» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Włochy » Wyjazdy SnowShow opinie?

Wyjazdy SnowShow opinie?

Strona: 1

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 5
Witam,
wraz ze znajomymi planujemy wybrać się do Włoch na narty. Znaleźliśmy ofertę SnowShow. Może ktoś z Was był gdzieś razem z nimi i może powiedzieć czy warto?
IP: 77.254.81.49
Samanta
Gość
Hej, ja byłam dwukrotnie z nimi w Risoul na MF, generalnie jeśli chcesz pojeździć i poimprezować to na pewno wyjazd Ci się spodoba. Organizacja stała na dobrym poziomie, zakwaterowanie spoko, ludzie, imprezy genialne. Generalnie to nie ma się do czego przyczepić. Jeśli interesują Cię konkrety to pytaj, możesz również popisać z ludźmi z ich fan paga.
IP: 87.105.112.0
coolnix
Gość
A jak wyglada sprawa bagazu, jest to jakos mocno kontrolowane i czy te 20 kg wystarczy ?? Buty musza byc w specjalnej torbie czy luzem ?
Dzieki
IP: 85.219.170.98
szachtar
Gość
SnowShow jest w porządku i organizuje chyba najlepsze zimowe eskapady w kraju . A wyjeżdżałem już z kilkoma organizatorami tego typu więc mogę coś powiedzieć. Dla mnie ogromnym + jest to, że oferta idealnie pokrywa się z tym co jest na wyjeździe. Nie ma sytuacji typu, że coś miało być tak a jest tak. Pod tym względem wszystko jest dopięte idealnie. Druga kwestia to ludzie, tu nie mogę napisać nic więcej aniżeli to, że są zajebiści :) Oczywiście najlepsze ze wszystkiego są kurorty, dla mnie jak z bajki :) Minusem są dojazdy, nigdy ich nie lubiłem no ale jakoś trzeba dotrzeć na miejscówkę. Teraz widziałem jakieś opcje z lotami ale nie będę przesadzał w końcu nie jestem jakimś szlachcicem i autokar nie przynosi mi ujmy ;)
IP: 85.219.213.153
OLA
Gość
Sama nie jeżdżę ale mnóstwo moich znajomych jeździ właśnie do tego Les Ores z tym SnowShowem i wszyscy zachwalają i wracają w kolejnych latach więc coś w tym musi być :)
IP: 194.146.217.38
Użytkownik
Posty: 2
Polecam przejechac sie do folgaridy na narty, swietna miejscowosc! maja tam szkolke narciarska aevolution, chyba najwieksza w tamtej okolicy, swietna kadra, ja uczylem sie u nich na desce jezdzic, mega fun!
IP: 188.146.102.199

Strona: 1

Forum turystyczne » Włochy » Wyjazdy SnowShow opinie?

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij