» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Grecja, Olimpic Beach.

Grecja, Olimpic Beach.

Wakacje w Olimpic Beach Opinie Olimpic Beach

Strona: « < ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... > »

Autor Treść
raku
Gość
ktoś był mniej wiecej w tym terminie w Olimpic Beach i moze powiedziec jaka wtedy jest tam pogoda?
IP: 212.244.210.66
natasza
Gość
Jest jedna kafejka, z tego co pamiętam koszt to 5 e za godzine
IP: 90.156.96.239
N-H
Gość
Witam. Wróciłem właśnie z Olimpic Beach. Byłem tam wraz z biurem Antałek i nie mam wsumie zadnych zastrzeżeń do tego biura, oprócz pani rezydent o imieniu Aneta tzw Beduin ;) Leń z niej kompletny, na wycieczkach zamiast opowiadać co mamy zwiedzać dokładnie, czy na co zwrócić uwagę to ona śpi w autokarze, czy też na statku, lub kręci bajere z chłopem ubranym w ogrodniczki i czarującym tandetnymi sztuczkami niczym David Koperfiut ;)

A teraz kilka słów na temat hoteli... Zakwaterowany byłem w THEODORZE i wsumie poza tym, że zamiast prysznica jest tylko brodzik bez obudowy (więc myjąc się to cała łazienka jest zalana) i ktoś wpadł na genialny pomysł zamontowania światła w łazience na czujkę, tak więc co jakis czas trzeba machać do tego aby światło było, na szczęście są na to sposoby znane tylko wtajemniczonym hehe

Jakby ktoś miał jeszcze jakies pytania to piszcie, a jak będę miał czas to odpisze ;)

PS. Jak zamawiacie gyros to przed zjedzeniem obejrzyjcie go dokładnie bo nigdy nie wiadomo czy nie macie na talerzu kotka (gyrosa), lub pieska(kebaba) który wcześniej przebiegł wam drogę gdy spacerowaliście po miasteczku ;)
IP: 87.207.179.49
Mirek
Gość
Mam pytanie do N-H . Po czym poznawałeś czy jesz gyros czy kebaba?
IP: 193.239.124.200
anusia
Gość
Byłam z rodziną w Olipmpic Beach z OK.Service i nie zgadzam się z ani jedną rzeczą o której mówi p.Jalanta. Rezydenci zawsze byli do naszej dyspozycji. W prawdzie nie mieszkaliśmy w Hotelu tylko w apartamentach ale nie ma tu mowy o jakichkolwiek "robalach". A rezydentka p.Ania jest osobą, która pasjonuje się tym co robi i w porównaniu z tymi wycieczkami na których byliśmy (nie raz)jest najlepsza. Proponuję p.Jolancie,żeby wybrała się gdzie indziej i dopiero wyrażała swoje głupie opinie. Było wszystko OK. Wogóle warto jechać i nie zwracać uwagi na bzdury jakie ktoś wypisuje.
IP: 87.207.242.22
pysia_81
Gość
ja wróciłam 14 z Olimpic Beach, byłam tam 14 dni z biurem Beatur, i powiem krótko było fantastycznie. Plaza szeroka, woda czysta i cały panujący tam klimat super, no i Zajebiste pączki :) kto tam był wie o czym mówie. Pozdrawiam wszystkich zadowolonych wczasowiczów, którzy poddali sie urokowi Olimpiku.
IP: 79.189.68.202
M&M
Gość
do N-H czy chodzi o Anete K......k????
IP: 194.146.252.5
katja
Gość
I pączki, i Pan od pączków był zajebisty ;) Ja wróciłam kilka dniu temu z Olimpic i długo nie zapomnę o tym cudownym miejscu. Polecam wszystkim.
Aha, byłam z biurem Rego Bis z Katowic, apartament Pinelopi - pełna satysfakcja:)
IP: 83.28.215.44
katja
Gość
Do M&M: Tzw Beduin to Aneta Z...a. Również miałam przyjemność poznania hehe ;)
IP: 83.28.215.44
Lokalny zaganiacz
Gość
Właśnie wróciłem z kapitalnych wakcji w Olimpic, wyjeżdżałem z biura Antałek z Krakowa i do tej instytucji nie można mieć najmniejszych zastrzeżeń bo spisali się na medal, zastrzeżenia można mieć natomiast do rezydentki pracującej dla w/w biura tzw. Beduina czyli Anety, ogólnie rzecz biorąc nie jest to osoba odpowiedzialna i chyba cała ta jej funkcja jest tam tylko fikcją, jak już wyżej ktoś napisał gdzie jedzie jako pilot to śpi albo generanie ma wszystko w d..... , ma za to inne ciekawsze zajęcia niż obowiązki dzięki czemu zasługuje na elitarny tytuł lokalnej kobzały... Dobra dość już narzekania na beduina bo można by bez końca, teraz kilka słów na temat apartamentów Theodora: wszystko w nich w najlepszym porządku poza tym rewelacyjnym oświetleniem łazienki na fotokomórke na którą są wspomniane sposoby. Uważać też trzeba na odjechaną właścicielke która goni mieszkańców z wężem ogrodowym i myje im nogi. Pozatym jest nieszkodliwa. Samo Olimpic jest świetną miejscówką na odpoczynek i relax. Polecam restauracje RAI w której podają polskiego Żywca i jeszcze bardziej polskiej cenie. Gyros lokalnie można napotkać z futrem a więc patrzcie co łykacie bo może łaskotać w gardle a to będzie tylko Mruczek. :mrgreen: POZDRO 4ALL!!!
IP: 83.5.103.88
J.z Tarnowa ;)
Gość
Ja również miałam okazję byc w Olimpic Beach, z fantastycznego biura Antałek :) jak juz wcześniej pisał N-H ;) i Lokalny Zaganiacz ;) wszystko OK poza rezydentka...ale jestem pewna, że za rok jej tam nie zobaczymy w tej funkcji! Ja zajadałam sie głównie rybkami, najlepszą na świecie sałatką, czyli sałatką grecką (choriatiki) i pizzą ;) tu żadnych kotków ani piesków w składzie nie ma :) Co do hotelu..to ja mieszkałam w Baronie :)) wypas! standard jak najbardziej mi odpowiadał :) Aha...nikt nie wspomniał o drodze do i z wczasów! Przecież kierowcy : Józef, Józek i Joseph...jak i nasz bardzo sympatyczny pilot Adam zasługują na wielką pochwałę. Pozdrowienia dla wczasowiczów z turnusu 8.09-19.09 i pracowników Antałka :) Do zobaczenia za rok :D
IP: 92.234.88.31
Ela
Gość
marras napisał
Do Pani Jolanty!
Tak dla informacji to Ania nie jest rezydentką tylko przewodniczką a to są dwie różne osoby, no ale cóż właśnie tak niedoinformowane osoby wypisują później głupoty i obelgi na ludzi. Ja wróciłam własnie z Grecji i zupełnie mam inne zdanie o rezydentach, zawsze byli w określonych godzinach do dyspozycji, jednak nie byli mi w zupełności potrzebni bo po co.
Mam właśnie pytanie do Pani, która wypisała te bzdury co konkretnie oczekiwała od rezydentów?(może żeby za rączkę zaprowadzali na plaże z plaży, robili zakupy wachlowali i co jeszcze bo ja naprawde nie rozumiem głupoty ludzkiej odnośnie oczerniania ludzi).


Mylisz chyba pojecie pilota i przewodnika, widać, że też jesteś niedoinformowana. Licencjonowanych przewodników jest tylko kilku w Grecji i żaden nie ma na imie Ania. miłego dnia.
IP: 212.152.118.220
Asia :)
Gość
cześć :) czy ktoś może wyjeżdża do olimpic beach w przyszłym roku w czerwcu ??
IP: 83.22.100.70
ania
Gość
hej ja mam w planach na 99% wyjazd do Olimpic Beach, jeżeli nic się nie zmieni to od 06.06 do apart.Giotis :)
IP: 91.193.184.25
Asia :)
Gość
ooo super :D:D ja na 100% jade od 10 czerwca :) Apartamenty ANASTASIA jak juz będziesz pewna na 100 % pewna to napisz do mnie na gg 2104937 :) im więcej osób na wakacjach tym lepiej :)
Pozdrawiam :)
IP: 83.22.141.185
Vuko
Gość
Polecam apartament SOFIA naprawde warto
IP: 213.227.67.140
uta
Gość
witam, właśnie wykupiłam wakacje w Grecji w Olimpic Beach- apartament SOFIA z BP OK SERVICES i powiem że jestem troszkę przerażona opiniami które czytam :/ Lecimy samolotem 27.07.2009 już nie mogę się doczekać ale mam obawy. Może ktoś je rozwieje! :) Będę wdzięczna
IP: 84.234.54.192
Emilka
Gość
A co powiecie o samej miejscowości olimpic beach i ile stamtąd do paralii bo sie wybieram do hotelu reinbow w olimpic beach...jesli ktos cos wie takze o hotelu prosze pisać z góry dziekuję i pozdrawiam
IP: 77.254.82.177
; )
Gość
ja osobiście nie byłma w olimpic beach , ale wybieram sie w przyszłym roku .
Moja siostra była i powiedziałe, że naprawdo warto jechać ! : )

a tak z właśnego doświadczenia to polecam przejechać się na skiatos ,
rewelacyja wyspa ! :)
IP: 83.27.23.158
Vuko
Gość
jesli chodzi o aprtament Sofia jest naprawde fajnie,bylem tam i jestem bardzo zadowonony z tego apartamentu.ogolnie cale Olimpic Beach jest super chodz male.Do Parali i jest nie cale 2,5 kilometra prosta droga wzdłuz morza.Chcecie cos wiedziec chcetnie odpowiem na pytania:)
IP: 213.227.67.140
ASS
Gość
Vuko a w jakim byłes terminie ?? i to jest miejscowość bardziej do wypoczęcia czy do imprezowania ??
IP: 85.202.213.121
Emilka
Gość
a woda w olimpic czysta? tzn? taka lazurowa czy raczej nie?
IP: 87.205.62.58
Wiola
Gość
Do UTa:) Ja tez sie wybieram z chlopakiem do Olimpica 27.07- 8.08.2009 do apartamentu SOFIA samolotem:) nie moge sie doczekac, ale mysle ze bedzie ok:) tez z biura OK service, przerazaja mnie troche kursy EURO...moze ktos napisac, ile pieniedzy mniej wieej zabrac na 10 dni pobytu?:) Na osobe?:) Bo lecimy bez wyzywienia:)
IP: 89.25.200.58
*********
Gość
a Może ktoś był w apartamentach TORONTO ????? czekam na opinie!! Wiola, pozdrowienia z JAWORZNA :P :P :) :P :) hi hi
IP: 94.246.139.231
wiola
Gość
POZDRAWIAM JUSTYNKE Z JAWORZNA:P hiih;p
IP: 89.25.200.58

Strona: « < ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... > »

Forum turystyczne » Grecja » Grecja, Olimpic Beach.

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij