» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Bułgaria » Rawda hotel Dolphin

Rawda hotel Dolphin

Strona: 1

Autor Treść
złoty
Gość
Witam, czy ktoś może napisać kilka słów na temat hotelu Dolphin w Rawdzie.
IP: 83.29.240.120
szaszka1
Gość
Witam hotel ok. czysty pościel zmieniana 2 razy w ciągu pobytu pokoje nie za durze ale ok. w łazience czysto w porównaniu do niektórych co byliśmy śniadanie do wyboru co Ci pasuje to bierzesz , ja to zlewałem ale obsługa cały czas patrzy kto ile nakłada ale to ich problem jak nie mają zajęcia my byliśmy z 4 letnią córką także wyjście do centrum na nogach to porażka ale naprzeciw hotelu jest zaraz przystanek basen może być są większe ale ina odwrót w barze drinka kupisz natomiast jedzenie raz brałem i nic specjalnego może temu że to hotel a nie restauracja jak np.Chuchura nam najlepiej tam smakowało (polecam Calzone) ale naturalnie wszędzie trzeba spróbować czegoś innego 8)
IP: 31.134.58.100
złoty
Gość
dzięki szaszka1. ja jadę z dwójką dzieci 5 i 8 lat. napisz o śniadaniach czy są jakieś ciepłe dania, czy w pokojach są aneksy kuchenne i można wnosić jedzenie aby zrobić coś dla dzieciaków. z gogle maps okolica nie za ciekawa a jakie są twoje opinie na temat okolicy. czy korzystaliście z pobliskiego akua parku jakie ceny. może jedziecie w tym roku.
IP: 83.29.234.115
szaszka1
Gość
śniadanie ;cherbata,mleko,kawa,płatki dla dzieci,wędlina krojona chyba 2 rodz.,parówki,(na ciepło oczywiście)jajko na twardo lub mieko ogórek,pomidor,ser zółty chleb taki jak u nas na tosty,dzemy te malutkie takie jak masło tyle pamiętam .W pokoju malutka lodówka ale wystarczająca i 2 szklanki (sztućców nie było). Z wnoszeniem jedzenia to nie wiem bo my jedliśmy na mieście (chyba że masz na myśli owoce) to napewno nikt ci nic nie powie.Jedzenie jest tańsze jak u nas to szkoda sobie głowy zawracać bulkami itd trzeba tam coś spróbować oni mają dużo dań typowo grilowych i nie tylko jest w czym wybrać nawet dla młodych-jest pare knajpek z polskim menu ale tak czy siak dogadzasz się bez problemu, do Aguaparku jeżdzą za friko busy i wożą ludzi my nie byliśmy jakoś tak wyszło byliśmy w Sł.Brzegu autobus sprzed hotelu chyba 2leva plaża duża i jest drożej w Nesebyrze stare miasto można obejżeć nie da się zgubić .Okolica wygląda tak że jak wyjdziesz przed hotel to są pola z trawa po lewej do pasa jak w Grecjii i budują się hotele(tyle że nie w sezonie bo oni mają tam zakaz budowy w sezonie turystycznym więc wygłąda to jakby im kasy brakło żeby skończyć tak jak naszym na drogi ) a po prawej są hotele jeden koło drugiego poza tym po tej stronie co Dolphin są same hotele i domy prywatne z kwaterami aż do centrum a nawet dalej my byliśmy tam z Ok.services w 2011 w zeszłym roku byliśmy też w Bułgarii tyle że w Kiten koło Primorska i tam byliśmy w Aguaparku -dzieciom napewno się spodoba bo nie da się inaczej . My jedziemy w sierpniu do Albanii do Bułgarii pewnie wrócimy ale trzeba jeszcze pojechać tam gdzie nas nie było a wy zjakiego biura jedziecie i kiedy ????
IP: 31.134.58.100
złoty
Gość
Albania to był kraj.... . ciekawy wybór. po powrocie możesz napisać kilka słów. z jakiego biura jedziecie i jakie koszty. my jedziemy w lipcu z OK Services po raz trzeci. jeden raz słoneczny brzeg, drugi Grecja Paralia. Bułgaria nam się lepiej spodobała. Co do naszego wyjazdu mieliśmy jechać do św. wlazu do Polonusa ale dzisiej nam zmienili hotel na Dolphin, dlatego pytam o szczegóły bo nas zaskoczyli tą zmianą. podobno wygasła umowa. Wydaje mi się, że okolica św włazu wygląda lepiej. ta Rawda trochę księżycowy krajobraz. jest tam w ogóle jakieś centrum, rynek czy promenada.
IP: 83.29.234.115
szaszka1
Gość
Nie rozumiem Albania to był kraj .... ale napewno coś napisze,jedziemy z buksa travel jakoś 4.200 (2os.+dziecko 5l)byliśmy z nimi w
paralii 2006r. a ze wam zmienili to się nie dziw bo my kupiliśmy wczasy w grudniu w hotelu Copacabana (jak będziesz na miejscu to go zobaczysz bo jest obok Dolphina) dolphina wtedy nie mieli w ofercie, 2dni przed wyjazdem posłali do biura e-mail czy decydujemy się na zmiane hotelu na ów dolphin bo właściciel Copacabany ma jakieś problemy. Ale jak się okazało to była ich zagrywka przed ludzmi bo oni chcieli wynająć hotel na kolejny sezon ale właściciel się nie zgodził bo mu NIE ZAPŁACILI za 2010rok i skierował sprawe do sądu a wierz mi było tak bo z nim rozmawiałem dobrze mówi po polsku a oni ludzią oczy mydlą bo przecież jest obok ten hotel i normalnie funkcjonuje tyle że dla tych co rachunki regulują i właśnie dlatego już z nimi raczej nie pojedziemy jak myślisz czemu zmieniają tak nazwy TrampTravel,OK.Services a teraz Ok.Services Travel a pani prezes ciągle ta sama i jeszcze to nieszczęsne biuro Aguamaris co upadło w a pani maj też tam była. Centrum jeśli można tak to nazwać to jedno duże skrzyżowanie jest tam pare knajpek,tewern sklepy z ubraniemi i pamiątkami można to porównać według mnie np. jak Mielno do Kołobrzegu z tym że Kołobrzeg to SB
IP: 31.134.58.100
pomp
Gość
to uważacie, że lepiej nie ufać Ok Service Travel? My też podpisaliśmy umowę z nimi, i jedziemy także w lipcu, tylko do hotelu Cantilena. Obawiamy się, że biuro może upaść i nie wiem czy wycofywać pieniądze, bo to też są duże koszty i to stratne bez sensu. a ty, szaszka1, byłeś z nimi, tak? i było aż tak źle. bardzo proszę o pomoc i radę
IP: 77.255.113.112
złoty
Gość
ja jadę na wczasy z OK Services trzeci raz z rzędu. wydaje mi się, że cenowo są najlepsi. a za niską cenę nie można wymagać luksusów. byłem w Grecji w Paralii i w Bułgarii w Słonecznym Brzegu i nam się podobało. A co do upadłości biur to niestety nie możemy tego przewidzieć jakie biuro i kiedy upadnie. Wydaje mi się, że biura organizujące wyjazdy autokarowe mogą przetrwać dłużej na rynku a takim biurem jest OK Services. Bądźmy dobrej myśli.
IP: 83.27.107.152
szaszak1
Gość
Zgadza się nikt nie przewidzi które biuro upadnie jadąc za tysiąc złotych do bułgarii to nie ma co szukać hotelu 5* ale jeśli masz napisane że jedziesz do danego hotelu i takie ładne zdjęcia a w rzeczywistości po przybyciu na miejsce życie stawia cię do pionu jaki jest syf w tym hotelu a basen np.jest dużo mniejszy więc coś tu jest nie tak .Myśmy wykupili w grudniu Bułgarie (2010) a na wiosne słyszałem że mają tam jakieś problemy więc dzwoniłem tam ale pani przy tel.powiedziała mi że nic podobnego że wszystko jest ok. w takim razie dlaczego zmienili nam hotel na 2 dni przed wyjazdem ? Ok.Services cały czas zmieniają hotele wydaje mi się że mają tylko w Grecjii w miare sytuacje jako taką bo poza tym gdzie jadą to hotel maja na sezon albo dwa bo mieli hotel Copacabana w Rawdzie i co niby oni z niego zrezygnowali ??? nie wydaje mi się więc właściciel się ich pozbył bo to jest jego interes on żyje za to a nie że owe biuro mu ludzi wciśnie do hotelu a nie ma kto za nich płacić. 8)
IP: 31.134.58.100
misiakx0
Gość
ja tez jade do DOLPHINA W O KESIE OD 02-14.07...SAM JESTEM CIEKAW ..BO JADE Z TYM BIUREM PIERWSZY RAZ...NIE ZNAM RAWDY ..NIE ZNAM BIURA ...WALE NA SPONTANA
IP: 91.213.170.22
złoty
Gość
jak wrócisz to ja pojadę daj znać jak było. Może ktoś wcześniej napisze kilka zdań na temat hotelu i okolic.
IP: 83.7.110.251
małga
Gość
a ja jadę 4 raz z tym biurem,jak do tej pory nigdy nie trafiłam do tego hotelu,który wykupiłam.Ale generalnie było zawsze ok.Polecam hotel Cantilena i Elwira.Prawda jest taka,ze za 1000 zł nie ma co kręcić nosem.Ponieważ od wielu lat spędzam urlopy właśnie w Bułgarii i mogę śmiało powiedzieć,że znam całe wybrzeże to twierdzę,że w tym kraju każdy może wypoczywać tak jak lubi.Znam hotele,w których 2 tyg.pobytu kosztują pow.4000zł od osoby a więc ci bardziej wymagający mogą sobie tam wykupić pobyt.Hmmm :D
IP: 87.207.140.5

Strona: 1

Forum turystyczne » Bułgaria » Rawda hotel Dolphin

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij