» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Grecja, Olimpic Beach.

Grecja, Olimpic Beach.

Wakacje w Olimpic Beach Opinie Olimpic Beach

Strona: « < 1 2 3 4 5 6 7 ... > »

Autor Treść
opolanin
Gość
ja znowu słyszałem, że Saloniki spoko...zresztą pojade to się dowiem, najwyżej będe klął ;P Co do kasy to zalezy kto ma jaki apetyt hehe, ale w tamtym roku pozytywnie się zdziwiłem co do cen, może nie było jakiegoś szaleństwa, ale też wielu rzeczy się spróbowało...myślę że kwota 350-500E na osobę na pobyt jest w zupełności wystarczająca
IP: 77.252.18.217
pysia_81
Gość
w zasadzie w salonikach tez byłam ale tylko przejazdem, pozwiedzaliśmy daptak, pomnik arystotelesa i coś tam jeszcze. Były skoki na bungie z dżwigu nad wodą lae niemiałam odwagi. Tak myślałam ze zamkne sie w tych granicach kasowych. j mam już paru znajomych w paralii mam nadzieje że jeszcze mnie poznaja.
IP: 79.189.68.202
pysia_81
Gość
a niewiesz jakie są ceny wypożyczenia samochodu albo skuterów? bo myśleliśmy zeby pojechać zobaczyc te miasteczka w pobliżu: Leptokarie czy Nei Pori tam są podobno inne plaże.
IP: 79.189.68.202
opolanin
Gość
samochód to koszt ok.70-100E za dobę, skuter nie wiem. w nei pori w zeszłym roku nikt nie popływał, bo było tyle meduz...
IP: 77.252.18.217
pysia_81
Gość
o kurde żartujesz z tymi meduzami? ochyctwo! a w Olimpiku mam nadzieje niebyło ich za duzo. A jak tam jest warto sobie tam pojechać czy darujmy sobie ten wypad?
IP: 79.189.68.202
pysia_81
Gość
napewno do Katerini na targ pojade.o ile jeszcze jest?
IP: 79.189.68.202
opolanin
Gość
daj jakieś namiary na gg albo mail to pogadamy na priv ;P
IP: 77.252.18.217
pysia_81
Gość
gg 8233133 ale po 19 bo taraz jestem w pracy
IP: 79.189.68.202
kerii
Gość
Do Jadut!. Witam serdecznie jadę do Olimpic 21 lipca z ok servis też do apartamentu Anastasia , dzięki za parę informacji , jeżeli byłaby możliwośc abys podał mi twój nr gg chciałabym zasięgnac jeszcze paru informacji ?? Pozdrawiam serdecznie
IP: 83.30.15.111
hankaz
Gość
do opolanin: dzięki za informację, trochę się uspokoiłam. Martwią mnie tylko te upały i brak klimatyzacji w apartamentach. Nie wiem jak to można wytrzymać przy tych temperaturach?
IP: 83.15.186.234
opolanin
Gość
Do hankaz. Nie masz się czym martwić, ja nie miałem klimy w pokoju i dałem rade. Na noc jak jest Ci za gorąco odpalasz wentylator, a w dzień siedzi się na plaży i w knajpkach, a nie w pokoju ;P Poza tym tam jest inny klimat...są wysokie temperatury, ale jest przyjemnie. Troche więcej optymizmu ;D
IP: 77.252.18.223
kerii
Gość
kerii napisał
Do Krzysztofa . Witam serdecznie jadę do Olimpic 21 lipca z ok servis też do apartamentu Anastasia , dzięki za parę informacji , jeżeli byłaby możliwośc abys podał mi twój nr gg chciałabym zasięgnac jeszcze paru informacji ?? Pozdrawiam serdecznie
IP: 83.30.31.91
Wiki
Gość
Byłam właśnie teraz w Grecji w Olimpic Beach i było naprawdę super i byłam w apartamencie Sofia jest dobry tylko kiedy przyjechałam musiałam czekać aż niecałe 3 godziny bo ekipa sprzątająca miała posprzątać i przyjechała dopiero kiedy myśmy przyjechali, a gdy odjeżdżaliśmy musieliśmy opuścić pokoje do 9 a wyjeżdżaliśmy dopiero o 19.30 i korzystałam z ok service
IP: 89.107.158.146
Wiki
Gość
Paula napisał
Witam!
Mam pytanie, czy był ktoś w Grecji w Olimpic Beach? A może jakieś opinie o apartamentach Sofia? Planuję wyjazd z Trawel Way w tym roku i chciałabym poznac Wasze opinie.
IP: 89.107.158.146
monika
Gość
Witam Was mam pytanko jade jutro do olimpic beach do hotelu DIAS i chcialabym sie czegos dowiedziec:)
IP: 81.210.96.83
gość
Gość
[quote=hankaz]
ja jadę 16.07.2008 do Olimpic beach z biurem podróży "Antałek " z Krakowa. Ciekawe czy ktoś ma jakieś informacje na temat tego biura?
Napiszcie co można tam kupić?
Ja też jadę z tego samego biura w tym samym czasie biuro póki co jest ok[/quote=hankaz]
IP: 77.254.159.202
ana
Gość
Lenutka napisał
a jade 19 wrzesnia do olimpic beach i nikt nie zgadnie za ile.... otoz 499zl z tramp travel ale teraz to ok services stara i bardzo dobra firma zalaczam linka gdyby ktos byl chetny mozna zrobis sobie samemu symulacje i obliczyc ile go to wyniesie a i wycieczki fakultatywne polecam kupowac na miejscu poniewaz tam w kazdym biurze podrozy a jest sporo mozna kupic taniej wiec po co przeplacac:) rowniez polecam meteory i skhiatos


hej ja jade 9 wrzesnia tez za tyle :) pozdrawiam bedzie super
IP: 193.151.50.3
Zorzanin
Gość
Witam ja jade ze znajomymi tez do Olimpic Beach 27.07 - 7.08.08 Jedzie ktos jeszcze w tym terminie ? ;) Fajnie by bylo poznac jeszcze wiecej osob i napic sie piwka :)
IP: 85.181.25.144
Gazda
Gość
Witam, orientuje sie ktos z Was jak jest w WATERLAND? Chcialbym wiedziec czy to warte 35euro :) pozdr
IP: 83.16.100.10
ana
Gość
niestety nie byłam w parku wodnym i od nas z wycieczki mało osób pojechało
IP: 193.151.50.3
Pii
Gość
Hej, ja też sie wybieram 21 lipca do Olimpic ;)
IP: 87.207.43.116
ana
Gość
a jedzie ktos we wrzesniu??
IP: 193.151.50.3
ana
Gość
WIESZ JA BYŁAM W SIERPNIU I BYŁO GORACO ALE DA SIE WYTRZYMAC. Ale ja lubie upały i raczej mam ciemna karnacje. We wrzesniu napewno bedzie ok
IP: 193.151.50.3
kerii
Gość
Z jakim biurem jedziesz 21 lipca do olimpic ? i skad? Bo ja też sie wybieram 21
IP: 83.30.47.145
lidka
Gość
jade 9 wrzesnia do giotis czekam na opinie o tym obiekcie pozdrawiam wszystkich wyjezdzajacych z biorem tramp trawel.
IP: 83.18.6.155

Strona: « < 1 2 3 4 5 6 7 ... > »

Forum turystyczne » Grecja » Grecja, Olimpic Beach.

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij