» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Szavel Travel 2013

Szavel Travel 2013

Strona: < 1 2 3 4 > »

Autor Treść
ada
Gość
Dołączam sie do pochlebnej opinii. Wszystkie nasze obawy były nieuzasadnione a spowodowane jakimis głupotami z forum i atrakcyjna=niska ceną.Na miejscu okazało sie, a w zasadzie juz w autobusie ze jest miło i na poziomie (kierowca Pan Grzesiek) nie sposób sie na cokolwiek poskarzyć.
Ze spokojnym sumieniem polecam i samą miejscowość i biuro organizujace tam wypoczynek - widać i czuć starania o satysfakcję klienta.Wakacje nad wyraz udane ,pieniadze wydane z sensem.Ada.
IP: 31.182.202.197
rolka
Gość
Ja proponuję wziać dodatkowe ubezpieczenie nawet wyjeżdżając z biurem. oferty czesto sa ubogie dlatego warto wybrac dodatkowa polise np z porównywarki inseco. ofert firm jest sporo a dobre ubezpieczenie wcale nie musi byc tanie dlatego lepiej dmuchac na zimne.
IP: 46.204.28.46
maryla
Gość
Dla mnie wczasy bardzo udane.Miłe,rzeczowe i życzliwe podejście właścicieli dodatkowo umila pobyt,zwłaszcza tym którzy czują się za granicą niepewnie (ja).Oczywiście w tym roku powtórka z Grecji :)
IP: 188.33.147.220
agata
Gość
Pani Tomku,Panie Maćku Wesołych Świąt !!! Do zobaczenia po raz kolejny w uroczej Grecji !!!!
IP: 5.173.40.91
marek
Gość
Wypoczynek super,podobnie jaki dbanie o nas na miejscu.Zazwyczaj - jak wynika z moich doświadczeń - zainteresowanie biura kończyło się na sprzedarzy produktu i hulaj dusza! Tutaj jest wyraźnie inaczej.Polecam to biuro na wakacje i pozdrawiam zarząd biura-Marek.
PS:wakacje koniecznie do powytórzenia a cena nie do pobicia
IP: 31.6.132.41
agata
Gość
Wczasy już kupione:))) Po raz trzeci do Grecji w to samo miejsce a człowiek nie ma jeszcze dość.Gorąco polecam z wielu powodów.Miejscowość urocza naprawdę,dobrze skomunikowana mozna wszędzie dojść,dojechać-taxi ,autobus,firma wozi busikiem.
Warunki naprawdę bardzo dobre,do plaży dwa kroki-zresztą samo miasteczko nadmorskie i zewsząd jest do plaży bliziutko-apartamentowce bardzo fajne i fajnie położone,a jedzenia pod dostatkiem.Z wielu naszych wojaży tutaj mamy najwspanialsze wspomnienia a i cena bardziej niz przyzwoita-a kto nie liczy dzisiaj pieniędzy :) Słowem temat sprawdzony-do zobaczenia.AGATA.
IP: 31.182.177.224
girgos
Gość
Pardzo dobra biuro!
IP: 62.103.173.205
gucio
Gość
Mnie sie podobalo.Jak mialoby nie jak to taki uroczy zakatek ziemi.Dobrze tan sie wybrac przynjamniej raz i chyba lepiej ciut przed prawdziwym sezonem kiedy przyroda oszalmia zapachami i kolorami - oczywiscie morze cieple i mplaza super.O samym biurze nie ma co pisac bo jest po prostu dobrze.Mnie szczegolnie odpowaida ninachalna troskliwosc.Tzn nikt mi glowy nie zawraca co chile pytaniami czy czegos mi tam nie potrzeba ale jak rzeczywscie potrzeba to ludzie z biura sa pod reka i rzeczywiscie pomocni.Za to duze brawa bo to ciezko zwazyc.Co tam jeszcze..........Warto skorzystac z wycieczek ,bajkowe i na nalezytym poziomie i jest to jakies urozmaicenie plazowania.Jedzenie i earunki sanitarne w porzadku ale waerto tez pojsc na grecka kolacje.
IP: 95.224.104.27
ana
Gość
:D ciekawe kto to pisze najlepsze wycieczki z pania karolina dziwne bo pani ilonka bardzo sympatyczna i ma wiecej wiedzy na temat grecji niz pani karolina ale wiadomo kto to pisze i wychwala pania karoline jej wlasny maz nie pierwszy raz tak pisze
IP: 85.74.174.41
Użytkownik
Posty: 72
Widzę, że biuro Szaveltravel się rozdwoiło i istnieja teraz dwa:

1. http://szaveltravel.com/home.html
na FB https://www.facebook.com/neoszaveltravel?fref=ts

2. http://www.tylkogrecja.com
na FB https://www.facebook.com/pages/Szavel-Travel-Wojciech-Szawel/695228583844505?fref=ts

Mają ten sam adres i bardzo podobną ofertę. Czy ktoś wie o co tutaj chodzi i które biuro jest wiarygodne?
IP: 31.6.167.108
krzysiek
Gość
Jestem po zakupach wczasów w firmie Pana Macieja i Pana Tomasza.Od nich wiem ze Pan Wojciech odszedł z firmy Szavel Travel i założył własną firmę-o czym mówi dopisane w nazwie imie i nazwisko.Nowe biuro Pana Wojciecha działa w tym samym greckim miejscu co stare biuro Szavel Travel.
Co do wiarygodnosci to mogę polecić jako takowe miejsce gdzie sam już byłem i jadę ponownie - szaveltravel.com natomiast co do oferty Pana Wojciecha nie umiem sie wypowiedzieć bo Panowie pracowali wczesniej razem.Chyba nie ma powodu do obaw.
IP: 46.113.148.39
Użytkownik
Posty: 72
Na jednym z forów znalazłam taki wpis i nie wiem co o tym myśleć:

"Ja byłam w sierpniu i byłam zadowolona. jak znalazłam w listopadzie na stronie biura Szavel - Travel promocję postanowiłam z nie skorzystać i zapłacić za wczasy dla 2 osób do 21 listopada. Umowę podpisałam, pieniądze przesłałam i wtedy okazało się, iż dupa blada. jeden z braci Wojciech odesłał mi umowę, informując, iż pieniądze nie wpłynęły na konto firmy, bo Maciej ukradł mu pieczątki i zawiera umowy nielegalnie. Skąd klient ma o tym wiedzieć, tym bardziej, iz zadzwoniłam na numer biura podany na stronie internetowej, promocja też była tam umieszczona. Zadzwoniłam do Macieja wysyłając jednocześnie na mailla oświadczenie o rezygnacji. Poinformował mnie, iż pieniądze odeśle do końca tygodnia będę je miała na wskazanym koncie. Niestety 2600 na konto nie wpłynęło, Maciej nie odbiera telefonów (normalka) dzwonię na numer podany na stronie 730 698198, nie odbiera też jego wspólnik, milczy tez telefon firmy. Obawiam się iż będę musiała dochodzić swoich zagwarantowanych w umowie praw na drodze sądowej. Proszę o radę, nigdy mnie nikt nie naciągnął, zawsze ufałam ludziom co mam zrobić aby odzyskać swoje pieniądze. A Państwo, uważajcie co podpisujecie i z kim. "
IP: 89.230.83.140
edyta
Gość
Pani Edyto.Pani "ja byłam w sierpniu" pomyliła prawdopodobnie imiona.To p.Wojtek ukradł p.Maćkowi nazwę biura i chyba nie tylko.Pod numerem podanym w tym poście odzywa sie sekretarka p.Wojtka co wiele wyjaśnia.Jak Pani dalej nie wie co o tym mysleć to zamiast czekać na odpowiedzi na forum prościej zadzwonić do biura :) Numery na stronach www. Polecam.
IP: 193.238.18.155
Użytkownik
Posty: 72
Dziękuję za wyjaśnienie.
Natomiast dzwoniąc do jakiegokolwiek biura , nie zawsze wszystkie informacje uzyskamy, szczególnie te świadczące na niekorzyść tego biura, bo nikt przecież się nie przyzna, że np biuro upada, czy jest winne komuś pieniądze, albo nie zamierza się wywiązać z umowy, a tak się przecież zdarza. Jednego dnia w biurze zapewniają, że wszystko jest w porządku i pobierają pieniądze za wyjazd ,a na drugi dzień biuro ogłasza upadłość np niedawna historia z OK Services.
Często takie informacje uzyskuje się właśnie z forum od osób, które zostały już przez dane biuro oszukane i ostrzegają przed nim innych.
Oczywiście zaznaczam ,że nie chodzi mi tutaj o biuro Neo Szavel Travel . Ja po prostu nigdy nie miałam okazji korzystać z oferty biura pana Macieja, a ponieważ jakaś osoba napisała ,że została oszukana , dlatego pytam i bardzo dziękuję za wyjaśnienie .
IP: 89.230.84.249
ANA
Gość
tak ja na to pytanie odpowiem trawelszawel jest tylko jedno Wojtek Szawel.a to drugie to NEO trawelszawel calkiem nowa i nie sprawdzona firma prosze nie mylic
IP: 87.202.160.136
marek
Gość
Pani Aniu- to nieprawda.2006 rok -to biuro "szavel travel" założone tylko przez Panow Tomka i Maćka.Pan Wojtek ma biuro nowe o pełnej nazwie"szavel travel wojciech szawel" a Panowie Maciej i Tomek "neo szavel travel" .Z tego co wiem od Pana Maćka to Pan Wojtek odszedł z firmy i stąd zamiast "szavel travel" mamy dwie firmy o w/w nazwach żeby uniknąć nieporozumień .
Ale trudno tu chyba mówić że biuro p.Macieja i Tomka to nowe niesprawdzone biuro skoro działają w tym biurze od 2006 roku??
Zresztą weryfikują to zadowoleni jak mniemam klienci - w tym ja- po prostu kupując wczasy.
IP: 164.127.13.38
Użytkownik
Posty: 72
Jak widać zdania są podzielone. A czy ktoś w takim razie wykupił wczasy w biurze pana Wojciecha?
IP: 31.6.165.120
Tadek
Gość
Proszę Państwa , krótko i na temat .
Po pierwsze - proszę uważać co Pani pisze Pani "  Edyto "  bo rzucanie oszczerstw na forum publicznym jest karalne !
Po drugie -  Pani , która " była w sierpniu " nie pomyliła imion , tylko opisała faktyczny  stan w jakim się znalazła . Wprowadzanie w błąd potencjalnych klientów ma niewątpliwie służyć czyimś  interesom , w tym oczernianie Pana Wojtka również . Numer telefonu był na stronie kierowanej wyłącznie przez pana Macieja , nonsensem jest twierdzenie ,ze należy do pana Wojciecha.
 Po trzecie - wystarczy wejść na stronę turystyka.gov.pl/ceotipt/podmioty/wyszukiwanie_p_77.html , wpisać Szavel travel  i sprawdzić od kiedy Pan Wojciech Szawel posiada firmę ( od kwietnia 2013 ! ) 
.Natomiast inna firma  o podobnej nazwie , powstała dopiero w styczniu 2014 i też łatwo sprawdzić  do kogo należy ( ani do Pana Macieja ani do Pana Tomasza )  
Jak zatem Pan Wojciech ukradł nazwę firmy lub samą firmę  skoro  posiada ją od roku  i  niby komu ją ukradł?( jak ukraść firmę ?,,,,,)
 Firma Pana Wojciecha  nosi nazwę Szavel Travel i jest kontynuacją firmy powstałej w 2006 roku . Przecież cały sezon - lato 2013  Panowie Maciej i Tomasz działali pod szyldem firmy pana Wojtka - właśnie Szavel Travel .
 Powody , dla których Pan Wojciech prowadzi firmę obecnie  sam ,  znane są tylko zainteresowanym .  
Reasumując , na rynku turystycznym działają obecnie 2 firmy a mianowicie -1/ Szavel Travel - właściciel Pan Wojciech Szawel i 2/ firma Neo Szavel Travel - właściciel Pan Wojciech Bednarek .
Panowie Maciej i Tomasz nie są właścicielami żadnej firmy turystycznej.
To tyle faktów - a o nich jak wiadomo się nie dyskutuje. Kto  jeszcze ma jakieś wątpliwości - niech sprawdzi powyższe.
IP: 193.238.18.155
wyjasnienie
Gość
Proszę państwa to co odbywa się na forum jest walką o zaistnienie na rynku nowej firmy pana Wojtka.
Spytają państwo jak można zawłaszczyć nazwę firmy-wyjaśniam. Każdy może nazwać swoją firmę, jak chce oprócz nazw zastrzeżonych.
Za nazwą firmy idzie wypracowana przez lata opinia o biurze a wraz z nią stali klienci. Tak więc taka sytuacja jak najbardziej może mieć miejsce z tego względu, ze głównym dorobkiem firmy turystycznej są właśnie klienci. Dlatego też nowe biuro pana Wojciecha nazywa się Szavel Travel i zaczyna pierwszy sezon, a jego działania widoczne na forum służą przejęciu dorobku pana Macieja i Tomasza pod postacią klientów firmy, którą stworzył i wypracował pan Maciej wraz z panem Tomaszem . Teraz pierwsza rzecz jaką można zobaczyć na nowej stronie firmy pana Wojciecha to informacja, że firma istnieje od 2006 roku. Jak to przecież rok założenia to 2013- ta informacja znajduje się na stronie pana Wojtka w sekcji dokumenty. Czy istnieje gdzieś wpis informujący o tym, że pan Wojciech założył Szavel Travel w 2006 roku? Gdyby takowy dokument posiadał z pewnością by go załączył- nie ma go, bo od 2006 roku biuro prowadził pan Maciej i Tomasz.- i tą są fakty do sprawdzenia, co zdaje się być istotne w obliczu decyzji wyboru biura które zaczyna pierwszy sezon i tego które działa wiele lat.
Nazwa neoszaveltravel powstała ze znanych panu Maćkowi i Tomkowi powodów, co nie zmienia istotnej sprawy, że to właśnie z ich usług klienci będą korzystać już 9 rok. Pan Wojtek będzie działać samodzielnie pierwszy rok – takie są realia, o których nie wspomina, bo kto skorzysta z usług biura, które zaczyna pierwszy sezon jeśli obok ma sprawdzony oryginał.Neoszavel travel - prowadzone przez pana Macieja i Tomasza- klientów ma dość, co świadczy o zaufaniu do jego firmy, na stronie u pana Wojciecha terminów zarezerwowanych nie widać. Zapewne stąd tyle jadowitych wpisów, które mają na celu przedstawienie neoszaveltravel jak najgorzej- wszak to konkurencja dla pierwszego sezonu pana Wojciecha. Po wpisaniu nazwy szavel travel w wyszukiwarce nie pojawi się państwu biuro pana Wojciecha, do niego trafią państwo dopiero przez link o zupełnie innej nazwie z tego względu, że wypracowana popularność biura neoszaveltravel prowadzonego przez pana Macieja sprawia, że nazwa biura pana W. jest widoczna na końcu- stąd te dyskusje na forum i nazwa strony...
Proszę państwa nie dajcie się zmylić nagonce którą rozpoczął pan Wojciech wraz z paroma innymi osobami na usługi pana Tomasza i pana Macieja, każdy ze stałych klientów i organizatorów grup doskonale zdaje sobie sprawę, że głową całej firmy od lat był pan Maciej i to on wciąż sprawuje usługi wraz z panem Tomaszem w Pantalejmonas . To cała dyskusja ma na celu zyskanie nowych klientów by zasilić pierwszy sezon pana Wojciecha a metody jakie są przez niego stosowane świadczą tylko o poziomie osób które prowadzą nowe biuro i desperacji jaka towarzyszy zyskaniu klienta dla nowo powstałej firmy, która jak widać nie radzi sobie z zyskaniem nowych klientów.
IP: 31.174.21.47
Karolina
Gość
Co do mnie -wykupiłam wczasy u Pana Wojciecha , byłam u niego w biurze na Piotrkowskiej 55 pokój 312 . Poznałam go osobiście . Jedziemy dużą grupą , 3 rodziny z dziećmi i nie mamy żadnych wątpliwości na temat wiarygodności prowadzonej przez niego firmy
IP: 31.182.77.82
ANA
Gość
ja tylko napisze jedno zaczekam do konca sezonu i zobacze kto bedzie zadowolony z firma NEO SZAWEL TRAWEL a z tego co wiem to bedzie w tym roku niezly ubaw .myslalam ze 2 firmy i 2 braci powinno nie wchodzic sobie w parade ale widze ze nienawisc jest wielka nie ladnie .
IP: 87.202.165.109
ANA
Gość
Panie Macku ja nie jestem ania ale ana to sa dwa inne imiona
IP: 87.202.165.109
ANA
Gość
odpowiem pani edycie/gdyby p.wojtek nie byl szykanowany i obczerniany to starzy klijeci by byli ale niema zlego co by na dobre nie wyszlo .KLIJETOW maja nowych a tagrze i starych odziwo sama jestem stara klijetka i wieze i ufam p. wojtkowi a tyl ludziom co jada z nowa firma NEO ......... zycze szczescia i zeby wakacjie im sie udaly
IP: 87.202.165.109
ana
Gość
: odpowiem pani edycie/gdyby p.wojtek nie byl szykanowany i obczerniany to starzy klijeci by byli ale niema zlego co by na dobre nie wyszlo .KLIJETOW maja nowych a tagrze i starych odziwo sama jestem stara klijetka i wieze i ufam p. wojtkowi a tyl ludziom co jada z nowa firma NEO ......... zycze szczescia i zeby wakacjie im sie udaly
IP: 85.74.167.143
Tadek
Gość
Panie „ Wyjaśnienie „ na forum nie odbywa się żadna walka , Pan Wojciech nie zajmuje się tego rodzaju manipulowaniem opinii publicznej.

Po prostu robi swoje w sposób uczciwy , wiarygodny i czysty. Nie zajmował i nie zajmuje się wpisami na forum , a mój wpis ukazał się po ewidentnych oszczerstwach rzekomej Pani Edyty do Pani Edyty 317.

Gdzie Pan widzi te, jak Pan to nazwał jadowite posty na Neo Szavel Travel ? Czy stwierdzenie , ze właścicielem tej nowej firmy jest Pan Wojciech Bednarek stanowi dla Pana jakiś problem? Gdzie Pan tu widzi złośliwość ??? Przecież to fakt.

Przykre jest , ze traktuje Pan osoby czytające te posty za głupców . Co Pan chce udowodnić tym wpisem?. Wydawało się , że z faktami nie da się dyskutować , a jednak Pan to czyni. W takim razie jeszcze raz -specjalnie dla Pana -prościej .

1/Nikt nie neguje faktu , ze firma została założona przez obu Panow (Macieja i Tomasza) , ale już do nich nie należy . Na stronie tylkogrecja.com Pan Wojciech wyraźnie stwierdza , ze firma powstała w 2006 a on jest jej kontynuatorem , nie założycielem .

2/Zupełnym nonsensem jest twierdzenie , ze Pan Wojciech ukradł nazwę Szavel Travel, skoro jego firma istniała wcześniej niż założona później firma Neo Szavel Travel, której właścicielem jest pan Wojciech Bednarek , a żaden z Panów ani Maciej ani Tomasz nie jest nawet współwłaścicielem.Dlaczego tak jest - to zupełnie odrębna kwestia i jak już wspomniałem powody znane są wyłącznie zainteresowanym . Takie są fakty .

3/Pan Wojciech nie musi powielać tricku marketingowego w postaci wypełnionej tabelki. Tabelka służy tylko i wyłącznie do przedstawienia terminów i cen . Potencjalny klient może zadzwonić do biura i spytać czy interesujący go termin jest jeszcze dostępny .Nie wiadomo o co chodzi Panu Maciejowi z tymi tabelkami, ale być może traktuje je jako swoisty fetysz do podbudowania swojego wybujałego ego .

4/Po wpisaniu szaveltravel faktycznie pojawia się strona prowadzona przez pana Macieja i wiadomo ,ze jest lepiej wypozycjonowana , gdyż działa od wielu lat. Nikt tego nie neguje . Cóż to za dziwny argument , ze nowa strona pana Wojtka pojawia się na końcu? Tak jak Pan napisał jest to nowa strona .Prawo stanowi,iż domena należy do tego, kto ją zarejestrował.Dlatego też domena strony "szaveltravel" należy do pana Macieja, a nie do firmy Szavel Travel. Z tego powodu Pan Wojciech założył nową stronę starej firmy . Podobnie było z firmowym adresem mailowym, do którego Pan Wojciech nie miał dostępu – stad tez utrata kontaktu z wieloma stałymi klientami a zwłaszcza możliwości poinformowania Ich o nowej sytuacji firmy. Wielu przyznało później ,że dowiedzieli się telefonując na "stare" telefony do firmy ,że Pan Wojciech odszedł z firmy??? – rzeczywiście skąd mogli wiedzieć , jak jest naprawdę.

Pomimo tych wszystkich delikatnie mówiąc „ złośliwostek „ Pan Wojciech działa na rynku opierając się na swoim wieloletnim doświadczeniu ( pracuje w firmie od 2006 roku ) i przedstawia swoim klientom rzetelna ofertę . Ze strony Szvelt Travel Wojciech Szawel nie istnieje żadne zagrożenie ani chęć niezdrowej konkurencji. Obie firmy dysponują zupełnie innymi ośrodkami. Działają co prawda w tej samej miejscowości, ale Panowie Maciej i Tomasz nie posiadają przecież żadnego monopolu na turystykę w tej miejscowości.

A na koniec -jeszcze dwa fakty - nierzetelności informacji trafiających do potencjalnych klientów. Swego czasu na stronie pana ,Macieja można było przeczytać informacje , ze firma Neo SzavelTtravel jest dysponentem wszystkich ośrodków przedstawionych w ofercie . Na szczęście ten wpis po kilku tygodniach zniknął , gdyż w sposób zasadniczy mijał się z prawdą.
Podobnie jak wpis , ze Pan Wojciech nie ma żadnego związku z firma Szavel Travel (też wkrótce został usunięty) Nie trzeba być wybitnym mędrcem aby uznać to za całkowitą bzdurę. Jak można nie mieć związku z firmą , będąc jej właścicielem ?
Mam nadzieję, że tym wpisem wyczerpane zostały wszystkie Pańskie wątpliwości.

Reasumując, w tego typu sytuacjach najistotniejszy powinien być szacunek do klienta oraz kierowanie się regułami uczciwej konkurencji.

I to jest właśnie nadrzędnym celem pracy biura Szavel Travel Wojciech Szawel.
IP: 83.22.51.36

Strona: < 1 2 3 4 > »

Forum turystyczne » Szavel Travel 2013

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij