Razem z chłopakiem spędziliśmy wakacje w Egipcie w miejscowości Hurghada, z biura OASIS TOURS w hotelu "Royal regina resort' **** napisałam 4 gwiazki, bo tak było w ofercie, natomiast na miejscu okazało się że ten hotel nie ma żadnej gwiazki!!! miło oznajmiła nam rezydentka i zdjęli napis "regina" co już wiele tlumaczy. Na miejscu 2 zielone basenu, restauracja to zwykła uświniona stołówka, "kelnerzy" zbierają ze stołu talerze lecz nie zetrą już stołu i nie strzepią okruszek... w ofercie miałam też drinki podawane w szklanych kieliszkach, a nie dość ze drinków nie było to wszystkie napoje podawane w 100ml kubeczkach plastikowych... alkohol do wyboru to wódka(nie dało sie jej pić, śmierdziała jak spirytus) whisky i rum. Animacje wieczorne to codziennie ta sama zabawa z krzesełkami od 22-23, pózniej teoretycznie impreza miała przenieść sie do dyskoteki hotelowej. niestety gdy poszliśmy tam pare razy po 00 to zamknęli nam przed nosem!! dyskoteki żadnej w pobliżu też nie było.
PODSUMOWUJĄC tylko i wyłącznie plaża była w porządku i woda. a tak to jestem zawiedziona!!!
IP: 37.225.204.26