» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Grecja, Olimpic Beach.

Grecja, Olimpic Beach.

Wakacje w Olimpic Beach Opinie Olimpic Beach

Strona: < 1 2 3 4 5 6 ... > »

Autor Treść
MoOn!aaa
Gość
Ja tez jade do Olimpic Beach 10.08-21.08.2008 :P Jedzie ktos w tym terminie??
IP: 83.5.46.48
Lenka
Gość
najpierw do "jadud" nie znam tego apartementu ale mozliwe ze go wogole nie zauwazylam;) ale na pewno bedzie fajny;))) jak to hotele w Grecji;-) Do "Marzena"goraco w Olympicu jest ale niee az tak ze trzeba sie miesiąc uodparniac, gdy jest cieplo zawsze mozna isc do wody;-))) oczywiscie nie braz tam jeansow grubych swetrów itp. po prostu zwykle letnie ubrania;-))) ja jade juz w poniedzialek;-))) wiec pozniej powiem jaka jets w tym roku pogoda;)
IP: 83.13.45.2
opolanin
Gość
Do hankaz. Możesz być zupełnie spokojna, byłem w zeszłym roku w Olimpic z Antałkiem i obyło się bez żadnych kłopotów. Autokary mają nówki, wygodne, zakwaterowanie też bez zarzutu. Za takie pieniądze bardzo się opłaca...a sama Grecja i Olimpic-total wypas, non stop słoneczko, piaszczysta plaża i pyszny gyros oraz owoce. W tym roku znowu jedziemy, tym razem od 21 sierpnia. pozdrawiam.
IP: 77.252.18.219
Asik
Gość
witam wszystkich, ja juz za 10 dni smigam do Grecji do olimpic z Antałtkiem:) mam nadzieje ze wszystko bedzie ok bo pierwszy raz z tym biurem,a moze ktos odpowie mi na pytanie dotyczace czasu podrozy?czy to prawda ze w macedoni dlugo trzymaja na granicy? :?
IP: 89.228.196.196
ola
Gość
bylam w olimpic beach kilka razy ludzie bardzo sympatyczni
IP: 80.53.236.130
magda :*
Gość
cześć jadud.jedziesz autobusem?ja tez w tym terminie wyjeżdżam do Grecji i tez do Olimpica:) nasz autobus wyjeżdża chyba z Poznania, ja wsiadam w Częstochowie.odpisz proszę.pozdrawiam
IP: 83.13.18.154
michal
Gość
witam ja jadę do pinelopii 09.07.2008 z katowic ale też nie mam żadnych konkretnych info. pozdrawiam i do zobaczenia myślę że będzie ok.:)))
IP: 194.150.197.226
jadud
Gość
Do Magdy . Wyjeżdżamy z Krakowa z katowickim Rego-Bis 9.07 około 1.30. Tak więc będziemy w OB w tym samym czasie.
Do Michał. Jak sądzę po lokalizacji BP jedziesz także z Rego .Jest mało wiadomości o tym biurze i apartamentach w internecie, ale sądząc po ilości komentarzy o innych BP może to dobrze .Pozdrowienia
IP: 195.164.254.135
Kris28
Gość
Witam wszystkich. Też wybieram sie do Olimpic. Ja ruszam z TrampTravel 07.07.08. Pytania:
1.Przeczytałem o tym biurze niepochlebne opinie, czy może ktos napisać cos o nich
2.JOLA wspomniała żeby nie zabierać wody, ja słyszałem odwrotnie -ktoś coś wie o tym
3. Interesuje mnie jeszcze hotel Ermis
Prosze o jakieś informacje

Może zorganizujemy jakies spotkanie większej grupy w umówionym miejscu i dniu?
IP: 83.14.198.34
michal
Gość
do jadud ja tez jade z rego wyjazd z katowic 09.07. o 03:20 wygodnej trasy jezeli to wogole mozliwe przez 30 godz:)))
IP: 194.150.197.226
krzysztof
Gość
do kris 86. W niedziele wrucilismy wraaz z zona z Olimpik wraz z biurem OK Serwices byle biuro Tramp Trawel Bielsko Biala,jestem bardzo milo zaskoczony wczasami z tym biurem pomimo niektorych nie przychylnych opini o tym biurze,ale przypuszczam ze te opinie pisal ktos z konkurencji,ja tez jechalem z pewnymi obawami ale bylo super,co do autokarow,mieszkania,wycieczek nie i rezydentow nie mam zadnych zastrzezen,wyzywienie mielismy we wlasnym zakresie,takze na ten temat nie moge sie wypowiadac,bo rozne opinie bywaly,ale to jest normalne,jezeli moge doradzic to proponuje wyzywienie indywidualne,ceny w okolicznych tawernach bardzo przystepne a porcje naprawde bardzo duze,odnosnie wycieczek to proponuje jednak wykupic u rezydentow pomimo tego ze sa jednak drozsze niz w w miejscowych biurach podrozy ale przynajmiej masz obsluge w jezyku polskim bardzo dobrej pani rezydent a zarazem pilota wycieczek naprawde zorientowanej w temacie historji i czasow wspolczesnych Grecji,a odnosnie apartamentu w ktorym mieszkalismy,to byl to ,,Anastasja'',bardzo ladne i duze pokoje z klimatyzacja za ktora niestety trzeba zaplacic jezeli by sie chcialo z niej skorzystac,jedyny minus to brak w szafie polek,ja bynajmiej jestem z pobytu z tym biurem bardzo zadowolony,zapewne znajda sie jacys oponeci ktorym sie cos nie podoba ale to jest normalne w naszej polskiej spolecznosci
IP: 77.253.32.54
jadud
Gość
Do Michał. No to fajnie że ktoś jeszcze jedzie z rego i w końcu się ujawnił. Myślałem że tylko ja jestem ryzykantem i jadę z BP nie obsmarowanego w internecie. Miłej podróży i autobusu z klimatyzacją. Spotkamy się na miejscu i miejmy nadzieje że w ludzkich warunkach.
IP: 195.164.254.135
opolanin
Gość
My jedziemy do Olimpic z Antałka 21.08. Jedzie może ktoś jeszcze w tym terminie?
Do asik - w tamtym roku podróż przebiegła bez problemów, do Grecji 23 godziny, spowrotem 22 godziny. Jechaliśmy przez Serbie i Bułgarie.
IP: 77.252.18.221
opolanin
Gość
Aha wody absolutnie nie musicie zabierać ze sobą...tam z wodą nie ma problemu, praktycznie do każdego dania dostaje się 0,5l wody gratis, a w małych marketach można kupić zgrzewkę za śmieszne pieniądze.
IP: 77.252.18.221
andrzej
Gość
wlasnie wrocilem z grecji z biura okserwis sam pobyt ok podroz tez ale obsluga pilota na miejscu pani ani oraz rezydentow beznadziejna nie wiedza za co im placa naciagaja ludzi na wycieczki juz w autokarze po cenach 2 razy wyzszych niz na miejscu po przyjezdzie klient to wrog nr 1 dla rezydenta bez kija nie podchodz nie robia nic co do nich nalezy na moich oczach uczestnik przesiedzial na walizach do wieczora poniewarz chciano go wcisnac do pokoju o nizszym standarcie niz mial zagwarantowane walczerem tz bez kuchni zapominali powiadomic klientow o wycieczkach i przepadala kasa dzien wyjazdu to horror wywoza wszystkich za paralie bagaze ida do szopy poczym wieczorem okazuje sie ze wszystko skopane poniszczone bez zamkniecia a rezydent mlodzian smieje sie wszystkim w twarz i mowi znajomi grecy pilnowali pilnujcie panstwo bagazy gdyby nie obsloga to wczasy byly by ok
sadze ze obsluga jest z lapanki i dlatego nie wiedza po co tam sa moze wczasowicze ustawia ich do pionu albo okserwis bo inaczej to szkoda jechac i psuc sobie nerwy z powodu nieudacznikow pow
IP: 89.78.111.54
andrzej
Gość
co do wycieczek krzysztof nie ma racji nie jestem z konkurencji bylem na wycieczkach z miasta polowe tanszych obsluga polska pilot takze autokary lepsze niz od greka z okserwis
IP: 89.78.111.54
andrzej
Gość
wody absolutnie nie brac w kranach jest pitna na dodatek w sklepach kosztuje grosze
IP: 89.78.111.54
andrzej
Gość
acha wczasowiczow ktorzy smia sie skarzyc na cokolwiek rezydenci nagrywaja i strasza sadami milego pobytu z okserwis i niby obsluga
IP: 89.78.111.54
pysia_81
Gość
hej ja też jade do Olimpika 21 ale z biurem Beatur. Osobiscie byłam już w Parali 5 razy, ale trzy lata temu. A w Grecji i tym ich klimacie po prostu sie zakochałam. Jedzenie maja przepyszne, gorąco polecam gyros, a do picia zimną frapee, oraz tamtejsze wino retzina. Bawcie sie wszyscy dobrze. tam jest naprawde extra.
IP: 79.189.68.202
opolanin
Gość
pysia 81 a z kim jedziesz do olimpic? daj jakieś namiary(mail,gg) to można by się jakoś ustawić na miejscu ;) Rok temu towarzystwo było strasznie sztywne,każdy szedł we własną stronę,zero luzuuu...a to mają być wakaje...a nie bal sztywniaków ;P
IP: 217.173.193.49
pysia_81
Gość
Jade z Brejdakiem i jego żona, koleżanką i moim chłopakiem. Spoko mi sie jakoś udawało trafiać ma bardzo rozrywkowe towarzystwo.
IP: 84.201.210.17
pysia_81
Gość
Do opolanina. A ty z kim jadziesz? z jakąs wiekszą ekpią? my jesteśmy ogólnie nastawieni na dobrą zabawe, no musimy oczywiście pare wypadów zaliczyć na Meteory i na skiatos. Byłeś moze w tym wodnym miasteczku? Bo miewiemy czy warto tam pojechac?
IP: 79.189.68.202
opolanin
Gość
Ja jadę z dziewczyną...na Skiathos i Meteorach byłem w zeszłym roku i polecam...Meteory robią niesamowite wrażenie, a Skiathos...dla samej wody i złotego piasku warto było tam popłynąć ;P Też zastanawiałem się nad Waterland, ale chyba w tym roku wybierzemy Olimp i Saloniki...a tak poza wycieczkami miło by było z kimś normalnym napić się piwa czy wódeczki ;D
IP: 77.252.18.217
pysia_81
Gość
a ja też na meteorach już byłam ale dawno temu, zresztą brejdaka żona niewidziała i mój chłopak. na skiatos też byłam ale tam jest super a rejs statkiem to tak naprawde niezła impreza, ouzo sie leje i retzina. Ja bym do salonik nie jechała ponoć lipa. Z tym piweczkiem to trzymam za słowo.
IP: 79.189.68.202
pysia_81
Gość
kurde niewiem tylko ile kasy mam zabrac bo ceny napewno uległy zmianom od mojego ostatniego wyjazdu. Tak orientacyjnie ile mi wystarczy zeby normalnie funkcjonować i niczego sobie niemusieć odmawiać?
IP: 79.189.68.202

Strona: < 1 2 3 4 5 6 ... > »

Forum turystyczne » Grecja » Grecja, Olimpic Beach.

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij