» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Francja » Pilotka p. Anna Warzecha

Pilotka p. Anna Warzecha

Dodaj nowy temat Odpowiedz

Strona: 1

Autor Treść
uczestnicy wycieczki
Gość
Właśnie wróciliśmy z Paryża. Mieliśmy świetnego pilota wycieczki p. Annę Warzechę.
Jestesmy zachwyceni biurem, wycieczką i wogole Paryżem. Pilotka wycieczki przemila p. Ania była bardzo sprawna organizacyjnie i merytorycznie. Zrealizowała cały program, a nawet pokazała nam takie zakamarki paryza, o ktorych nie pisza zadne ksiazkowe przewodniki. Doskonale przygotowana do prowadzenia wycieczki, wprost do tego stworzona, płynnie mówiąca po francusku (wszystko dla nas załatwiła), prawdziwa pasjonatka swojego zawodu! Widac, ze kocha to, co robi. Pozytywnie zaraziła nas cudowną paryską atmosferą.
Jesteśmy pełni zachwytu i podziwu dla jej pracy i ogromu jaki w nią włożyła.!
Jeszcze raz dziekujemy P. Aniu!
IP: 77.223.232.6
Turysta
Gość
Ja mam zupełnie odmienne zdanie. Byłam na wielu wycieczkach ale z taką niekompetencją jaką reprezentowała ta Pani nigdy bie spotkałam się. NIE POLECAM!!!
IP: 178.183.246.193
Wycieczkowicz
Gość
Niekompetencja to za mało powiedziane! Pani pilot zupełnie nie dbała o interesy grupy. Gdy nie była z nami, nie mieliśmy pojęcia, gdzie się znajduje. Nie podała nam numeru swego telefonu, nie nocowała w tym samym hotelu, nie jadała w tej samej restauracji, nie towarzyszyła nam w wielu miejscach. Zawsze z niepokojem oczekiwaliśmy jej nadejścia, gdyż często następowało z opóźnieniem. Kilkakrotnie gubiła drogę do różnych miejsc, zwłaszcza do hotelu. Wracaliśmy zmęczeni około trzeciej w nocy. Nigdy nie usłyszeliśmy słów przeprosin. Pani Anna próbowała rozładować atmosferę żartami, które zwykle były zbyt rubaszne i nie na miejscu. Poza tym wiele do życzenia pozostawia poprawność językowa jej wypowiedzi. Składnia kulejąca, słownictwo ubogie, wymowa regionalna (zwiedzajom, chodzom, som), fatalna dykcja. Po prostu nie chciało jej się słuchać. Nie tylko nie polecam, ale zdecydowanie ODRADZAM jej usługi!
IP: 79.185.50.194
turysta
Gość
Wycieczka z takim pilotm to klapa murowana.
Mogę tylko potwierdzić te nikorzystne komentarze.
Postępowanie tej pani nie spełnia defincji pilota wycieczek czyli osoby towarzyszącej, w imieniu organizatora turystyki, uczestnikom imprezy turystycznej, sprawującą
opiekę nad nimi i czuwającą nad sposobem wykonania na ich rzecz usług oraz przekazującą podstawowe informacje,dotyczące odwiedzanego kraju i miejsca.
IP: 178.212.147.95

Odpowiedz

Strona: 1

Szybka odpowiedź
Użytkownik
Kod na obrazku X

Forum turystyczne » Francja » Pilotka p. Anna Warzecha

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij