» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » INDEX KATOWICE

INDEX KATOWICE

Strona: < 1 2 3 4 5 6 ... > »

Autor Treść
xxxx
Gość
dziecko drogie, naucz się poprawnie po polsku pisać !!!!
IP: 195.94.208.134
uczennica
Gość
ja? a co takiego źle napisałam? ;)
IP: 87.205.140.59
zbyszek
Gość
witam bylismy z żona na wycieczce z tego bióra do Włoch 13-18 pażdziernik zwiedzalismy wenecje asyż i dwa dni rzym było super pod wzgledem noclegów hotele pierwsza klasa trzy noclegi w dwóch hotelach wyzywienie dobre jak i opieka pilota pani Ania znajaca jezyk nie miała kłopotu z kupnem biletów czy na metro czy biletów wstepu i dostarczyła nam niezapomnianych wrażeń jak i kierowcy pan Kazio i pan Miecio umilali nam chwile spedzane podczas jazdy jestesmy zadowoleni i polecamy to bióro i w tym składzie
IP: 77.223.201.83
kopi
Gość
jade na zimowisko do czech. mam pytanie do organizatora - jak bedzie? ;d albowiem ilosc negaqtywnych opinii jest nikla, a pozytywne mozna okreslic wrecz jako superlatywy, srednia wychodzi ok. ;d
IP: 83.31.24.45
Łukasz
Gość
Witam mam zamiar wybrać się w tym roku na sylwestra do Pragi z tym biurem może ktoś mi udzielić rzetelnej i szczerej informacji czego mogę się tam spodziewać, na jakie koszta dodatkowe muszę być przygotowany? No i jak wygląda zakwaterowanie? Bardzo bym prosił o opinie.
IP: 95.178.29.122
anka
Gość
Witam!szukam osób, które jadą z indexem w sylwestra 2009/20010 do Wiednia+Bratysława,
IP: 83.238.210.226
Gyros
Gość
Ktos z was na sylwestra do Paryza,moze ktos z Łódzi? trans-ralf@wp.pl
IP: 95.41.12.39
J.sd
Gość
Witam czy ktoś wybiera się też do Paryża?? A może ktoś już był z tym biurem?? piszcie pauza7@wp.pl
IP: 80.52.251.54
Były uczestnik
Gość
Zadziwiającym jest fakt, że na tym forum zamieszczone są tylko tegoroczne opinie, a to pseudobiuro naciąga już ludzi od kilku lat. Opinie wcześniejsze były w 90% negatywne!!! Te pozytywne są niezwykle podobne pod wzgledem stylistyki oraz tonu. Czyżby pisane przez tę(o) samą(o) osobę / grono?
Osobiście polecam szukać innych form szkoły przetrwania - choćby dla zaoszczędzenia pieniędzy ... wyrzuconych w gówno.
Pozdrawiam desperatów i amatorów podróży w nieznane.
IP: 87.99.27.206
Gosia
Gość
Słuchajcie, jedno jest pewne. Jeśli ktoś z Was pojedzie na Sylwestra do Paryża i w autokarze pilotem będzie p.Ola Kania to zobaczycie, że będzie super. Byliśmy z nią już w kilku miejscach - i zawsze tak samo: pełen profesjonalizm. Pani Olu! Do zobaczenia na kolejnej trasie. A do właściciela biura - takich pilotów powinien Pan mieć zawsze!
IP: 188.147.116.23
Kasia
Gość
Witam
Wybieram się do Paryża na sylwestra :) Jadę z biurem 3 raz mam nadzieje ze będzie ok jak we wcześniejszych wyjazdach.
IP: 94.230.21.5
GYROS
Gość
zbieram chetnych na samodzielna wycieczke na stadion PARC DES PRINCES,mysle ze warto zwiedzic ten stadion.WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA
IP: 95.41.21.25
niepominajka
Gość
Witam!

Wraz z grupą przyjaciół wybraliśmy się z Państwa biurem na wycieczkę do Wiednia- dziękujemy za profesjonalizm, miłą atmosferę, fantastyczny program zrealizowany punkt po punkcie i oczywiście niezapomniane wrażenia:) Jestem pewna, że jeszcze nie jednokrotnie skorzystamy z Państwa usług.

Pozdrawiamy
IP: 95.49.203.66
agatcha
Gość
witam wszystkich,
właśnie dziś w nocy wróciłam z wycieczki sylwestrowej do Pragi.
autokar spoznil sie 2 godziny, a w drodze powrotnej zepsul sie, kierowca-totalny niewypal!! po 2-goddzinnym czekaniu i bez dostapu do ubikacji dowiedzielismy sie ze toaleta w autokarze zamarzla(temperatury byly dodatnie) a kierowca laskawie zatrzymal sie po dwoch godzinach kiedy juz czesc towarzystwa zaczela zalatwac sie do butelek!!!!(dodam ze nie bylo to moje towarzystwo).w drodze powrotnej autokar zepsul sie ale musze przyznac ze sprawnie zalatwili autokar zastepczy.
co do hotelu to zrobil bardzo dobre wrazenie, tylko nie rozumiem dlaczego w czasie oplaty za niego doplacalismy do tego aby spac w hotelu w Pradze a nie poza nia, a jak sie okazalo kazdy z wycieczki (3 autokary) spal w tym samym miejscu, polozonym w Pradze- czyli wzieli kase za cos co bylo juz w cenie.
wykup obiadokolacji - ODRADZAM, jedzenia jest malo jest niesmaczne a mozna samemu zjesc na wlasna reke i za te same pieniadze.
najwiekszym niewypalem byla zabawa sylwestrowa - klub OKO brak miejsc jakichkolwiek, nawet stojacych, szampan ktory mial byc dostapny dla nas w cenie nigdy do nas nie dotarl malo tego opiekunka kompletnie nie interesowala sie czy mamy gdzie usiasc ani czy obiecanego szampana dostalismy.
koniec imprezy beznadzieja!! 2 godziny czekalismy na kurtki, autokar zostawil nas i kilka innych osob i wrocil do hotelu, musielismy wrocic taksowka na wlasny koszt. Przewodniczka nawet laskawie nie zeszla dogadac sie z kims po czesku (bo innego jezyka nie znala obsluga) i czesc osob musiala po kurtki wrocic na drugi dzien do klubu - oczywiscie prawie nikt jej nie odzyskal.
Jeszcze dodam jedna rzecz, uwazam ze zbyt malo zwiedzilismy wraz z przewodnikiem (mimo ze mowil bardzo ciekawie - p. Magda) a sporą czesc poradzono nam odwiedzac w wolnym czasie.
pozdrawiam
IP: 95.40.142.5
Alina
Gość
Jeśli chcesz stracić zdrowie,nerwy,czas i pieniądze to polecam biuro index.Dziś w nocy wraz z znajomymi wróciliśmy z wycieczki sylwestrowej z Pragi.Na początek zacznę od podróży do miejsca docelowego,otóż wyjeżdżaliśmy z Opola i jechaliśmy do Pragi przez Wrocław,co już było porażką geograficzną.We Wrocławiu musieliśmy opuścić autokar i czekać na mrozie ok.1.5godz. aż przyjedzie po nas autokar jadący z Poznania do Pragi.Jadąć do Pragi kierowca nie udostępnił nam toalety tłumacząc się że jest zamarznięta pomimo temperatury dodatniej.Podróż do Pragi łącznie trwała 8.5 godz,co normalnie powinna trawać ok 4.5 godz.Będąć już w Pradze nie zostaliśmy odwiezieni do hotelu by móc odświeżyć się po ciężkiej podróży tylko odrazu przeszliśmy do programu zwiedzania miasta.Pani Magdalena(pilot)była bardzo miłą i sympatyczną osobą,lecz na mieście prawie wogóle nie było jej słychać co mówi,niewiem może powinna zostać wyposażona w jakiś mikrofon ponieważ wycieczka oglądała ale w sumie niewiedziała na co patrzy.W hotelu zakwaterownie przebiegło dość sprawnie ale moim zdaniem hotel odbiegał od standardów europejskich (trzy gwiazdki) jak na trzy gwiazdki to trochę cieniutko.W skład ceny za wycieczkę wchodziły dwa śniadania,niestety pierwszego nie zjedliśmy ponieważ zostaliśmy wprowadzeni w błąd przez panią pilot,która podała nam złe godziny funkcjonowania jadalni.Pierwsze śniadanie trzeba było zjeść w własnym zakresie.Następnego dnia bedą na śniadaniu zostaliśmy rozczarowani ubogim menu(mały wybór i mało smaczne).Może przejde do opisu drogi powrotnej.Łącznie jechaliśmy trzema autokarami.Pierwszy zepsuł sie 70km przed Wrocławiem,gdzie musieliśmy czekać ok.1.5 godz. na autokar zastępczy.Póżniej przesiadka we Wrocławiu do autokaru który jechał do woj.śląskiego przez Opole.Czas trwania podróży powrotnej to 9 godz.Wróciliśmy bardzo zmęczeni podróżą i rozczarowani organizacją biura index.
IP: 83.27.79.227
Justyna
Gość
Witam ! Pozdrawiam p. Olę Kanię która w profesjonalny sposób przeprowadziła nam wycieczkę po Paryżu! Dziękujemy serdecznie było nam bardzo miło. Sylwester uznaje za udany, duży plus dla kierowców !!! Wszystko było ok!
Pozdrawiam serdecznie !!!!!
IP: 77.112.110.254
Sławek
Gość
nie polecam tego biura zero organizacji ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !
IP: 83.27.192.116
Alfredo
Gość
Sylwester w Pradze, wersja z noclegiem w Pradze, pilotem Robertem uznaje za udany. Co do warunków to nie można mieć zastrzeżeń, za taką kwotę cudów nie można wymagać, w hotelu Dum było czysto i jedzenie nie było złe, fakt faktem wybór nie był za dużo. Zwiedziliśmy max dużo w max krótkim czasie, czasem brakowało czasu na zrobienie fotki bo pilot już biegł dalej. Pilot posiadał wiedzę, potrafił ją przekazać, jednakże co do organizacji tej wycieczki miał dużo problemów. Nie miał żadnego znaku rozpoznawczego (chociażby parasolki uniesionej do góry), więc trzeba było uważnie wypatrywać jego czapki w tłumie. Ogólnie wrażenia super, Praga jest piękna, naprawdę POLECAM !!!!!!
IP: 83.28.197.199
Magdalena
Gość
Witam !
Pozdrawiam wszystkih uczestników wycieczki po Paryżu. Bardzo nam sie podobało. Wielkie zasługi ma w tym przewodniczka p. Ola , kóra zna Payz jak "własna kieszen" . Oby jak najwięcej takich przewodników. Dziekujemy bardzo!!
IP: 195.117.57.151
anka
Gość
Witam!! wrocilismy z mezem z wyprawy z indexem z wiednia i....nie mamy na co narzekac. pani przewodnik super , kierowcy tez, bylo duzo smiechu i dobrej zabawy, sylwester szampanski. Mimo przesiadek autokarowych wszystko przebiegalo sprawnie. mysle ze wycieczkowicze do pragi mieli po prostu pecha z autokarem ktory sie psul. i nie wymagajmy za taka cene super wyzerki. u nas tez toaleta byla nieczynna ale kierowcy zatrzymywali sie na stacjach jesli ktos o to poprosil:) jedynym minusem bylo to ze nie zwiedzilismy wszystkiego co bylo zaplanowane ze wzgledu na brak czasu, ogolnie jestesmy zadowoleni polecamy to biuro. pozdrawiamy wycieczkowiczow z wiednia.
IP: 79.162.134.61
anka&krzys
Gość
Witojcie! Wlasnie wrocilismy z sylwestrowej wycieczki do Wiednia /wieden 1/ prowadzonej przez p. Czesia :). Jestesmy bardzo zadowoleni z przewodnika, ktory doskonale organizowal wycieczke co pozwolilo na wygospodarowanie czasu wolnego. Mielismy szczescie podrozowac w komfortowym autokarze firmy Daniel Tourist (fachowi i punktualni kierowcy) - niestety polaczenia krajowe firmy Borowscy sa malokomfortowe i wspolczujemy tym ktorzy mieli "przyjemnosc" podrozowac tymi autokarami przez cala wyciaczke. Hotel OEKOTEL komfortowy i czysty, sniadania wypasione :). Pozdrownienia dla p Czeslawa - pilota wycieczki i uczestnikow.
IP: 78.8.72.148
achna
Gość
PRAGA TAK ALE NIE Z BIUREM INDEX!!
Wczoraj wróciłam z Pragi i bardzo się rozczarowałam organizacją wycieczki. Autobus spóźnił się 2 godziny - kierowca z łaską i po wcześniejszej interwencji z biurem podróży włączył ogrzewanie, z toalety nie można było skorzystać ale wielkim problemem dla kierowcy było zrobienie przystanku. Kiedy dojechaliśmy do Pragi było już późne południe. Zabawa sylwestrowa odbyła się w klubie OKO. Sama impreza była udana , ale obiecanych miejsc siedzących nie było-powiedziano nam , że mamy sobie poszukać miejsc, tylko że cały klub był już zajęty.Największy szok był przy końcu imprezy kiedy to ok. godz.1 udaliśmy się po kurtki i czekaliśmy na nie 2 godziny a autokar odjechał bez nas-a ze strony pilota wycieczki nie było ani przez chwilę zainteresowania w tej sprawie-kiedy sie okazało, że nie ma naszych kurtek(!!??)pani przewodniczka odpowiedziała nam na to, że to normalne w tej dyskotece. Poza tym uważam, że miejsce to było zbyt niebezpieczne, gdyż brak było jakiejkolwiek kontroli ze strony ochrony, przy szatni panowała istna WOLNA AMERYKANKA a tłum ludzi jaki przybył z miasta po godzinie 12 był niewyobrażalny.Wydaje mi się, że jeśli biuro podróży organizuje sylwestra w konkretnym miejscu tu dyskoteka to powinno być to sprawdzone, bo w końcu chodzi o bezpieczeństwo nasze-klientów biura.
Miłym zaskoczeniem był hotel i śniadanko. Odradzam wykupywania posiłku tzw.obiadokolacji. Lepiej stołować się na mieście.
Pani przewodniczka mówiła ciekawie, ale mało miejsc zwiedziliśmy i za dużo czasu wolnego-byłam pierwszy raz w Pradze i spacerowanie w wolnym czasie po mieście mi nieznanym nie za bardzo mnie satysfakcjonowało.
W drodze powrotnej zepsuł się autokar (na szczęście w Polsce;) )ale po ok. 2 godzinach przyjechał drugi.
Poza tym było jeszcze kilka mankamentów organizacji wycieczki ze strony biura co spowodowało, że
odradzam biuro podróży index!
IP: 87.99.34.110
Ola
Gość
Witam, jesteśmy bardzo zadowoleni z wycieczki do Wiednia/Wiedeń 2/. Pani Grażynka /przewodniczka/ świetnie zorganizowana o nieprzeciętnej wiedzy !!!! Hotel Club w Czechach bez zastrzeżeń , jedzenie również. Zabawa sylwestrowa - super ! Tym którzy współczuli nam podróży autokarem Borowscy odpowiadamy, że lepszego autokaru i kierowców nie mogliśmy trafić !!! Pełen profesjonalizm Tak więc gorąco polecam biuro INDEX i p. Grażynkę jako przewodniczkę !!!
IP: 95.49.152.185
włoczykij
Gość
Witam w Nowym Roku wszystkich turystów:) Wybraliśmy się tym razem ze znajomymi do Paryża,żeby tam przywitać 2010 rok.No i nie zawiedliśmy się! Pani pilot-Małgosia-profesjonalnie poprowadziła wycieczkę.Każdy na początek otrzymał mapę Paryża,jej telefon był dostępny 24godz na dobę i ze wszystkim mogliśmy się do niej zwrócić , otrzymując rzetelne informacje.Mimo chorego gardła starała się nam jak najwięcej przekazać.Pozdrawiamy!!! Autokar...no cóż,panowie kierowcy nie grzeszyli zbytnio uprzejmością,ale to już temat przewoźników...Było nieźle w sumie:) A zmęczenie napiętym planem i brak snu zrekompensował nam Paryż i pani Małgosia:) (Proponuję zaplanować jednak kilka godzin snu na dobę przy układaniu programu na następny rok)
IP: 83.4.17.129
limba1
Gość
Hej,Hej!!!A ja byłam w Pradze z Panią Basią!!Piękna Praga,oj piękna...;)Pozdrawiamy!!!
IP: 83.4.17.129

Strona: < 1 2 3 4 5 6 ... > »

Forum turystyczne » INDEX KATOWICE

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij