» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Grecja, Olimpic Beach.

Grecja, Olimpic Beach.

Wakacje w Olimpic Beach Opinie Olimpic Beach

Strona: « < ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... > »

Autor Treść
misia
Gość
jedzie ktos moze z funclubu do olimpic Beach w terminie 04.09-17.09 ???
IP: 83.4.23.38
Maga
Gość
hej , ja jadę do Olimpic Beach 8.09 z biurem podróży antałek do apartamentu DIMI. czy ktoś może podać mi jakieś informacje na tamat tego apartamentu. i czy ktoś jedzie może w tym czasie z krakowa do OB??
IP: 87.206.232.186
guest
Gość
Szukam osób chętnych na wyjazd do Olimpic Beach (najlepiej studentów :):)), bardzo tanio, od 22 września, 10 dni, pisać na gg 1400706
IP: 212.244.210.66
Użytkownik
Posty: 7
ja jade z chłopakiem do OB 8.09 z Antałkiem do DIMI, czyli jedziemy razem Maga:-)a ty sama czy z kimś? Moi znajomi byli rok temu tam i sa tam teraz znow z Anatałka. Czekam aż wrócą 1.09 to wtedy cos mi opowiedzą:-)
IP: 217.197.68.147
maga
Gość
do Julia:) Ja też jadę chłopakiem. Jak na razie nie słyszałam od nikogo zastrzeżeń do tego biura , wiec myślę, że będzie Ok:) To fajnie, że jedziecie na jakieś piwko się pójdzie albo na dyskotekę. :) w więcej osób zawsze weselej i raźniej:)
IP: 87.206.232.186
Użytkownik
Posty: 7
no już dawno pytałam sie na forum czy ktos jedzie w tym terminie, ale do teraz 0 odzewu. No myśle ze na pewno się gdzise wybierzemy :-)kolega mówił ze pokoje sa calkiem całskiem.Zreszta musiało im sie podobać skoro zdecydowali się jeszcze raz na to samo.Juz licze dni do wyjazdu. A jeszzce tak spytam w jakim wieku jesteście?
IP: 217.197.68.147
maga
Gość
wiem widziałam ten wcześniejszy wpis i właśnie liczyłam na to że może tu zaglądasz od czasu do czasu i odp:) hehe , my 20 a wy?
IP: 87.206.232.186
Użytkownik
Posty: 7
my po 25 lat. Domniemuje ze nazywasz sie Magda, trafilam?ja jestem Julia a mój chlopak ma na imię Janusz.
IP: 217.197.68.147
AnnWuu
Gość
karolcia napisał
Witam! Ja jadę z kumpelka do Olimpic Beach 10.09.2008 z katowic do hotelu Apartement Pinelopi. Jedzie ktos w tym terminie? pozdrawiam :)

ja jade ze znajoimymi, z tym ze wyjazd 9 wrzesnia z wro w nocy i katowice mamy po drodze 10 ;) tez pinelopi
IP: 79.187.48.26
Maga
Gość
Tak Magda jestem , a mój chłopak Daniel:)
IP: 87.206.232.186
guest
Gość
Ludzie, czy byl ktos kiedys po 20 wrzesnia w Olimpic Beach?? Intersuje mnie jaki jest generalnie klimat wtedy, czy jest szansa ze bedzie caly czas slonce, czy raczej jest deszczowo o tej porze? Prosze o opinie
IP: 212.244.210.66
AnnWuu
Gość
średnia temperatura we wrzesniu (28st) jest większa niż u nas w najcieplejszym miesiącu, więc nie ma się czego bać ;)
IP: 79.187.48.26
surykatka
Gość
jadud możesz przesłać zdjęcia apartamentów Pinelopi? gg1491090
IP: 78.8.8.234
aneta
Gość
byłam w Olmpic Beach-tego lata w sierpniu-super miejscowość-mała mieścina spokojniejsza od Parali.Ten kto szuka więcej rozrywki, dyskotek to Paralia jest bardziej odpowiednia.Chociaż spacerkiem do Parali jest bardzo blisko.Byłam z biura OK SERVICES w apartamencie GIOTIS-bardzo polecam-nowy budynek,zadbany z klimą 2 min do morza.Po prostu super.Wycieczki fakulatywne lepiej wykupić u rezydenta-troszke więcej kosztują niż w tamtejszych biurach miejscowych ale przynajmniej ma się opiekę rezydenta.Rezydenci p. Ania i p.Waldek bardzo fajni ludzie-służą pomocą i dbają o nas.Osoby które są bladej karnacji zalecam podład w solarium jeszcze w Polsce-mój mąż jest bladej karnacji więc w pierwszy dzień będąc na słońcu 30 min smarując się filtrem 30-spaliło go słońce i miał już koniec opalania przez cały pobyt.Także uważajcie.
IP: 91.193.208.106
Misia
Gość
jedzie ktos moze z funclubu do Olimpic Beach w terminie 04.09-17.09 ???
IP: 83.22.114.68
Misia
Gość
Jakby jednak ktoś sie znalazł to prosze o kontakt. . . :)
Moje gadu : 9195691
IP: 83.22.114.68
Michał
Gość
Jedzie ktos jutro do Olimpic Beach?
IP: 213.227.67.140
Veroni
Gość
My wróciliśmy z Olimpic Beach i jesteśmy zdegustowani warunkami w jakich przyszło nam mieszkać! Otóż apartamenty Aristo to jeden wielki syf! Bród, smród, grzyb i armie mrówek!To co zastaliśmy odbiega totalnie od zdjęć pokazywanych w internecie na stronie biura podróży Astra Tour! Owszem zdarzyły się tam 2 podobne pokoje, natomiast reszta czyli osiem pokoi to porażka! Rozpadające się łóżka i meble! szafki bez uchwytów! kibelek w rozsypce! firany pamiętają ostatnie malowanie-całe zaplamione farbą i po prostu brudne! Meble tarasowe-czarne! Na podłodze stare linoleum-nie płytki jak na fotkach! śmieci przed budynkiem nie były wyrzucane przez prawie cały pobyt! W pokoju szafa pamiętająca czasy Afrodyty-nawet z niej nie korzystaliśmy! Nie ma czajnika!!!!!! wszystko, nawet wodę na herbatę gotuje się w garnku! Nie ma klimatyzacji-ciężko wytrzymać (sierpień) Nie polecam tego miejsca! Nikt nie był zadowolony z pobytu w Aristo! Budynek do totalnego remontu-wtedy można wysyłać tam klientów bo lokalizacja jest bardzo dobra! Czujemy się oszukani przez Astrę. Powrót autobusem do domu był podobny jak pisała jedna z forumowiczek, przesadzali nas, zero organizacji! rodziny które przyjechały razem np 2 małżeństwa mieli siedzieć osobno! to skandal żeby żona z mężem miała siedzieć 27 godzin z obcymi ludźmi! dopiero po interwencji udało się jakoś pousadzać gdyż wczasowicze którzy byli tam wcześniej porozsiadali się pojedyńczo na siedzeniach! zachowanie kierowców także pozostawia wiele do życzenia! chamstwo i brak pomocy! w autokarze spalony czajnik przez 27g brak ciepłych napojów! Kierowcy nie chcieli stawać na przystankach (mimo że minęły 4 godziny) stawali tam gdzie sobie sami zaplanowali nawet jesli już kolejna osoba prosiła o postój! Pilotka-hmmm nie wiem skąd ją wzięli nie odzywała się słowem całą drogę- myśleliśmy że wysiadła w Bułgarii! nawet przerwę ogłaszali kierowcy.
Generalnie Olimpic jest piękne i wystarczające aby spędzić tam 9 dni;p w parali byliśmy na quadach! wieczór grecki w parali nieporozumienie jeśli chodzi o jedzenie-warto coś przekąsić przed!Skiatos cudowne ale szukajcie taniej (my płaciliśmy 40euro) Meteory cudownie-przewodniczka P. Krysia świetna!
Rezydentka w Aristo-Agnieszka też służyła pomocą:) autobusem jechaliśmy także z klientami almaturu-warunki mieli o niebo lepsze!
polecamy olipic beach ale nie apartamenty aristo i nie biuro podróży astra tour!!!!
IP: 83.26.59.229
alina
Gość
Olimpic miejscowość kurort super .aż chce się wracać ,alenigdy więej autokarem .to dramat .tylko samolot !!!!!!
IP: 89.228.195.137
Mirek
Gość
Wybieram się z żoną do Olipmic Beach Hotel Dias z BP Fan Club na wycieczkę 6+4 w terminie od 22 września. Czy ktoś w tym terminie tam jeszcze jedzie?
IP: 193.239.124.200
krzysztof
Gość
Ja właśnie wróciłem z Olimic Beach jechałem z FUN CLUBEM i było fantastycznie UWAGA!!!! biuro bierze sporą kasę za wycieczki fakutaltywne naprzykład na OLIMP 25 euro mysmy pojechali z biura turystycznego TRAMP-TRAVEL.pomimo tego że Pani rezydent odradzała te biuro (no ale konkurencja robi swoje ) za 8 euro biuro znajduje się w pobliżu koscoioła w OLIPIC służe wszystkimi informacjami mój adres rodos41@interia.pl gg 2974916
IP: 83.26.142.221
anna
Gość
wróciłam 22.08 z Olimpic z biurem ok service - apartament Anastazja był wszystko jak najbardziej ok, kompetentni rezydenci, adekwatne do ceny warunki, dobra organizacja, zapewniona pomoc medyczna, bezpieczna podróż, nowe autokary . Wszystko wg oferty. Jestem w pełni usatysfakcjonowana ofertą. Teraz jestem pewna, ze nie wart czytać opinii malkontentów, wymagających kokosów a płacących za śliwki.
IP: 83.18.160.10
seba88
Gość
ja byłem w olimpic beach rok temu. po prostu cudownie tam jest. bylismy w pażdzierniku poza sezonem ale i tak słońce mocno grzało. grecy sa bardzo mili, super atmosgera. w przyszłym roku tez tam sie wybieram
IP: 89.231.128.7
katja
Gość
Witam,
mam pytanie do osób, które były w Olimpic Beach. Czy jest tam wiele miejsc gdzie można zjeść dobry, niedrogi obiad? I mniej więcej w jakich cenach? Czy może lepiej wykupić wyżywienie w biurze podróży? Pozdrawiam
IP: 83.28.220.33
Grace
Gość
Witam

Wybieram sie z koleżanka do Olimpic Beach w terminie od 15-23.09.2008r jedzie ktoś?
IP: 83.238.216.22

Strona: « < ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... > »

Forum turystyczne » Grecja » Grecja, Olimpic Beach.

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij