» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Grecja, Olimpic Beach.

Grecja, Olimpic Beach.

Wakacje w Olimpic Beach Opinie Olimpic Beach

Strona: « < ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... > »

Autor Treść
Grace
Gość
ps. zatrzymujemy sie w hotelu PHOENIX...jakies opinie ? Z góry dziekuje :)
IP: 83.238.216.22
Veroni
Gość
są świetne knajpki! ja polecam serdecznie knajpki idąc w stronę Parali-przepyszne jedzenie!Ruch mają niesamowity! Warto zwrócić uwagę na to jacy klienci tam siedzą w danej knajpce-jeśli grecy to jedzenie jest pyszne-tak poradziła rezydentka i tak rzeczywiście było! W knajpach są menu w różnych językach więc spokojnie można coś wybrać! Polecam owoce morza-wielki talerz dla 2 osób za 10euro-są też tańsze za 7,50! Także Kalmary zestaw z frytkami i surówką 4,50! dorsz smażony około 4,90 oraz przepyszne szaszłyki z grilla około 4,50-5,50. Gyros dobry aczkolwiek zajadaliśmy się wynalazkami:)
IP: 83.26.60.209
Ewelina
Gość
Hej! Wybieram się w połowie września do hotelu Rainbow?? Czy był ktoś może w tym hotelu i orientuje się czy wszystko z nim w porządku?? ;) z gory dziękuję za odpowiedź!!
IP: 83.22.156.159
kasioczek
Gość
niedawno wrócilismy z mężem z Olimpic Beach. Bylismy z biurem Victoria Trawel z Rybnika. Szczerze odradzam wczasy z tym biurem. Jechalismy starym piętrowym rupieciem z pękniętą szybą na przodzie. Kierowcy jechali jak piraci drogowi, wyprzedzali na trzeciego na wąskich drogach macedońskich, na zakretach nie zwalniali nie przestrzegali przepisów drogowych. Jeśli ktoś lubi ostrą jazdę bez trzymanki to polecam szczególnie miejsce na samym przodzie! :shock: Na miejcu wyglądało wszystko ok. Pokoje schludne i czyste. Rezydent pan Janis-właściciel zorganizował spotkanie organizacyjne na którym przekonywał wszystkich do swych wycieczek droższych zresztą za które płacilismy już w autokarze. Zrobił bardzo pozytywne wrazenie. Ma niezłą gadkę i dużą wiedzę. My zarezerwowaliśmy sobie wycieczkę na Skiathos i wieczór grecki. Jak się później okazało pan Janis zmienił plany i zamiast na Skiathos miało być na Athos. Oczywiście nie raczył nas o tym poinformować. O tym gdzie płyniemy dowiedzieliśmy się na statku. Kiedy mąż upomniał się o swoje pan Janis pokazał swoją drugą twarz. Wyzwał nas od złodzieji i kombinatorów i dosłownie wygonił nas ze statku. Krzyczał że mozemy sobie na piechote wracać do olimpic(200km). Wróciliśmy na własny koszt. Za wycieczkę nam oddał kasę ale ile się nasłuchaliśmy to głowa boli! Na wieczór grecki nie poszlismy bo nie usiadłabym z tym człowiekiem przy jednym stole! Na Skiathos popłynęliśmy z innym biurem. Zapłaciliśmy mniej i wszystko było w porządku. Pod żadnym pozorem nie wykupujcie jedzenia jesli zdecydujecie się jechać z tym biurem. Nie dość że daleko trzeba dojść do tej tawerny do jedzenie jest poprostu OHYDNE! Byliśmy tam zaledwie trzy razy i więcej nie poszliśmy. Dobrze można zjeśc w tawernie RAI na przeciwko koscioła. Jest tam polskie menu i polskie piwo Zywiec. Właścicielami jes małżeństwo polsko-greckie. Polecam! Ogólnie Olimpic Beach super, morze cieplutkie, pogoda gwarantowana. Polecam Grecje ale nie z tym biurem!!!!!!!
IP: 80.55.229.198
OLA
Gość
ODRADZAM BIURO VICTORIA TRAWEL Z RYBNIKA SYF, CHAMSTWO
IP: 79.175.234.251
micha_25
Gość
witam byłem z rego-bis w olimpic w apartamencie pinelopi. super polecam wszystko jak w umowie.
IP: 194.150.197.226
katja
Gość
Miło słyszeć, 10 września wybieram się z Tym biurem również do Olimpic ap. Pinelopi.
IP: 83.28.224.74
Jarek
Gość
witam,
od 17.09 do 28.09 jedziemy z żonką do Olimpic Beach z biurem Antałek, Apartamenty THEODORA. Wyjazd z Krakowa my dojeżdżamy autkiem z Zielonej Góry. Czy ktoś w tym terminie również tam się wybiera? Ewentualnie czy możecie powiedzieć coś dobrego/złego o tych apartamentach?
pozdrawiam,
IP: 92.244.48.66
Kati
Gość
Jedziemy (4 osoby) z Oksesvice do apartamentów Ermis. Czy ktoś już miał przyjemność?? Powiem szczerze że jestem przerażona opiniami na temat tego biura a już zapóźno sie żeby sie wycofać :(
IP: 83.29.139.248
Kati
Gość
Jakie są gniazdka? Czy musze kupować jakieś przełączki do ładowarek? Czy jest coś co powinnam koniecznie wziąść z Polski?
IP: 83.29.139.248
Viki
Gość
Do Grace - W hotelu Phoenix są skromne, ale ładne pokoje z balkonami i lodówką, gruntownie sprzątane co drugi dzień. Posiada malutki bezpłatny basen, ale jeżeli ma sie ochotę na relaks na leżaku to trzeba wykupić drinka w barku hotelowym. Jedzenie podają tam w raczej skromnych ilościach i nie ma co liczyć na tradycyjną grecką kuchnię, ale jest smaczne. Przed wyjazdem na całodniowe wycieczki warto zabezpieczyć sie dodatkowo własnym prowiantem.
W recepcji pracuje Polka wiec nie ma problemu z dogadaniem się.
Jeżeli na miejscu pobyt bedzie nadzorować biuro Armira Travel to warto przemyśleć wycieczki fakultatywne. Na miejscu można znaleźć dużo tańsze oferty innych biur. Polecić jednak mogę wycieczki do Aten, Meteor i na Olimp tego organizatora, z wspaniałą opieką Pani Przewodnik, która dzieli się bardzo obszerną wiedzą o tych miejscach i Greckich tradycjach. Wyprawa na Skiathos jest jednak bardzo przereklamowana i droga.
Zyczę powodzenia i udanego wypoczynku!!
IP: 83.22.99.122
Viki
Gość
A co do jedzenia w Tawernach, to zestaw obiadowy: porcja mięsa lub ryby z frytkami i surówką kosztuje od 6 E w zależnosci od tawerny- poziomu obsługi. Do tego napoje od 1,5 E.
Piwo w tawernie od 2 E, chociaż kto dobrze szuka to znajdzie za 1E :) Ogólnie ceny nie są bardzo wysokie.
IP: 83.22.99.122
Jarek
Gość
A czy jest dostęp do internetu bezprzewodowego, bezpłatnego? Ewentualnie czy kafejki internetowe są w pobliżu?
IP: 92.244.48.66
mareczek
Gość
Witam wszystkich:) 17.09-28.09 wybieram się z Antałkiem do Grecji:) Chciałem prosić Was o odpowiedź na parę pytań. 1.Jak wygląda sprawa z wycieczkami? Słyszałem że lepiej wykupować je na miejscu w tamtejszych biurach podróży niż kupować je u rezydenta. To prawda? Czy podczas tych wycieczek jest jakiś polski tłumacz? Warto jechać do Aten?Bo pani w biurze szczególnie nie zachęcała,żeby nie powiedzieć odradzała.
2.Jeżeli chodzi o jedzenie to czy warto zaopatrzyć się w coś tutaj w Polsce, np.napoje,suche jedzenie? czy tam ceny są podobne jak u nas i nie ma sensu nic tachać z Polski?
3.Czy na miejscu jest możliwość popływać na desce,czy są tam wypożyczalnie sprzętu wodnego?
4.Co oprócz wycieczek proponowanych przez biuro warto zobaczyć?
5.Czy to prawda że organizują tam safari?Bo gdzieś czytałem że tak. Ile coś takiego kosztuje?
Z góry dziękuję za wyrozumiałość i odpowiedzi na moje pytania:) Jeśli ktoś wybiera się też w tym terminie to można wcześniej nawiązać kontakt coby raźniej później było:)Pozdrawiam:)
IP: 62.179.26.157
Piotrek-Jastrzębie-Zdrój
Gość
Witam wszystkich tez bylem w olimpic beach w Hotelu Phoenix*** i było bardzo fajnie byłem tam z kolonia z kopalni ''JAS-MOS''

polecam;) >>pozdro...;)
IP: 83.30.69.124
dodus
Gość
Do jarek: Apartamenty Theodora sa w porzadku,jasne,czyste,z duzym baklonem,lazienki tez ok.tez byłam tam zakwaterowana w lipcu z antałka i moge z czystym sumieniem polecic:))) w olimpicu jest 1 kafejka internetowa,koszt to 2euro za godzine,ale mozna siedziec 15 min za 50centow:) Olimpic niewielki,ale sypmatyczny,ze swojskim klimatem,i mnostwem przyjemnych knajpek. Polecam te na glownym deptaku,wcale nie sa drozsze od tych ktore swoim klimatem przypominaja raczej garkuchnie,jak rai;P
IP: 87.205.62.103
viki
Gość
Dokładnie, jak napisała dodus, ceny we wszystkich tawernach są bardzo podobne, wiec warto zjeść w bardziej przyjemnym miejscu:) Zresztą przy deptaku też są tawerny, gdzie można sie swobodnie dogadać po polsku:D Tylko jedna rada: iść tam, gdzie stołują sie Grecy!
IP: 83.22.102.43
asik
Gość
ja rowniez byłam w lipcu w Olimpic Beach z Antałka w apartamentach Theodora, wszystko było ok, w pokojach dwa łóżka jedno duże 2 osobowe drugie 1osobowe,pokoje jasne i czyste, fajny duzy balkon, no jedynie delikatnie moge sie do kibelka przyczepic w ktorym jest światło na fotokomorke:) ile to czasem sie człowiek namachał żby sie zapaliło:P

do mareczek: co do wycieczek to na miejscu sa faktycznie troszke tansze ale to jest kwestia kilku euro wiec ja nie ryzykowałam i wolalam jechac tak zeby wiedziec co do mnie mowia bo z tego co wiem nie w kazdym biurze na miejscu zapewniaja polskiego pilota, osobiscie byłam w Atenach i nie wyobrażam sobie jechać do Grecji i nie zobaczyc:) fakt ze jedzie sie długo i pozniej w upale łazi ale zobaczyc i poczuc klimat Aten bezcenne:)
co do jedzenia to nie ma sensu nic brac z polski bo ceny bardzo przystepne,porownywalne do cen w Polce,napoje i woda tak samo. o sprzetach wodnych nie bede sie wypowiadac ale wydaje mi sie ze w samym olimpic nie ma wypozyczalni sprzetu i o safari tez mi nic nie wiadomo:) mam nadzieje ze pomoglam.udanego pobytu
IP: 89.228.215.8
Użytkownik
Posty: 9
Do Kati!
Nic się nie martwcie. Ja byłam ze swoja rodzinka w lipcu w apartamentach ermis z ok services.
Polecam, super za rok również jedziemy z tym biurem.
W tym roku byliśmy pierwszy raz i również przeraziły nas opinie, jechaliśmy z dużym strachem.
IP: 83.14.131.18
Sławek
Gość
Wróciłem właśnie z apartamentu Pinelopi (biuro podróży Rego-Bis). Jak dla mnie wycieczka życia - pasowało mi wszystko. Niektórzy ludzie narzekali w drodze powrotnej (zajęło im to chyba 2 godziny), że mały brodzik pod prysznicem i cieknie woda na podłogę, ale moim zdaniem ci ludzie z "polskim syndromem narzekania" nie są warci większego wspomnienia. Polecam to biuro i ten apartament.
IP: 84.10.219.120
Jarek
Gość
Dzięki bardzo za informacje! :)
A czy ktoś się orientuje czy jest tam gdzieś dostęp do neta? Jakieś kafejki internetowe w Olimpic Beach i jakie ceny ewentualnie?
IP: 92.244.48.66
M & M
Gość
widziałam jedna kafejkę internetową, ale nie wiem jakie sa ceny, byc moze jest wiecej kafejek ale ja nie miałam potrzeby korzystania z neta wiec sie nie rozglądałam dokładniej za tym!!!!!
IP: 194.146.252.5
opolanin
Gość
W Olimpic są dwie kafejki internetowe. Polecam tą bliżej plaży, cennik: 2E/1h, 1E/30min.
IP: 77.252.18.221
Jarek
Gość
Super, dzięki za info. Teraz już wiem wszystko :)
Martwi mnie tylko, że pogoda się psuje....
IP: 92.244.48.66
raku
Gość
Z tą pogodą ta cholera sie lipa szykuje. Jedziemy do Nei Pori 22.09 -1.10 i jak zobaczylem na weather forecast to niewygląda ciekawie. Nei Pori jest blisko Olimpic Beach.... yr.no/place/Greece/Pieria/N%C3%A9oi_P%C3%B3roi/long.html
IP: 212.244.210.66

Strona: « < ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... > »

Forum turystyczne » Grecja » Grecja, Olimpic Beach.

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij