» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Biuro Podróży GTMT

Biuro Podróży GTMT

Strona: 1 2 >

Autor Treść
funi
Gość
witam, chcialbym sie wybrac 20 sierpnia na 12dniowe wczasy do paralii(grecji)z biurem GTMT greckie wakacje. Czy ktos mial juz rzyjemnosc podrozowac z tym biurem? Mozna im zaufac, warto?
IP: 78.131.216.130
awm
Gość
To kontynuacja takich bp jak aquamaris czy ok. services travel . Pierwsze upadło 2 lata temu , drugie rok temu . Wpisz w google i poczytaj .
IP: 89.25.166.100
funi
Gość
aha, bo pełno ofert maja na kupbon.pl okazik.pl i zastanawiam sie czy z nimi pojechac do paralii do john &eve...
IP: 88.156.70.22
gosc
Gość
Właśnie wróciliśmy z Korfu z wycieczki do hotelu BLEU LAGOON.Podróż z Krakowa na miejsce trwała 42 godziny choć miała trwać o wiele krócej w/g zapewnień P.Katarzyny z biura. Tak długi czas podróży był wynikiem tylko i wyłącznie złej organizacji transportu na terenie Grecji przez biuro podróży które w ramach oszczędności,kazało turystom w Paralii oczekiwać na przesiadkę do tego samego autokaru,który wiózł klientów z Korfu w stronę Polski /wspomnę iż jest to odległość ok.400km drogą lądową plus 2godz przeprawy promem w jedną stronę/ stąd podróż z trzydziestu kilku godzin wydłużono nam przymusowo do czterdziestu kilku godzin.Nikt wcześniej turystów nie uprzedził o zmianach w czasie podrózy ,a wręcz jeszcze w trakcie jej trwania udzielano nam kłamliwych informacji.Na skutek takich działań wyjeżdżając z Krakowa 15 o godz 5;.50 na miejscu w hotelu byliśmy 16 o godz.23;45.Wcześniej na terenie Grecji transportowano zmieniające się turnusy dwoma autokarami równocześnie co skracało czas podróży przynajmniej o 6 godzin.Dodam równiez iż transport na terenie Polski z różnych miast do punktu głównego wyjazdu tj BIELSKO-Biała za który słono nam policzono wykonany został przez zwykłe autobusy rejsowe a nie wynajęte przez firmę/choć np grupa z Krakowa liczyła 20 osób/co powodowało dodatkową przesiadkę z bagażami i oczekiwanie na dalsze połączenie o czym również dowiedzieliśmy się w trakcie podróży.Arogancja P.Katarzyny z biura w kontaktach z klientami w trakcie trwania podróży a także P.Liliany/rezydentki w Paralii przekroczyły wszelkie normy!!!! BARDZO lubię GRECJĘ i sam pobyt uważam za bardzo udany,na pewno tam jeszcze pojadę,ale NA PEWNO NIE Z TYM "BIUREM PODRÓŻY"
IP: 89.73.132.92
jar
Gość
Ktos jeszcze byl w tym roku z greckimi wakacjami? Jak sie sprawuja, ciezko w internecie o jakies konkretne opinie zazwyczaj te pozytywne to fake :/
IP: 89.79.80.194
Turysta
Gość
Ja się wybieram z nimi 18. lipca 2015. Z pewnością opiszę wszystko ;)
IP: 194.181.138.190
Jar
Gość
Ok, narazie są problemy z dostarczeniem umowy elektronicznej od paru dni, ale chociaż jest kontakt telefoniczny z biurem. Jedziesz z gruponu? Czy u nich zamawiales bezpośrednio? Pozdrawiam
IP: 89.79.80.194
Turysta
Gość
Z gruponu.
Niestety na drugi dzień pobytu mieliśmy nieprzyjemne zdarzenie.
Wszystko opiszę po powrocie....

ODRADZAM!!
IP: 66.249.81.198
Jar
Gość
Okej w takim razie bede czekal na relacje. Mimo wszystko miłego wypoczynku :)
IP: 89.79.80.194
iwona
Gość
do Turysty: własnie kupiłam 4 Groupony do hotelu Rainbow 26.08.-06.09 z tego biura i aż mnie ciarki przeszły po plecach. Napisz proszę o co chodziło i czy mam zwrócić te kupony?
IP: 178.235.192.150
Iwona
Gość
Jar a Ty kiedy i gdzie wyjeżdzasz? ja nie miałam problemów z przesłaniem umowy, wycieczka kupiona w południe, ok. 17 dostałam umowę do podpisu.
IP: 178.235.192.150
Grecki Wakacjowicz
Gość
A zatem...Serdecznie odradzam BP GRECKIE WAKACJE. Naciągacze, krętacze, WYJATKOWO AROGANCCY PRACOWNICY BIURA W BIELSKU, którzy nawet nie umieją podać swojego nazwiska. Nie kupujcie w autokarze żadnych wycieczek fakultatywnych od pilotki czy rezydentki!!! Na miejscu są dziesiątki biur, które zawiozą was na Skiathos czy Meteory duuużo taniej. Wożenie 20 ludzi zapchanym busikiem to szczyt kretynizmu. Zamieszanie z przydzielonymi hotelami, pokojami, miejscami w autokarze, zmiana ofert wycieczek fakultatywnych z dnia na dzień, ..Ale...po stronie Greków wszystko w jak najlepszym porządku. Mili, pogodni ludzie, Villa Morfeas naprawdę godna polecenia, posiłki w Zakinthosie pyszne i urozmaicone. Do plaży ok. 300 m, ale bezpieczna droga, morze czyste i bajecznie ciepłe. Gdyby coś - dać znać, więcej na maila.
IP: 78.31.91.50
Iwona
Gość
a jak minęła podróż? jaki autokaru, ilu kierowców, jaki czas przejazdu? w czym przejawiała się arogancja pracowników tego biura? jadę z nimi do Olimpic Beach.
IP: 178.235.192.150
Ela
Gość
ja jade do Paralii w dniach 23.08-3.09.2015 do Vilii John&Eve. Był ktos moze tam w tym roku?
IP: 109.196.125.105
Jar
Gość
Ja jadę najprawdopodobniej 4 września (opcjonalnie miałbyć 1 wrzesień), ale ponoć Hotel w Parali nie daje gwarancji i łączą dwa turnusy, musiałem się specjalnie fatygować do biura w Bielsku bo miałem problemy z korektą umowy, a z takim biurem wole mieć wszystko dopięte - ale nigdy nic nie wiadomo. Kupiłem na gruponie, wiadomo cena 400 zł + kolejne administracyjne itp. ale i tak tanio więc nie spodziewam się szału i jadę z zaciśniętymi zębami... ważne, że jest aneks kuchenny i samemu można orgnizować sobie czas i jedzenie. Co do wycieczek fakultatywnych szłyszałem na innym forum, że mają ponad 15 euro drożej niż na miejscu np. Meteory. Wiem też, że na miejscu w Parali jest jakieś biuro Polskie Olimp coś takiego i u nich polecają. Ktoś jedzie we Wrześniowym terminie? No i boje się 30h w Busie - mam nadzieję, że podstawią w miarę wporządku autokar.
IP: 89.79.80.194
Jar
Gość
A co do umowy, fakt dostałem po 1 dniu ale na złą kwotę i złe nazwisko, niby pierdoła - korekta na 5 min. pracy... a czekałem 7 dni, więc pojechałem do nich. Oczywiście adres biura w całkiem innym miejscu, niż na stronie - ale jaka ulga gdy zobaczyłem, że jest :)
IP: 89.79.80.194
Grecki Wakacjowicz
Gość
Sama podróż przebiegła bez problemów - autokary dość wygodne, choć nie najnowsze już. W tamtą stronę trzech kierowców - w powrotną dwóch... tak, dwóch....Długości przejazdu różne - w tamtą stronę 27 godzin, ale to przez korki na granicach, z powrotem 23 godziny już bez problemów. Połowa podróży to wieczór i noc, więc da się znieść. A arogancja pracowników BP? Zadzwoń i spróbuj zmienić hotel lub warunki umowy...wtedy zobaczysz... Aneks kuchenny, przynajmniej w Morfeasie bardzo porządny i funkcjonalny, tyle ze...ani razu go nie użyliśmy. W hotelu Yakinthos, tuż obok, całodniowy posiłek kosztuje...9 euro. I jest z czego wybierać. Gotowanie ziemniaków z gulaszem w pokoju mija sie z celem. Na mieście też ceny na polskie kieszenie - dobra sałatka dla dwóch osób porcja 5 euro. Piwo - 0,80 centa. Owoce - niemal za darmo. Co do John&Eve - grupa od nas miała tam być zakwaterowana, ale zmienili im miejsce, bo ten sam pokój sprzedali wycieczce z...Węgier. Co oczywiście nie oznacza, że Ciebie spotka to samo, choć z tym biurem wszystko jest możliwe.
IP: 78.31.91.50
Ela
Gość
Dziękuje bardzo, też kupiłam na grouponie za niską ceną więc kokosów się nie spodziewam, ale mam nadzieje ze nie bedzie większych przygód :) Pozdrawiam.
IP: 109.196.125.105
Iwona
Gość
ja także dziękuję za cenne info. Gdybyś tylko mógł podpowiedzieć gdzie w Paralii albo jeszce lepiej w Olimpic Beach można kupić tanio wycieczki? i czy sam skorzystałeś z jakieś i ew. możesz polecić?
A może ktoś był także zakwaterowany w hotelu Rainbow i wiesz coś o tym hotelu?
IP: 178.235.192.150
Grecki turysta
Gość
Witam, obiecana relacja z podróży do Paralii w lipcu 2015r.

PODRÓŻ:
Do Grecji bez problemów - 3 kierowców, przemiła Pani Pilot;), częste postoje. Granice, to loteria, w sumie staliśmy ok 4h. W czasie podróży odbywała się już AGITACJA, żeby kupować wycieczki fakultatywne w teoretycznie "promocyjnych" cenach ;) - Skiatos 40E, Meteory 30E (w ofercie na Grouponie 25E).
Przyjazd po ok 27 godzinach. Na miejscu szybkie zakwaterowanie. Podróż do Polski - 2 kierowców!!! Nie wiem, jak oni to zrobili, że jechali 24 godziny, wypada po 12h na osobę. Nie było również pilota. Autokary wynajmowane od różnych przewoźników, raczej nie nowe. Podczas powrotu klimatyzacja dobrze działała w nocy, kiedy każdy spał i wszyscy musieli przykryć się, bo było zwyczajnie ZIMNO!

REZYDENTKA:
============
To jest oddzielny temat, osoba niemiła, zero empatii. Raczej dba tylko o własny biznes (wycieczki). Terminy wyznacza według własnego widzimisię często je zmieniając poprzez wywieszanie ogłoszeń w każdym hotelu.
Każdy łaskawie czeka na swoją kolej! Potrafi tak ułożyć plan, że 3 dni pod rząd rodziny jeżdżą ciasnym busem po 200km w jedną stronę.

HOTEL:
Hotelom i STRONIE GRECKIEJ nie można nic zarzucić. U nas w zasadzie wszystko zgodnie z umową, u wielu osób coś jednak nie było OK. Z opinii innych uczestników również dochodziły różne informacje, że coś było nie tak, ale raczej po polskiej stronie, m.in. jedna rodzina otrzymała zamiast 4, pokój 2 osobowy z 3 łózkami. Rezydentka nie zainteresowała się. Hotel najpierw dostawił dodatkowe łóżko polowe i nie było już miejsca na swobodne poruszanie się, następnie po 2 dniach zaproponowali inny duży wygodny pokój. Jedna rodzina po 3 dniach musiała się wyprowadzić z pokoju, bo przyjechał ktoś inny, kto miał rezerwację! Niektorzy na miejscu dowiadywali się, że mają miejsca w innych hotelach, niż ten, na który zdecydowali się przy zakupie oferty.

WYCIECZKI:
===========
!!!!!!!!!Pod żadnym pozorem nie kupować ani w autobusie w drodze do Grecji, ani u rezydentki !!!!!!
Wycieczka na Skiatos, koszt 40 Euro - towarzyszył nam również inny polski przewodnik na statku, więc opłata chyba tylko za transport (ok 10E) i bilet na statek (ponoć 15E).
Z nami na statku byli również inni Polacy z Paralii (z innych polskich biur), którzy u swojego rezydenta płacili po 31 Euro (my 40). W biurze w Parali ok 25Euro.
My kupując 2 wycieczki, 1 mieliśmy otrzymać gratis. Niestety była ona przekładana wielokrotnie, miała odbyć się w ostatnim dniu, lecz nie doszła do skutku. Inny uczestnik również nie pojechał z nami. Dodam tylko, że praktycznie płaci się za transport (autokar i statek). Na Meteory warto jechać, lecz za wstęp do klasztorów jest dodatkowa opłata.
Wydaje się, że to całkiem niezła dodatkowa, nieopodatkowana kasa dla ....biura. rezydentki ???? Nie wystawiają też żadnego potwierdzenia zapłaty!!!
Okazało się, że spokojnie o 10-15 Euro taniej za osobę można jechać na ten sam program, w dokładnie te same miejsca z biurem podróży mającym siedzibę na głównej ulicy w Parali - bez problemów, każdy znajdzie, które również posiada polskiego przewodnika.

JEDZENIE
My nie wykupowaliśmy. Śniadania, kolacje sami w hotelu, obiady na mieście, ceny od 2-3Euro za Pitę, obiad z sałatką i piciem spokojnie w zestawie za 7Euro.

PARALIA
Dużo hoteli, dużo turystów: Chorwaci, Węgrzy, Polacy, zdarzają się również Szwedzi i Francuzi ;)
Morze czyste i ciepłe, około 28-30'C, plaża troszkę mniej zadbana. Ogolnie chyba w Grecji więcej syfu niż u nas w Polsce.

UWAGA NA KRADZIEŻE
===================
Koniecznie zamykajcie wszystkie okna, drzwi na klucz, rolety, gdyż już na drugi dzień jedna rodzina została okradziona (telefony, sprzęt komp i pieniądze). Na szczęście złodziej nie ukradł dokumentów i kart kredytowych. Hotele z reguły nie mają monitoringu, każdy może wejść. Niektóre mają sejfy i ktoś pilnuje.
Trzeba koniecznie zamykać drzwi na klucz, gdyż ponoć wsuwając kartę pomiędzy drzwi a futrynę również można wejść do pokoju.

POBYT:
Sam pobyt uważamy mimo tego incydentu za bardzo udany, jednak w przyszłości raczej nie skorzystamy z usług tego biura.
IP: 94.254.198.46
Grecki Wakacjowicz
Gość
W Paralii na głównym deptaku biur podróży jest zatrzęsienie, wystarczy się przejść. Meteory i Skiathos ( Skopelos?) polecam jako obowiązkowe.
IP: 78.31.91.50
Marjano Italiano
Gość
Hej ludziska ! Wybieram się z biurem Greckie Wakacje (GTMT) do Olimpic Beach w dniu 14.08.2015 do hotelu Rainbow także zdam relację co i jak :) Jak na razie wszystkie formalności z biurem bez problemu. Ofertę kupiłem przez Groupon.
Mam prośbę, czy możecie polecić jakieś biuro turystyczne w Paralii bo nie chcę przepłacać u rezydentki. Będę wdzięczny :))
IP: 176.221.120.42
Iwona
Gość
Do Marjano: jeśli możesz to napisz zaraz po przyjeździe jakie warunki w hotelu, ja wyjeżdżam 26.08. Tyle się naczytałam opinii, że taki brud, pokoje niesprzątane, zimna woda. Co prawda na 5* nie liczę i dla mnie ważne są ogólnie wakacje, a nie sam hotel, ale fajnie gdyby było w miarę schludnie :))
IP: 178.235.192.150
z.s.
Gość
Własnie wróciliśmy 10 08. Spokojnie mogę polecić hotel . Nie wiem skąd te negatywne opinie pozdrawiam.
IP: 83.4.51.35
Marjano Italiano
Gość
Powróciłem cały i zdrowy;-) z wakacji i co mogę powiedzieć

1. Trasa do Grecji (31 h !) Kierowcy jechali 2 razy przez Słowację - zostawię to bez komentarza. Dowieźli nas bez problemu ale czasem warto słuchać się pilotki. Pozdrawiam Panią Justynę;-)...
2. Hotel Rainbow - jak na tą cenę to mimo wszystko na +. Jedzenie smaczne i 3 posiłki dziennie w ofercie AL light wystarczą. Szkoda, że troszkę monotonnie ale nie oczekujmy cudów. Obsługa miła i rodzina atmosfera. Szkoda, że ani razu w przeciągu 9 noclegów nikt nie posprzątał pokojów (dano nam 1 raz czystą pościel). Spotkałem się z czymś takim 1 raz w życiu a bywałem w różnych hotelach. Może to ma związek z ceną. Nie wiem. To dla mnie był największy minus wyjazdu. Poza tym lokalizacja super (widok boczny na morze i na Olimp)
3. Wycieczki z rezydentką Lilianą => o wiele ciekawsze niż z tańszych biur. Warto jednak dopłacić za wiedzę. Ceny w tym roku były niższe niż rok temu. Pani Liliana bardzo nam przypadła do gustu. Fajna babka ! Również pozdrawiamy:-)
4. Powrót do PL w 23 h bez większych atrakcji. Lepsi kierowcy i autokar. Chyba firma doszła do wniosku, że jednak warto wydać trochę więcej na transport...

Podsumowując jakość do ceny wyjazd był na + jednak wolałbym dopłacić do room service i mieć codziennie posprzatane graty. Jak AL to AL;-) ...
IP: 176.221.120.48

Strona: 1 2 >

Forum turystyczne » Grecja » Biuro Podróży GTMT

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij