» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Grecja, Olimpic Beach.

Grecja, Olimpic Beach.

Wakacje w Olimpic Beach Opinie Olimpic Beach

Strona: « < ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... > »

Autor Treść
gitmen
Gość
Ja jadę z Beaturem od 5 do 16 lipca do Olimic Beach jedzie ktoś jeszcze?
IP: 83.28.48.78
dawid
Gość
a ja jade 21.07 z biura Arion do hotelu DIAS.
jedzie ktoś z Was. ?? ;D
IP: 83.22.116.40
mareal
Gość
hej ;) Ja jade do apartamentu typu ermis w sierpniu, wiec czekam na wasze wiadomosci po powrocie co i jak :) będę wdzieczna!
IP: 85.198.204.165
beata
Gość
Ja będę w Olimpic Beach od 12 do 20 lipca, może ktoś jedzie w tym samym terminie?
IP: 83.31.36.62
rom
Gość
tylko miejscowe biura jest o wiele taniej i niczym sie nie rożnią od wykupionych u rezydenta (poza ceną)
IP: 83.19.81.114
rom
Gość
O ILE DOBRZE PAMIĘTAM TO BIURO TRAMP TRAVEL PRAWIE MAJĄ SIEDZIBE W KAZDYM MIESCIE I SĄ SPRAWDZENI WSZYSTKO OK
IP: 83.19.81.114
AgnieshcA
Gość
Ja się wybieram z Beaturem z ekipą znajomych od 23 lipca do 3 sierpnia :)
Słyszałam wiele dobrego :]
IP: 77.112.208.220
z Victoria travel
Gość
beata napisał
Ja będę w Olimpic Beach od 12 do 20 lipca, może ktoś jedzie w tym samym terminie?

ja będę:) jadę z Victoria travel
IP: 81.210.117.138
karlotta
Gość
z Victoria travel napisał
beata napisał
Ja będę w Olimpic Beach od 12 do 20 lipca, może ktoś jedzie w tym samym terminie?

ja będę:) jadę z Victoria travel


to mowilam ja- karlotta;)
IP: 81.210.117.138
karlotta
Gość
I mam jeszcze jedno pytanie - do tych co już byli. czy na miejscu jest możliwosc wynajecia samochodu i pozwiedzania okolic na własną rękę?jeśli tak to jakie są ceny?
IP: 81.210.117.138
gość
Gość
ok.60 euro za jeden dzień , kilometry z limitem i 120 za dwa dni kilometry bez limitu .
auto można wypożyczyć naprzeciw piekarni , koło sklepu
IP: 94.251.147.200
gość
Gość
ok.60 euro za jeden dzień , kilometry z limitem i 120 za dwa dni kilometry bez limitu .
auto można wypożyczyć naprzeciw piekarni , koło sklepu
IP: 94.251.147.200
edzia
Gość
Witam,
właśnie dziś wróciłam z Olympic Beach. Byłam samochodem na 14 dni. Ogolnie miasteczko fajne, choć za dużo do roboty w nim nie ma, dużo atrakcyjniejsza jest Paralia ale jej miniusem jest zatłoczenie.
Powiem wam tak plaża jako tako czysta ale morze to mały syf, troche smieci, dużo glonów i zalezy od dnia i pogody MEDUZY! Pojechaliśmy kilka razy na plaże do Nei Pori jakies 40 km od Olympic i powiem wam Niebo a Ziemia, ani jednego glona a o meduzach można zapomnieć, woda przeźroczysta błękitna, duuużo pięknych muszelek których wogóle nie ma w Olympic (pomijając małe białe).
IP: 83.7.235.187
edzia
Gość
No ale to juz uzaleznione jest od wybrzeża nie od ludzi, Olympic jest blizej zatoki i dlateg otego dziadostwa tyle się zbiera. Pojechałam na wycieczke do Salonik i tam to dopiero meduza na meduzie były przy brzegu - masakra!
Ale i tak mi się tam podobało, sa w sumie 2 piekarnie (blisko siebie) w jednej popołudniami siedzi Polka, najtańszy sklep jako tako jest za kościołem a dokładniej zaraz za biurem Tramp Travel (odradzam wycieczki z nimi, nie są już strikte polskim biurem, choć mają komunikaty po polsku) pinzdencja która tam siedzi sama nie wie z czego żyje (mimo że na oknie wywieszony był harmonogram wycieczek po polsku ona tak dokłądnie nie wiedziała czy sa one z polskim pilotem i czy to na pewno ta data która tam pisze. Owe Tramp Travel przejęło OK SERVICE całkowicie polskie z tym że znajduje się w Paralii (mają naprawde najtańsze wycieczki!
IP: 83.7.235.187
edzia
Gość
Saloniki mają za 10 euro (w Olympic są po 15), Skiatos 28 euro, Ateny 25 euro (reszta ma sporo drożej), wieczór grecki 15 euro, Olimp 10 euro.
IP: 83.7.235.187
edzia
Gość
Co do np.restauracji, za kościołem, nie przy gównym deptaku tylko 2 ulice dalej jest fajna restauracja RAJ, mówią tam po polsku, mają świetne żarcie i nawet przystępne ceny i adekwantną do tego porcje, bo np.byłam w knajpie przy deptaku (nie pamiętam nazwy) pracuje tam jako kelnerko Polka, taka w średnim wieku z nosem jak czarownica (bez obrazy ale naprawde) to żarcie jest nawet dobre ale skromniutkie porcje jak za taką cene, a na pewno się na tą babke nadziejecie bo ona jest naganiaczką i ma niezłą gadke. Dobre gyrosy są u Krisa a najlepsze jakie jadłam są w Paralii za kościołem, taka niebieska knajpka z napisami po polsku (dania dnia, ryba, jedzenie na wynos) za tą samą cene co w Olympic porcja duuużo większa i super smaczna)
IP: 83.7.235.187
edzia
Gość
Ostrzegam przed naciągaczami chodzącymi po plaży i proponującymi perfumy po (special price), krzyczą sobie 20 euro za perfuma, niby oryginalny a taki sam jest na deptaku za 5 euro, wystarczy wziąść od niego butelke i na oko widac że to podruba, ale byli naiwni Polacy co skakali z radosci że kupili oryginał.
Musicie spróbować na plaży "zajebistych pączków", serio chodzi koleś z taca po plazy i woła w kilku językach o pączkach a w naszym ktoś go nauczył ze są to po prostu zajebiste pączki. i tekst "zjedź dwa poączki na śniadanie to ci stanie" miażdzy :P
IP: 83.7.235.187
edzia
Gość
Ceny w sklepach różne, chyba w sumie kazdy sklep ma jakąs inną cene tego samego, przeważnie pepsi 1,5 litrowa jest za 1 euro lun 0,90 euro, a w niektórych sklpepach za np. pepsi z lodówki za to że zimne chcą 1.50 lub nawet 1,70 a obok leży ciepłe za 0.90. najdroższa jest cola. Jest dobre wino Apelia (polecam odmiane Black Label) jedyne 3,50 e za 1,5 litra choć w niektórych sklepach 4,50 e, mimo że tanie jak na ilość bardzo smaczne.
Najtańsze Ouzo jest w Lidlu w Paralii, za 0,7 zapłacicie 3 euro a w sumie w Olympic Beach za 0,5 l 4 euro.
IP: 83.7.235.187
edzia
Gość
Współczuje z całego serca tym co pojehali w piatek lub sobote z Polski, bo jak wracałam to na przejściu Węgry - Serbia była zaj...długa kolejka, wszystkie odprawy czynne i było z 15 km kolejki, ludzi tam świra dostawali, trąbili, klneli.a do Polski był luzik. Wogóle w Serbii są teraz powodzie od 3 dni non stop pada deszcze, pola pozalewane, rzeki górkie powylewały. oby to nie doszło do Grecji, bo w sumie w piątek w nocy były w Olympic Beach aż 3 burze - w sumie piękny widok.
IP: 83.7.235.187
edzia
Gość
jak macie pytania to piszcie, chętnie odpowiem :)
IP: 83.7.235.187
loluś
Gość
Interesują mnie ceny podstawowych produktów w Parali w Lidlu:
wódka (ale nie Grecka) i piwo
z góry dzięki za informacje
IP: 77.45.18.255
Grażyna
Gość
A jak z cenami papierosów? Takie same jak w Polsce dostane? Jak nie to jakie polecacie?
IP: 77.254.50.128
loluś
Gość
właśnie zapomniałem o fajkach :)
IP: 77.45.18.255
Gosia
Gość
Goszta napisał
bbb napisał
jedzie ktoś może do Olimpic Beach w lipcu, od 10-18? A może ktoś ma jakieś informacje na temat hotelu Katerina i Phoenix?


Jadę od 14 do 25 więc pewnie się miniemy na plaży;)

ja za to jade od 12.07=23-07 ;D :D
IP: 83.29.68.109
Goszta
Gość
A ktoś z Was na obóz czy wszyscy na wczasy?^^
IP: 77.253.85.136

Strona: « < ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... > »

Forum turystyczne » Grecja » Grecja, Olimpic Beach.

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij