione na tanie wyjazdy-cena była jak dla nas atrakcyjna. Wyjazdy maja bardzo fajnie zorganizowane, obsługa mila wiec mogę polecić.
IP: 81.190.15.61
Użytkownik
Posty: 3
Moje dziecko było z tym biurem na koloniach w Krynicy Morskiej, w ubiegłym roku .Dziecko wróciło zadowolone pełne wrażeń, warunki na koloniach bardzo dobre, zakwaterowanie w Ośrodku Wypoczynkowym o dobrym standardzie, 4 posiłki dziennie, pokój dwuosobowy posiadał łazienkę i balkon. Było zwiedzanie Trójmiasta, Malborka, zrobione mnóstwo zdjęć.Dziecko zadowolone, my zadowoleni, w tym roku również wyjazd na kolonie z Indexem.
IP: 81.190.15.61
Aga
Gość
Witam, czy jedzie ktoś może w tym roku do Włoch termin bodajże 11.23-07?
Albo czy ktoś był i jak jest z wyjściami?
Bardzo proszę o odpowiedź :)
IP: 178.36.225.1

Strona: 1

Forum turystyczne » Włochy » Index Katowice

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij