Od 27 lipca 2012 roku spędziłem z rodziną dwutygodniowy urlop w REGENCY RESORTS , Atutem było, to że mogę zabrać ze sobą dorosłego syna ( oferty biur podróży tej możliwości nie dają i 20- latka traktują jako kolejną osobę dorosłą ). Sam Hotel, apartamenty a przede wszystkim obsługa bardzo dobra. Rezydenci – p. Magda i p. Paulina dbają o swoich podopiecznych.
Jadąc wiedzieliśmy, że musimy wziąć udział w prezentacji apartamentu i zakupu własności wakacyjnej (TimeShare ) i że zajmie to nam kolka godzin. Spotkanie odbyło się w uzgodnionym z nami terminie, trwało około trzy godziny i przebiegało w bardzo miłej atmosferze. Sam zakup nie jest warunkiem pobytu i zależy od własnego nastawienia do takiej formy podróżowania no i posiadanych możliwości finansowych.
Jeżeli chodzi o warunki pobytu to: apartament o pow. Około 50 m2, pokój z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka i taras. Wyposażenie od łyżeczki poprzez żelazko do telewizora, czyli wszystko co potrzebna. Obsługa serwisu sprzątającego codziennie, również wymiana ręczników.
Do oceanu około 10 – 15 minut spacerem ( powrót dłuższy ba pod górę ) ale można skorzystać z bezpłatnego busa, który o określonych godzinach odjeżdża z hotelu a następnie wraca pod hotel.
Na terenie Hotelu basen, restauracja, Spa, w pobliżu sklepy spożywcze oraz hipermarket.
Jeszcze raz mogę stwierdzić że ośrodek, apartamenty, ludzie są super i tam wracam za rok.

Jedyną wadą tego wyjazdu było to, że skorzystaliśmy z oferty jednej z warszawskich firm organizujących takie wyjazdy ( co do organizacji żadnych uwag ) i za ten wyjazd trzeba było zapłacić 4000 zł. Faktycznie taki wyjazd można mieć bezpłatnie ( tylko przelot i wyżywienie przy czterech osobach, ale zdarzają się często promocje dla dwóch osób tylko za koszty przelotu )

Dziś po powrocie, mogę osobom chętnym zorganizować taki tygodniowy wyjazd bez dodatkowych kosztów ( poza biletami lotniczymi i jw. ) w dowolnym terminie i nie jest to żadne oszustwo ani naciąganie.
Więcej informacji email: wieca@op.pl
IP: 78.154.90.43