» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Polska » Mazury jesienią

Mazury jesienią

Strona: 1

Autor Treść
EneBeDe
Gość
Polecam Ośrodek Zalesie Mazury Active Spa - jesienią maja ciekawe promocje.
IP: 5.226.87.98
Kornel_ia
Gość
Rzeczywiście ten Ośrodek ma niezłą renomę. Koleżanka z rodziną tam była i mówiła, że bardzo fajne miejsce
IP: 46.169.56.156
Kamila_ka
Gość
Ja również byłam w Zalesiu Mazur. Miejsce jest urocze, zabiegi fantastyczne. Po powrocie czułam się o kilka lat młodsza. Moim zdaniem to świetne miejsce na relaks. Polecam serdecznie!!!
IP: 46.169.63.111
Użytkownik
Posty: 4
Tym bardziej jest to godne polecenia, że Mazury jesienią są jeszcze piękniejsze niż latem, choć to trudno jest sobie wyobrazić.
IP: 93.105.222.167
bilbao
Gość
kilik napisał
Tym bardziej jest to godne polecenia, że Mazury jesienią są jeszcze piękniejsze niż latem, choć to trudno jest sobie wyobrazić.


Gdy czytam tą wypowiedź przypomniał mi się taki kawał
- Czy kobieta po pięćdziesiątce może jeszcze się podobać?
- Tak, tak. A po czterech... jeszcze bardziej!
IP: 178.36.11.85
Użytkownik
Posty: 46
Mazury to region który warto odwiedzić bez względu na to jaka mamy porę roku,podobnie jest zresztą nad naszym pięknym morzem,gdzie serdecznie zapraszam. Przynajmniej na plażach nie ma tłoków.
IP: 79.185.54.254
Użytkownik
Posty: 6
przyjemnie jest na Mazurach również jesienią. Ta błoga cisza, ptaki szykujące się do lotu. Bardzo mi się podobają okolice jeziora Omulew. Byłam tam na weekendzie ze swoim chłopakiem w Ośrodku Gawra http://www.osrodekgawra.pl/, który jest położony nad południowym brzegiem właśnie jeziora Omulew w miejscowości Wikno koło Nidzicy. Tam nabrałam siły, odpoczęłam, wyciszyłam się. Dla mnie weekend w takim pięknym miejscu w otoczeniu przyrody wystarczy aby naładować baterie, wypocząć.
IP: 89.71.94.83
Użytkownik
Posty: 12
Uwielbiam Mazury, zwiedziłam już wiele pięknych zakątków tej malowniczej krainy. Najmilej wspominam mój ostatni pobyt jesienią :) Przywiozłam ze sobą wiele wspomnień m.in pobyt w pięknym hotelu Dyplomat w Olsztynie. Po powrocie z samego serca mazur, zatrzymaliśmy się tam, ponieważ skusiła nas oferta SPA. Było bardzo fajnie ! Śmiało polecam, http://www.bestwestern.pl/hotels/best-western-plus-hotel-dyplomat-olsztyn-81036 Z resztą zobaczcie na ich stronie, jaki panuje tam niepowtarzalny klimat.
IP: 89.231.6.32
Użytkownik
Posty: 9
Mazury to jeden z piękniejszych rejonów Polski, warto go zobaczyć;)
IP: 31.61.136.31
huti
Gość
Mazury jesienią są przepiękne. Dużo kolorowych lasów, cisza i spokój. My w tym roku spontanicznie pojechaliśmy na przedłużony weekend.
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 09:14, 15.12.2015. »
IP: 46.175.234.116

Strona: 1

Forum turystyczne » Polska » Mazury jesienią

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij