» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Grecja, Olimpic Beach.

Grecja, Olimpic Beach.

Wakacje w Olimpic Beach Opinie Olimpic Beach

Strona: « < ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... > »

Autor Treść
bbb
Gość
jedzie ktoś może do Olimpic Beach w lipcu, od 10-18? A może ktoś ma jakieś informacje na temat hotelu Katerina i Phoenix?
IP: 83.31.55.229
aklil
Gość
Ja osobiscie byłam w hotelu Dias , jest to jedyny w OB hotel przy którym jest basen (rok 2007) poza tym właścicielami jest wspaniała grecko - polska rodzinka , szefem kuchni był Polak, kelnerkami Polki między innymi dlatego zasługuje na wyróżnienie. Stronka właścicieli hotelu www.likidishotels.gr/,
IP: 194.63.132.10
Goszta
Gość
mmm napisał
Kto jedzie z beatur w terminie 26.06-07.7 ???? :) :P


Jak wrócisz to napisz jak było bo ja jadę z nimi od 14 lipca;P Jakieś zdjęcia też możesz podesłać.
IP: 77.253.94.207
Goszta
Gość
bbb napisał
jedzie ktoś może do Olimpic Beach w lipcu, od 10-18? A może ktoś ma jakieś informacje na temat hotelu Katerina i Phoenix?


Jadę od 14 do 25 więc pewnie się miniemy na plaży;)
IP: 77.253.94.207
gosia
Gość
witam, mam pytanie odnośnie biura podróży Victoria Travel Rybnik, a mianowicie w jakim stanie jest autokar, jacy są kierowcy, jak szybko jeżdżą(pytam bo czytałam straszne opinie na ich temt), no i jak jest w hotelu Victoria? Z góry dziękuję za odpowiedz.
IP: 83.30.76.29
Życzliwa :)
Gość
Witam:) Chciałam przestrzec wszystkich turystów udających się na wakacje do Olimpic Beach/ Paralii przed pewnym organizatorem wycieczek fakultatywnych- przed biurem podróży Smart Travel. Wyjeżdżając z Polski zabierałam ze sobą wizję cudownie i aktywnie spędzonych wakacji. Od zawsze moi marzeniem było zwiedzenie antycznych Aten i zobaczenie zapierających dech monasterów w Meteorach:) Po przyjeździe do Grecji razem ze znajomymi dokonaliśmy szybkiej analizy rynku turystycznego, wzięliśmy pod uwagę biura działające na tamtym terenie, które umożliwiły by nam spełnienie naszych wakacyjnych planów. Plan wycieczek wszędzie taki sam, lecz spośród tych kilku biur wybraliśmy oferte Smart Travel, która kusiła bardzo atrakcyjnymi cenami ( różnica pomiędzy tą samą wycieczką, tylko z innego biura wynosiła max. 10 euro...) Nie wydało się nam to dziwne, tym bardziej, że ludzi przy zapisach było mnóstwo a pan pilot zachwalał baaaaardzo wycieczki, krytykując przy tym inne biura. Jak do tej pory super prawda? Stwierdziliśmy, że szczęście nam sprzyja. Miła obsługa + ciekawa oferta + niskie koszty... Nie oczekiwaliśmy luksusu ale to co nas spotkało .... przeszło wszelkie (nie tylko nasze) wyobrażenia! Pod ceną kilku euro kryło się: spóźniony o prawie godzinę autokar, którym jednocześnie podróżowały 4 grupy narodowościowe (każdy z własnym pilotem). Podczas zapisów pilot biura Smart Travel, zapewniał nas, że w autobusie będą znajdować się tylko i wyłącznie Polacy, by poziom usług był zgodny z wymogami. Przez ponad połowę drogi byliśmy "wyłączeni", nie wiedzieliśmy o czym jest mowa. W końcu głos zabrała nasza "pilotka" która mogła z pewnością wpisać w swoje curriculum vitae cechy takie jak bardzo niską kompetencję, wiedzę i wyobraźnię. Przed wejściem do autokaru promowała swoją osobę, mówiła że posiada doświadczenie w pracy z ludźmi. W jej małej główce istniała chyba tylko chęć zabłyśnięcia wśród Rodaków... Wciąż się jąkała, myliła fakty i daty. Nie potrafiła w stopniu komunikatywnym operować językiem angielskim...Bez przeliczenia ilości turystów, rozkazała kierowcy odjeżdżać.. Stan techniczny, wygląd wewnątrz autobusu wołał o pomstę do nieba (brudno, duszno, brak klimatyzacji...). Gdy odjeżdżaliśmy spod Meteorów zatrzymała nas Policja Turystyczna. Wtedy dopiero dowiedzieliśmy się, że nie tylko stan autobusu jest mocnym argumentem do tego by wycieczka się nie odbyła... Pani Pilotka nie dysponowała legitymacją pilota.. Nie, że zapomniała, tylko nie posiadała! Równie dobrze ja mogłam usiąść na jej miejscu, zacząć wymachiwać mikrofonem i suszyć zęby do kierowcy. Potraktowano Nas, jak tani towar... jak ciemnej masy bydło. Reklamacja oczywiście nie została uwzględniona, także odpłacamy się powyższym tekstem. Sam pobyt w Grecji bardzo nam się spodobał. Zakochaliśmy się w mentalności Greków, dlatego też tegoroczne wakacje ponownie zaplanowaliśmy na Riwierze Olimpijskiej. Po raz kolejny skorzystamy z wycieczek, tyle że zorganizowanych przez "prawdziwe", godne zaufania i działające dłużej biuro turystyczne. Cena z pewnością nie będzie grała roli. 10 euro to nie znowu majątek. Zimową porą na pewno bardziej będziemy pamiętali, że przeżyliśmy cudowne momenty dzięki fachowej opiece i wiedzy pilota niż wydane 40 złoty więcej. W wyborze tego typu usług, nie dajmy się ponieść emocją. Pozdrawiam :)
IP: 78.131.234.126
Jarek
Gość
GOSIA - Biuro Victoria Travel podobno ma nowego przewoźnika, Pani w biurze (Rybnik) zapewniała, że nie będzie już żadnych opłat typu 2 euro od os. w autobusie i nie zaprzeczała tej sytuacji, przyznała, że poprzedni kierowcy mieli swoje wymysły i dlatego zmienili firmę.
Życzę wszystkim udanych wakacji i samych pozytywnych wrażeń :)

.. przy okazji odświeżam moje pytanie odnośnie stanu dwuizbowych apartamentów (4 os.) oferowanych przez Victoria travel Rybnik, jeżeli ktoś z Państwa miał okazję mieszkać w nich podczas swoich wakacji w grecji to proszę o opinie :)

ps. Kto jedzie w terminie od 21 lipca 2009 ? ;p
IP: 78.31.90.134
Użytkownik
Posty: 6
gosia a którego ty wyjeżdzasz?ja jade od 4 września ja też cie moge zapewnić że mają nowego przewożnika jest nim biuro Bomatour wejdz sobie na ich stronke i poczytaj opinie o tym przewoźniku aha w tym roku jest potwierdzone pierwsze turnusy jechały z tegoo wyżej wymienionego biura a opinie zawsze znajdzie się jakaś osoba której coś nie pasi ale to przeszłość aha a co do hotelu wiktoria to wszystko wporządku bo znajomi 2 razy juz tam byli pozdrawiam
IP: 83.30.70.132
wiola
Gość
ja mieszkałam z rodziną w apartamencie dla 4 osób.Jeżdże tam od kilku lat z Victoria Trawel z Rybnika i nie mogę narzekać z wyjątkie tych opłat dodatkowych.Apartamenty sa super to dwa duże pokoje w pełni wyposazone do tego kuchnia lub aneks kuchenny z łazienką.I bardziej podobają mi sie apartamenty niż hotele .Pozdrowienia dla Grecji i mojej kochanej pani z plazy która sprzedaje owoce (starsza pani).Wystarczy sie usmiechnąć i powiedzieć dzień dobry ,Grecy to doceniają:)
IP: 83.7.198.159
gosia
Gość
hej,dziękuje za odpowiedzi:) Wyjeżdżam 21.07. do hotelu Victoria,więc Jarku spotkamy się w autokarze:)
IP: 83.30.101.157
babetka
Gość
witam ,proszę o informacje o Aparthotel** w Olimpic Beach.Mój syn jedzie tam na obóz mlodzieżowy 30.06 wyjazd z Łodzi.pozdrawiam
IP: 217.113.236.211
Ola
Gość
witam, mam pytanie odnośnie biura podróży Victoria Trawel z Rybnika,jade 4 września w jakim stanie jest autokar, jacy są kierowcy, czy szybciutko jeżdżą bo znajomi byli bardzo zadowoleni w zeszłym roku no i jak jest w hotelu Victoria?czy się coś zmieniło Z góry dziękuję za odpowiedz.
IP: 77.253.41.107
Ola
Gość
xxx
IP: 77.253.41.107
xyz
Gość
czesc Ola, odp.na zadane pytania odnośnie autokaru masz powyżej;) i na 15 str.;]
IP: 83.30.75.126
Użytkownik
Posty: 6
Ola Ola.... z kim to tam jedziesz...??? ;>
IP: 83.30.84.161
Użytkownik
Posty: 1
Cześć
Jedzie ktoś do Olimpic Beach 31.08? ja jadę z Antałkiem.

Mam pytanie odnośnie wwozenia np. alkoholu na teren Grecji, czy są jakies ograniczenia?
Pozdrawiam:)
IP: 83.145.151.93
agnes2912
Gość
czy ktoś był w apartamentach GIOTIS, i czy ktoś jedzie tam w terminie 25,08-06,09
IP: 85.89.183.208
jola
Gość
możesz wwozić ile chcesz tylko dobrze schowaj
IP: 87.205.189.143
Beata
Gość
Ja jadę do Giotis 6 lipca
IP: 83.30.45.75
grzegorz
Gość
mam pytanko czy 350 euro na dwie osoby to nie za mało prowiant bierzemy ze sobą nie jesteśmy wymagający
IP: 85.222.86.48
monia
Gość
kto jedzie do Olipmik w terminie od 7 sierpnia????ile kasy trzeba zabrac na 3 osoby?
IP: 86.63.66.105
monia
Gość
zapomniałam jedziemy z biura Fun Club z Poznania!!!
IP: 86.63.66.105
Użytkownik
Posty: 4
na dwie osoby 350 euro powinno wystarczyc ;]a monia zalezy czy troche prowiantu zabierzesz jeśli nie weźniesz to około 600 euro na 3 osoby aha i zobacz sobie na internecie masz ceny produktów w różnych miejscach
IP: 80.238.64.14
Gość
Gość
Witam chciałam zapytac czy był ktoś w aparatmencie typu Ermis 3* ? Wybieram sie w Lipcu z biura viktoria travel.Może ktoś mi wiecej opowiedzieć badz jeżeli ktoś był nawet wysłać zdjecia ;) :D :D
IP: 81.190.7.102
Weronika 1234
Gość
Witam chciałam zapytac czy był ktoś w aparatmencie typu Ermis 3* ? Wybieram sie w Lipcu z biura viktoria travel.Może ktoś mi wiecej opowiedzieć badz jeżeli ktoś był nawet wysłać zdjecia
IP: 81.190.7.102

Strona: « < ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... > »

Forum turystyczne » Grecja » Grecja, Olimpic Beach.

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij