» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Polska » Hotel Hilton Gdańsk

Hotel Hilton Gdańsk

Strona: 1

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 12
Byłam ostatnio w Gdański, właśnie w Hotelu Hilton i mogą go polecić każdemu kto szuka dobrego noclegu w Trójmieście. Świetny standard obsługi, przestronne pokoje i niesamowite jedzenie w hotelowej restauracji - polecam sprawdzić. Coś pysznego! :)
IP: 108.168.243.250
Użytkownik
Posty: 10
No tylko ceny dość wysokie...
IP: 31.61.129.86
Użytkownik
Posty: 5
Hotel wydaje się być całkiem ciekawy.
IP: 109.235.22.109
Użytkownik
Posty: 9
w Gdańsku szczerze mówiąc lepszym rozwiązaniem wydaje mi się nocleg w apartneptun.... pokoje maja bardzo wysoki standard, widok z okna na starówkę... a ceny nie są złe - wiadomo w zależności od terminu i pokoju. ale myśle że każdy mógłby tam znaleźć coś dla siebie..
IP: 83.143.240.19
Użytkownik
Posty: 42
Sprawdzałem ceny w hotelu i nie wiem czy byłbym w stanie sobie pozwolić na nocleg w nim. Co jak co ale nie można napisać,ze jest to najtańsze miejsce....

Taki sam standard i dodatkowo o wiele większą przestrzeń można sobie wynająć o tutaj:
http://www.dhapartamenty.pl/

Na stronie jest możliwość wynajęcia sobie własnego apartamentu nad morzem. Również w podwyższonym standardzie i dodatkowo z kuchnią do dyspozycji
IP: 46.17.63.148
Użytkownik
Posty: 11
Akurat w samym centrum Gdańska ciężko spodziewać się innych cen niż tych wysokich, polecam szukać albo na pobrzeżach albo też zrezygnować z trójmiasta i wybrać inną okolicę na Pomorzu, akurat dobrych i ciekawych miejscowości, kurortów naprawdę nie brakuje.
IP: 79.185.65.181
Użytkownik
Posty: 3
Mi jakoś Hilton średnio przypasował, przede wszystkim bardzo sztywna personel - niby się pracownicy uśmiechają, ale widzisz jakie to wręcz wymuszone.
IP: 89.72.182.78

Strona: 1

Forum turystyczne » Polska » Hotel Hilton Gdańsk

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij