» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Szavel Travel 2013

Szavel Travel 2013

Strona: « < 1 2 3 4 >

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 72
Ja jednak zdecydowałam, że w tym roku pojadę do Grecji z innym biurem.
Chętnie poczytam opinie o wczasach z oboma biurami Szavel Travel po zakończeniu sezonu. Być może okaże się, że oba biura działają dobrze i będzie można bez obaw jechać z jednym albo drugim .To tylko lepiej dla turystów.
Bardzo proszę o opinie po powrocie.
IP: 89.230.82.93
andzrej
Gość
Opinie-oczywiscie.W tym roku po raz 3ci jedziemy w to samo miejsce do tego samego Achillesa.Powody są jasne-jest po prostu zaj......cie,Czego tu się spodziewać poza super wakacjami? :) Pozdrawiam zdecydowanych i niezdecydowanych .Andrzej.
IP: 89.76.244.54
lukasz
Gość
Oj moi drodzy. Wiadomo ze jesli wybiera sie ktos z szavel travel do grecji to wczesniej przeglada fora w poszukiwaniu opinii. Chcecie miec pewnosc ktore biuro jest"oryginalem" sprawdzcie wpisy np z 2006roku kiesy biuro przyjmowalo klientow w bungalowach w scotinie i w achillesie. Nikt wtedy nie slyszal o panu Wojtku. Tomek i Maciej rozkrecili to biuro z niczego. Wyremontowali wszystkie bungalowy i achillesa. Przyjmuja gosci od 2006 i wydac ze sie rozwijaja majac juz taka ilosc apartamentowcow. A pan Wojtek. Przyjechal w 2007 "pomoc" bratu pMackowi. Widac pozazdroscil jak brat sobie radzi i robi "wioske" spokojnie mogl wybrac inna nazwe nie kojazaca sie z szavel travel.
IP: 89.240.249.5
eba
Gość
Pytanie prozaiczne do bywalców-czy w Achillesie są ręczniki? :D
IP: 91.240.136.3
alina
Gość
My jutro wracamy ze Stelli (obok Achillesa) i nie ma ręczników.Tzn. są jak sie ze sobą przywiezie,ale można kupić też na miejscu w sklepiku,nawet przyzwoite w cenie od 5e.
Poza tym można chyba polecić bo aż żal wyjezdzać.
IP: 85.75.61.76
Paweł
Gość
Właśnie wróciliśmy z żoną z udanych wczasów z Szavel travel. To był już drugi nasz wyjazd z tą firmą, dlatego wiedzieliśmy na co się decydujemy.Tym razem mieszkaliśmy w apartamentowcu Ammos,wcześniej w Achillesie. Mając na uwadze,że wczasy kosztowały nas niespełna 1000zł od osoby cięzko nam jest cos zarzucić Szavelowi. Oczywiscie, jedzenie mogłoby byc trochę lepsze, bo czasem wystarczyło je zwyczajnie lepiej doprawić,ale za te pieniądze nie ma mowy o jakichkolwiek posiłkach w innych biurach, więc nie należy się specjalnie oburzać. Na pochwałę z pewnością zasługuje sama organizacja wycieczek fakultatywnych,które były interesujące...dobrze wydane pieniądze i świetna zabawa!Na koniec kwestia transportu. Pierwszy raz spotkaliśmy się z tak fachową obsługą klienta w autokarze.Nasi kierowcy,a szczególnie Pan Heniek dbali o to,byśmy wiedzieli dokładnie,na jakim etapie podróży się znajdujemy,kiedy będzie najbliższy postój i jak długo będzie trwał.Jechali pewnie i można było się czuć bezpiecznie.Podsumowując, naprawdę udane wczasy!Dziękujemy!
IP: 83.6.144.153
Jola
Gość
Witam.
W tym roku też byliśmy na wypoczynku w Grecji z biurem Szavel Travel.
Warunki dobre,wyżywienie OK.Bardzo przystępna cena .Pan Maciek i Tomek dostepni bez przerwy.
Podróż długa ,ale bardzo miła.Autokar Ok.(kierowca pan Grzesiek z Łodzi-firma Wizard)
Za rok w to samo miejsce tym samym autokarem i tylko z tą obsługą.
Polecamy
IP: 164.127.180.119
Zdzich
Gość
Wróciliśmy z zoną Grecji zorganizowanej przez SzawelTravel.Mogę wymienic kilka punktów.
Wszystko zgadza się z opisem.
Podróż troszkę długa,ale to prawie 1800km.
Autokar porządny,Mercedes,kierowcy super,zwłaszcza Grzegorz, i Maciek,pełna odpowiedzialnośc i informacja na trasie.
Miasteczko fajne i ciche.pokoje w hotelu skromne ale czyste.
Obsługa na miejscy ,miła i w razie potrzeby służy pomocą.
Własciciele?-Tomek ok.Maciek -super.
Ceny w miasteczku -do przyjecia.
Jedzenie,ok.,tylko soli i innych przypraw nie znają.
Wycieczki na miejscu fajne,byłyby na 100% ,tylko jazda greckim piętrowym autokarem to prawdziwy dramat zwłaszcza na górnym pokładzie,ciasno i duszno-a kierowca na uwagi o klimatyzacji strugał GREKA.
Ogólnie wyjazd oceniam na 4++
IP: 31.175.120.236
Ana
Gość
Potwierdzam :
Pan Tomek -ok , Szpulek - super .
IP: 85.74.155.180
Ana
Gość
Zgadzam się z poprzednią opinią . Szpulek bardzo się interesuje . A puree pana Kazimierza jak u mamy !
IP: 85.74.161.172
piotr
Gość
Mogę poleci neo szawel trawel z panem maciejem i tomasz wszystko jest ok jedzenie dobre nie ma co narzekać tylko autokar którym sie jezdzi na wycieczki dużo lepszy od tego na podróż 24 h bo trochę małe odstepy foteli.1 minus brak kabin prysznicowych :-)
IP: 2.85.46.238
marcin
Gość
Ja też w sumie polecam,na autokary nie ma co narzekać bo sama podruż niestety mencząca i żaden autokar tu chyba nie pomoże.
Wycieczki wspaniałe te w centrum co sprzedają piszą że tańsze, ale pani sprzedająca mówi tylko po angielsku i rosyjsku to juz mogę sobie wyobrazić taką wycieczkę.
A na pewno nie mają pani karoliny!!
pan maciek na medal,wszystkim sie interesuje az nadto i pan kazimierz też wspanialy.
IP: 2.85.216.65
adi
Gość
Witam byłam w tym roku w Grecji z ww. biurem, nie wiem kto pisze ww. opinie ale uważam że piszą je właściciele lub ich znajomi. Ogólnie tak sobie, miasteczko urokliwe, ale jeżeli chodzi o jedzenie a nie spodziewałam się luksusów za to obiadokolacje były niektóre niezjadliwe, Panowie z biura to "Panowie na włościach" , nie wiem czy bazują na tym że u nich cena jest niska, ale trochę pokory Panowie.......
IP: 89.79.162.127
maria
Gość
Otóż my wypoczywamy teraz w Grecji u pana maćka i Tomka.W skrócie postaram sie oddać jak tutaj jest-dal ew. chętnych których sądze nie będzie brakować.
-jedzenie bardzo dobre i przede wszystkim duzo.czytajac niektore opinie w internecie jestem szczerze zdziwiona narzekaniami bo nie ma ku temu żadnych podstaw.
-wycieczki które odbylismy z p.Karoliną to prawdziwy klejnot.Brakuje słow jakie piękne i jak umiejętnie prowadzone-pani Karolino czekamy naprawdę na przewodnik po Grecji Pani autorstwa! Jedna osoba z naszej grupy została okradziona i tu równiez pani Karolina okazała się nieoceniona-duże brawa-dziekujemy!!
-obsługa na stołowce bardzo miła i nawst miło sie będzie wspominało miejscami rubasznego Pana Kazimierza :)
-Pan Maciek torskliwy,nie pozostawia zadnego problemu bez rozwiązania,cokolwiek się poprosi to jest-któremu szefowi chciaoby się wozić nas do sklepu? Obaj z p.Tomkiem codziennie obecni i zyczliwi-dziekujemy!
-przejazd z autokarem z Panem Henrykiem -na medal-tez dziekujemy
Nie jest to zadna laurka tylko rzetelne stwierdzenie faktów co nas tu spotkało i trudno mi sobie wyobrazić że można w pracę włożyć więcej troski i serca niż Szavel Travel (czy tam noe szavel travel)
Skargi???? -tak- ulewa w jeden dzień i to się nie podobało:)
Pozdrawiam Panią KArolinę naszą ulubienicę jej męża i p.Tomka i dziękuję jeszcze raz za wszystko!
IP: 94.68.138.172
Od Bogusia z Bydzi
Gość
Witam jechaliśmy z Bydgoszczy cały autokar . Transport d...a boli :mrgreen: ale czego się nie robi dla przyjemności . Panowie kierowcy od granicy do ośrodka i z powrotem którzy nas wiezli ,,+'' widać było zjedli zęby na takich podróżach i przejściach granicznych ,,-" dla mumi kóra jechała od Łodzi do Bydzi GŁUCHONIEMY !!! Ośrodek Achilles spoko jest gdzie się przespać wziaść prysznic i co wiecej potrzeba ? Jedzenie: śniadania co kto lubi to sobie nakładał nikt nie wydzielał tylko prosimy wymieńcie tą płyte z grecką muzyką 3 ,4 no 5 dni można ale 10 dni od rana ta sama płyta Obiadokolacja: pyszne dobre i zdrowe dania i owoce na małe co nieco wieczorkiem Plaża fakt nie taka jak nad Bałtykiem ale tragedii nie ma pełen luzik idziesz o której chcesz i kładziesz się gdzie chcesz Woda cieplutka troszke słona ale maska, rurka i oglądamy piękne dno kamienie , rybki , muszle, piorytet buty do wody Jeżowce!!! Wycieczki SUPER dwie najlepsze: Rejs statkiem z kapitanem Kostasem no i Meteory . Panowie Maciej i Tomek przez cały czas do dyspozycji gości Wielkie dzięki za pożegnalnego Grila :mrgreen: Duży plus za opieke nad wszystkim Pogoda Super idzie wytrzymać te temperaturki lepiej niż w Polsce Do adi i innych niezadowolonych jako obca osoba co do właścicieli mogę Wam napisać malkontenci że jak wam żle to proszę bardzo są inne biura podróży droga wolna a dlaczego wybraliści tą oferte bo coś za coś Jak dla mnie i mojej żony wypoczynek z w/w firmą zaliczam do udanych i już planuję sobie urlop żeby tam powrócić za rok , oglądać wschód słońca i czerpać ciszę i spokój z Riwiery Olimpijskiej Pozdrawiam wszystkich z turnusu 18.08-30.08 .2014 Bydgoszcz Do zobaczenia
IP: 46.238.214.49
marek
Gość
Nie zgadzam sie z opiniami ze "za te pieniadze......etc etc" bo prosze sie zastanowic czego brakowalo? Wg mnie niczego chyba ze ktos musi miec koryto z jedzeniem allinclusive-to rozumiem ,ale trzeba dorzucic z tysiaka.Niezaleznie od placonych pieniedzy jest po prostu fajnie a jak by bylo drozej o pare stowek to tez nie bylby problem.Szczegulne podziekowania dla pracownikow!
IP: 62.103.173.205
krzysiek
Gość
A dla nas było zaj....cie i tego sie trzymamy.Realia na miejscu przerosły nasze oczekiwania - oczywiscie na plus.Doprawdy nie wiem czego mogło nam brakować.....Bo nie brakowało nic ,ale wiadomo że jakby spytać malkontentów,to zamiast wedliny mógłby być kawior,szampan,zamiast spagetti np owoce morza itp itd a apartament większy ....Ale było super i gorrrrąąąącooooo polecam :)
IP: 78.10.69.83
romek
Gość
Było suuuuuuuuuuper!
IP: 46.113.224.123
marek
Gość
Co do wczasów to zakakująco sprawnie i sympatycznie.Spodziewałem sie że będzie OK (po to się jedzie) ale było przefajnie.Jak oni na tym zarabiaja przy tych cenach-nie wiem.
Dziekuję za pomoc w paru drobiazgach Panu Maćkowi.Wrażenie jest takie jakby ojcował klientom ale w sposób nienachalny i kulturalny.To bardzo miłe ,ma sie poczucie bezpieczeństwa zwłaszcza jak sie jest pierwszy raz i jezyki obce nie teges (niestety).
Ja polecam i gdyby fundusze pozwoliły pojechałbym znów.Wg mnie plusy biura to smaczne jedzenie,piekna plaża,Pani Karolina i sympatyczna atmosfera luzu.
IP: 31.182.87.56
Julia
Gość
Ja BARDZO polecam wakacje w Grecji z tym biurem podróży . Podróż zaczęła się bardzo miło ;) kierowcy serdeczni , otwarci i zabawni; ) w autobusie jest klima , WC , i barek . Postoje są idealnie dostosowane do potrzeb turystow.W autobusie państwo kierowcy włączają filmy i muzykę ;) Na granicach załatwiają wszystko szybko ;) Obsługa bardzo miła , pan ogrodnik i kucharze WYMIATAJĄ ;));*Ośrodki bardzo ładne . Ja spałam w Stelli i jestem bardzo zadowolona.Jedzenie jest pyszne ;).wielki szacunek dla kucharz - ugotować tak dobre jedzenie dla tak dużej liczba osób ;**Pogodę mieliśmy przeć cały czas , padało tylko raz w nocy ;) wycieczki są super :P Pani Karolina jest najlepsza przewodniczką świata :mrgreen: plaża jest blisko ;) piasek gorący i morze tez ;) sklepy są blisko ;) muzykę DUŻO .ceny nie są wysokie ;) miasteczko piękne ..;)CENA JEST IDEALNA ;) ZA WAKACJE W GRECJI Z TAKIM PERSONELEM , KIEROWCAMI, JEDZENIEM , WYCIECZKAMI I WIDOKAMI to naprawdę super okazja i JEŻELI KTOŚ PLANUJE WAKACJE W GRECJI TO TYLKO Z NIMI <3 DZIĘKUJĘ BARDZO ZA MILE WAKACJE ;*****POLECAM !!!!!!!
IP: 94.69.77.32
beta
Gość
Zgadzam się we wszystkim.Rewelka.
IP: 2.85.222.160
zbyszek
Gość
Ostrzegam przed biurem Tziboukas!!!!!!! to greckie biuro w tej miejscowosci oferuje wycieczki w Grecji o parę euro taniej niz polskie biura (w tym szaveltravel).Pomimo switnych opinii o wycieczkach naszego biura skusilismy sie na Saloniki z firma tzibukas - KPINA !!! Za 10e zawiezli nas do miasta i zostawili na 4ry godziny z mapką!!!! Na reklamacje ze to zerowy poziom Pani powiedzila (przez telefon bo w biurze rosjanka) ze to szoping tur a nie wycieczka po Salonikach-choc wczesniej miala byc wycieczka z pilotami i przewodnikami.To samo Meteory.autokar z bułgarami i rosjanami 3 niby-pilotów z tego polski komentował pejzarz za oknem i nie mogł wysiasc z autokaru bo nowy i nie ma legitymacji pilota.......No jakies jaja.Ostzregam bo to pieniądze wyrzucone w błoto.Na rejs popłynelismy już z SzavelTravel i było zaj....icie Kostas rzadzi.Inni nasi wylądowali na policji bo tak im przesuwali termin wycieczki że by nie zdążyli i nie chceili odać kasy.......
Ludzie uważajcie.
IP: 94.68.147.215
Wojtek
Gość
A czy ktoś z Szanownych forumowiczów może "pokazać" np. na Google Maps gdzie znajduje się ośrodek Maria, albo podać dokładny opis aby samemu znaleźć?
IP: 212.59.234.34
agata
Gość
No na stronie jest mapa ale niedokladna.Na stronie mozna wszystko obejrzec.U Marii nie byłam zakwaterowana tylko u Pani Zoffi-przemiłej kobiety. Do plaży dwa kroki i chociaz przy ulicy to cichutko i miło.
IP: 94.68.145.212
halina
Gość
Pozdrawiamy wszystkich zainteresowanych i reklamujemy bez zająkniecia to biuro!
Achilles i Maria ułozone bajecznie,wycieczki tez bajeczne.Szczególne pozdrowienia dla przemiłego Pana Maćka i przeuroczej Pani Karolinki - Halinka i Zofia p.107. :))
IP: 188.146.137.41

Strona: « < 1 2 3 4 >

Forum turystyczne » Szavel Travel 2013

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij