» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Grecja, Olimpic Beach.

Grecja, Olimpic Beach.

Wakacje w Olimpic Beach Opinie Olimpic Beach

Strona: « < ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... > »

Autor Treść
asteraki
Gość
witam,

rok tomu sama objezdzalam grecje w kazda strone i wyladowalam na 4 dni w olimpic bech. plaza owszem piekna piaszczysta chodz do najczystrzych nie nalezy. jedyny mankament to jedzenie. sa tylko 2 tawerny gdzie naprawde jest dobre jedzenie. jesli moge cos doradzic (jako rodowita greczynka) jesli chcecie zjesc naprawde greckie dobre jedzenie wybierajcie miejsca gdzie grecy chodza sami jesc, tam jest gwarancja uczciwych cen i wysokiej jakosci jedzenia. :)

ps. w olimpic bech nie jedzcie w tawernie gdzie jest wlascicielem-kelnerem facet mowiacy dosc dobrze po polsku a jego polega po rosyjsku. drogo i mega niedobre.
IP: 217.172.227.214
Tomasz
Gość
Witam!!
Jadę do Grecji, Olimpic Beach w terminie 20-06 do 01-07-2009, apartament Posejdon
Czy ktoś już korzystał z tych apartamentów?. A może jedzie w tym terminie? :P
IP: 217.153.194.14
Majka
Gość
26.05 jade z grupa mlodziezy do Posejdona w Olimpic Beach. Jak wroce, to dam znac, co i jak. Pozdrawiam!
IP: 83.29.141.64
Majka
Gość
Majka napisał
26.05 jade z grupa mlodziezy do Posejdona w Olimpic Beach
mam na mysli oczywiscie apartament Posejdon ;)
IP: 83.29.141.64
Asia
Gość
Ja jade od 10.06 do 23.06 tak ze tylko trzy dni zachacze o twój turnus Tomaszu :] a z kim jedziesz ?? :> znajomi , rodzina , dziewczyna ??
IP: 85.202.213.121
Beata
Gość
My jedziemy do apartamentów GIOTIS od 6 lipca. Kto jedzie? Może ktoś tam był, chętnie pogadam.
IP: 83.22.76.123
Ona ona;)
Gość
JA jade z chłopakiem do Olimpica ;) Moglby ktos, kto juz tam był zasugerowac miejsca gdzie mozna zjesc dobre jedzenie i nie mega drogie?;) Jakies nazwy czy cosik;) a tak przy okazji to moze ktos wie ile km jest z Paralii do Aten?:)
IP: 193.34.52.236
adaaa
Gość
[quote=takaja]
kto jedzie z biura jovi travel ? 16.07 -28.07?;p

Ja jade :) Ktoś jeszcze :)?[/quote=takaja]
IP: 89.230.210.77
Użytkownik
Posty: 4
Witam! Jade z chłopakiem do Olympic Beach i chciałabym się dowiedzieć o możliwość wypożyczenia Qadów lub samochodu, jakie ceny są itp. I może ktoś był w Aqua Parku Waterland i może powiedzieć coś na ten temat, czy warto! Pozdrowienia! Dzięki!
IP: 80.238.64.14
Toke
Gość
Wybieram się na obóz z Fun clubem Grecja, do OB w terminie 08.16 - 08.29. Ktos jedzie jeszcze ? ;) Ach i jakie macie doswiadczenia z fun - clubem co do obozów? Bo jeżeli chodzi o wczasy, to czytałam bardzo rózne opinie...
IP: 83.145.147.188
Reebok
Gość
werka ceny jakichś skuterów to ok. 30 euro a quady niewiem samochodu
A propo sam się wybieram czekam na opinie i jakieś propozycje dotyczące fajnych miejsc do zwiedzenia ;p
IP: 217.153.156.114
label
Gość
Jadę w drugiej połowie lipca do Olimpic z biurem OK servis. Chciałbym się dowiedzieć czy bardziej opłaca się wykupić wycieczki fakultatywne w biurze turystycznym w kraju , czy na miejscu. Myślę o Meteorach? Co warto jeszcze zwiedzić?
Pozdrawiam.
IP: 83.13.27.35
moni
Gość
ja jade do Olimpic bech w sierpniu i z tego co wiem od kolezanki ktora byla tam w zeszlym roku na miejscu lepiej wykupic wycieczki sa tansze a przewodnik mowi po polsku ona poleca wycieczke na te zlote piaski statkiem.pozdrawiam
IP: 83.23.38.47
Gabi
Gość
Do Label
Hej:) ja też jadę z OK services do Olimpic Beach w połowie lipca (16.07). Do jakiego hotelu się wybierasz?
Pozdrawiam:)
IP: 149.156.124.1
Użytkownik
Posty: 4
Dzięki bardzo! ja tez czekam na różne opinie! a najbardziej na temat Watterland! jak ktoś sie wybiera to po powrocie niech napisze czy warto i jakie są ceny w różnych biurach! My jedziemy z Victoria Travel na początku września! Jest tu kilka złych opinii na temat tego biura ale my wiemy z pewnych źródeł ze wszystko było ok! pozdrawiam! w Victoii wycieczka do Watterland-u kosztuje 35 euro.
IP: 80.238.64.14
wiki
Gość
Duzo piszecie o knajpkach z jedzeniem, a jak jest z dyskotekami i pubami wieczorami? Jest gdzie sie pobawic ? Jakies puby na plazy ? Wybieramy sie ze znajomymi. Rano oczywiscie bedziemy na plazy, ale wieczorem lubimy sie pobawic troszke. Z góry dziekuje za informacje ;-)
IP: 77.223.194.116
Gość
Gość
marras napisał
W ostatnim dniu pobytu autokar zawozi do klubu plażowego(super bo cały dzień można jeszcze spędzić na plaży albo na kupowaniu pamiątek). Dostępne są toalety i prysznice. Ja byłam w Olimpic Beach w apartamentach Anastazja z mężem i sześcioletnim synem za rok też tam jade z Ok Services. Pozdrawiam!

Niestety w tym roku tego nie było i spowodowało to wiele problemó i zepsuło cały pobyt
IP: 89.76.84.142
takaja
Gość
no nareszcie kogoś znalazłam :P adaaa to do zobaczenia ;DD znasz kogoś kto jedzie?;p
IP: 83.28.114.241
mariusz
Gość
witam, ja wybieram sie do olimpic beach 3.07 z victoria travel. mam nadzieje ze bedzie super. wybiera sie ktos w tym terminie. jak tak to chetnie pogadam. zycze wszystkim milego wypoczynku
IP: 80.238.64.20
edzia_84
Gość
label napisał
Jadę w drugiej połowie lipca do Olimpic z biurem OK servis. Chciałbym się dowiedzieć czy bardziej opłaca się wykupić wycieczki fakultatywne w biurze turystycznym w kraju , czy na miejscu. Myślę o Meteorach? Co warto jeszcze zwiedzić?
Pozdrawiam.


Nie opłaca sie wykupować wycieczek w kraju ani u pilota biura z którym jedziesz, na miejscu sa biura podrózy które mają dużo taniej te same wycieczki i też z polskojezycznym przewodnikiem.
A co do tego co warto zwiedzić to polecam Rejs na Wyspe Skaithos - piękne widoki, na statku dużo Metaxy a kapitan Kostas to super człowiek; poleciłabym jesczez Ateny ale są meczące o tej porze roku.
IP: 83.4.202.237
edzia_84
Gość
wiki napisał
Duzo piszecie o knajpkach z jedzeniem, a jak jest z dyskotekami i pubami wieczorami? Jest gdzie sie pobawic ? Jakies puby na plazy ? Wybieramy sie ze znajomymi. Rano oczywiscie bedziemy na plazy, ale wieczorem lubimy sie pobawic troszke. Z góry dziekuje za informacje ;-)


W Olimpic Beach nie ma strikte dyskotek, dyskoteki sa w Paralii, jakieś 20 min na nogach od OB, knajpki do posiedzenia i wypicia drinków czy piwa oczywiście są.
IP: 83.4.202.237
mariusz
Gość
witam! do edzia 84. a jakie biura polecasz na miejscu? jaka plaza w ob. gdzie mozna fajnie zjesc napic sie i posiedziec. w tym roku tez tam sie wybierasz jesli tak to z jakiego biura. pozdro
IP: 80.238.64.20
majka
Gość
Witam,ja tez jade 30.07 z Katowic z biurem ok service,Domi- z jakiego miasta masz wyjazd???? Jesli ktos jedzie w tym terminie piszcie:))
IP: 94.246.132.116
Leszek
Gość
Witam, wyjeżdżamy 26 czerwca 2009r. z biurem Ok service na wyspę Alonnisos i chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwość wypożyczenia na wyspie jakichś skuterów żeby zwiedzić okolicę, jeśli ktoś tam był niech coś napisze na temat apartamentu Elena w miejscowości Rousoum Gialo :)
IP: 83.30.22.64
dora
Gość
Witam,ja jadę do OB 11lipca z Fun Clubem-hotel Dias.Moze ktoś się wybiera w tym terminie!Moze jakieś dobre rady,lub opinie?
IP: 77.112.22.118

Strona: « < ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... > »

Forum turystyczne » Grecja » Grecja, Olimpic Beach.

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij