» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Włochy » Ubezpieczenie dla zimowych sportów ekstremalnych

Ubezpieczenie dla zimowych sportów ekstremalnych

Strona: 1

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 4
Ze znajomymi pierwszy wyjeżdżamy pojeździć na desce w Dolomitach. Do tej pory były tylko Tatry i nie zajmowałem się żadnymi ubezpieczeniami, nie jestem w ogóle w temacie zorientowany. Prosiłbym o pomoc co takie ubezpieczenie powinno zawierać, gdzie najlepiej się rozglądać. Dzięki za pomoc
IP: 77.242.232.8
Użytkownik
Posty: 4
Snowboard jest traktowany jako sport ekstremalny, także musisz patrzeć, aby ubezpieczenie zawierało tę opcję. Zwróć uwagę także na to czy ubezpieczenie pokryje koszty ratownictwa oraz leczenia. Sam śmigłowiec kosztuje kilkanaście tysięcy i taki rachunek raczej nie byłby miłą niespodzianką. Są takie całoroczne polisy, które są właśnie narciarzom dedykowane, jak na przykład http://pza.org.pl/pza/article.acs?id=2270179
IP: 37.187.110.195
Użytkownik
Posty: 12
Ja wszelkie ubezpieczenia zawsze kupuję przez internet, bo na spokojnie mogę wybrać to co chcę. Najważniejsze, to dobrze zapoznać się z OWU, ewentualnymi wyłączeniami. By nie było niespodzianki
IP: 87.207.156.42
Użytkownik
Posty: 3
Na taki wyjazd na pewni musimy być odpowiednio przygotowani.Czy warto wykupić ubezpieczenie zagraniczne? Myślę, że tak, ponieważ nigdy nie wiadomo, co przydarzy się nam w trakcie urlopu. Bywa, że ostatniego dnia komuś przydarzy się jakiś nieszczęśliwy wypadek i lepiej mieć polisę niż pokrywać ewentualne koszty leczenia z własnej kieszeni. W przypadku wielu państw trzeba wtedy liczyć się z ogromnymi kosztami, idącymi w sumy sięgające np. kilku tysięcy Euro.
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 11:06, 06.05.2017. »
IP: 89.64.39.129

Strona: 1

Forum turystyczne » Włochy » Ubezpieczenie dla zimowych sportów ekstremalnych

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij