» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Polska » podróż poślubna w zimie

podróż poślubna w zimie

Strona: 1 2 >

Autor Treść
eliza
Gość
Szukamy miejsca w Polsce na podróż poślubną. ślub za miesiąc więc podróż wypadnie w zimie :) całkiem nam się podoba ta wizja , a nie jak wszyscy latem, będzie mniej ścisku :) jakie miejscówki byście polecili?
IP: 89.66.0.188
lola
Gość
jedźcie do Jagniątkowa , do spa Nad wodospadem. ja bardzo fajnie wspominam poobyt tam, mimo że latem a nie zimą jak chcecie. ale zimą na pewno też jest cudnie, bo to blisko gór :)
IP: 89.66.0.188
Użytkownik
Posty: 10
Jak na zimę to chyba szukałabym coś jak taki www.parkhotellyson.pl/hotel-bielsko?mają tam fajne pakiety spa,kuligi czy chaty do grillowania także w sam raz na taką podróż....
IP: 195.189.88.70
Użytkownik
Posty: 2
Ja bym poleciła Hotel Gołębiewski w Wiśle chociaż na weekend. Jest tam naprawdę pięknie, byłam z mężem. Jest drogo ale na kilka dni jeszcze w podróż poślubną to jest rewelacja. A Wisła też przepiękna.
IP: 46.148.86.11
Użytkownik
Posty: 20
Jeśli zimą, to może w góry?;) Wisła to dobry pomysł, możecie rozważyć jeszcze Szczyrk;)
IP: 31.175.195.106
Użytkownik
Posty: 115
a ja, 69-lenia, nie mająca w tym żadnego interesu poleciłabym Jaworki koło Szczawniy/www./lux domk...był mój syn i był zachwycony/, albo Muszynę: Klimek ,Beata i jest jeszcze kilka innych...wszystko zeleży, czego oczekujecie? wszystkiego najlepszego na nowej drodze.. :)
IP: 193.164.254.58
Użytkownik
Posty: 6
Polskie góry to miejsce idealne ma podróż poślubną. W górach zima jest. Można wynająć bacę z końmi i saniami i można zwiedzać, podziwiać ośnieżone góry
IP: 89.71.94.83
Użytkownik
Posty: 7
Jeżeli Wasza podróż poślubna odbędzie się zimą to zdecydowanie górskie tereny i np Zakopane,gdzie poczujecie ten niesamowity klimat a przy tym miło,aktywnie spędzicie czas. o sam nocleg również nie musicie się martwić.

Malowniczy-Zakopane
IP: 79.185.64.31
Użytkownik
Posty: 21
Ja mogę polecić Hotel Grand Lubicz w Ustce. Byliśmy tam z mężem na romantyczny weekend w SPA i było cudownie :) Hotel pięknie położony zaraz przy plaży, widoki nieziemskie. Pokoje bardzo ładnie urządzone, czyste, miły personel i dobre jedzenie. Mają dużo atrakcji dla gości, więc spokojnie można tam jechać poza sezonem. My byliśmy w zimie, ale na pewno wrócimy jeszcze na wakacje bo bardzo nam się podobało :)
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 12:58, 29.11.2018. »
IP: 89.66.0.188
Użytkownik
Posty: 20
My mielismy cała ceremonie ślubną w motywie zimowym :) Wszyscy goście byli zdumieni, bo jeszcze nikt w moim otoczeniu nie miał takiego weselicha :)
IP: 94.254.145.43
Użytkownik
Posty: 2
Wesela i ślubu w zimę bym nie chciała... Co do podróży poślubnej, szukałabym raczej jakieś domku w górach, na uboczu, gdzie można by było spędzić czas tylko we dwoje :)
IP: 89.76.106.6
Użytkownik
Posty: 46
Wszystko zależy od klimatu jaki lubicie,bo jeżeli wolicie ciepłe kraje,to zimą np Turcja lub Cypr także wydają się być bardzo ciekawą propozycją:)
IP: 195.135.229.207
bossik
Gość
Podróż poślubna zimą i to w Polsce? Jak dla mnie to słaba wizja. Ja bym wolał trochę kasy dołożyć i za granicę wyjechać gdzieś gdzie jest cieplutko. Jak już nie plaża to jakaś wycieczka romantyczna. W Itace maja sporo ofert dla nowożeńców.
IP: 79.184.246.91
Użytkownik
Posty: 9
Polecam Hotel Klimczok ze spa w górach lub Hotel Aries w Zakopanem - ten pierwszy świetny z uwagi na baseny i lokalizację jeśli lubisz jeździć na nartach, ten drugi ma świetne spa ale jest trochę droższy.
IP: 83.9.127.155
Użytkownik
Posty: 1
Jeżeli są tu osoby, które chciałyby spędzić zimowo- wiosenny okres nad morzem i poszukują naprawdę fajnego, romantycznego, atrakcyjnego noclegu, koniecznie musicie spojrzeć na hotel sopot SOLEIL BOUTIQUE HÔTEL . Nowoczesność, klimat, nietypowe wnętrza to właśnie ten styl, dzięki któremu goście mogą poczuć się wyjątkowo, jak na prawdziwym urlopie. Zdecydowanie polecam, byłam i dobrze wiem co mówię :)
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 18:01, 09.03.2016. »
IP: 217.99.66.47
Użytkownik
Posty: 21
jak poślubna to w jakimś luksusowym apartamencie :) a jak w Polsce to nad morzem :) a jak nad morzem w zimie to Trójmiasto :) bratowa dostała na walentynki romantyczny weekend w Gdańsku w aparneptun i byli bardzo zadowoleni. pokoje bardzo stylowe,lokalizacja w centrum miasta. myślę ze wam tez sie spodoba :) wszystkiego dobrego na nowej drodze życa!!
IP: 83.143.240.19
Użytkownik
Posty: 9
A moze fajny hotel w Ustce? Moi znajomi ciagle jezdza do hotelu Lubicz i mnie namawiaja, ze jest tam przepieknie i ogolnie super :) Mysle, ze sie sprawdzi, bo przegladalam opinie i rezerwowalam ostatnio weekend walentynkowy tam i faktycznie oferta i miejsce robia wrazenie :)
IP: 31.172.180.219
Użytkownik
Posty: 6
Witam Wszystkich na forum. Generalnie rzecz biorąc podróż poślubna nad morz eto bardzo dobra opcja, co powiecie na
Ustronie-Morskie? Zimą nie ma tłoków i można znaleźć naprawdę fajny, kameralny hotel z dobrym jedzeniem i przytulnymi pokojami. Może Skal-Hotel.pl ?
IP: 83.31.250.229
Użytkownik
Posty: 42
Morze to faktycznie ciekawy kierunek na podróż poślubną. Szczególnie jeśli nie przepadamy za tłokami oraz lubimy sobie wypocząć. Nie polecałbym jednak takich małych miejscowości z racji tego,ze zimą mogą być tam spore pustki. Lepiej jest moim zdaniem wynajać sobie jakis wygodny ( koniecznie luksusowy) apartament w Gdańsku czy Sopocie bo tam nie ma opcji na nudę o każdej porze roku.
Całkiem ciekawe mieszkania do wynajęcia są na tej stronie:
http://sanhaus-apartments.pl/

Proponuję sobie poszukać. Jakiś czas temu wynajmowaliśmy tam mieszkanie na kilkudniowy pobyt nad morzem.
IP: 46.17.63.148
Użytkownik
Posty: 14
Zimowa podróż poślubna moze byc niezapomniana, ale ja wolę zdecydowanie lato i cieplejsze klimaty ;D chociaz czasem wybieram takze wycieczki po Polsce
IP: 91.189.216.27
Użytkownik
Posty: 26
Możliwości jest bardzo wiele, niezależnie czy to w Polsce czy w egzotycznym kraju może być romantycznie, wiele zależy od odpowiedniego miejsca noclegowego a takie można znaleźć i zarezerwować też dzięki naszej wyszukiwarce
IP: 89.65.50.21
Użytkownik
Posty: 11
Zgadza się jeżeli chodzi o podorz poślubną to macie naprawdę wiele możliwości i wszystko zależy od Waszego gustu i tego w jakim klimacie chcecie spędzić ten czas. Ja z czystym sumieniem polecam Beskid Ślaski oraz Wisłę.
IP: 79.185.69.155
Użytkownik
Posty: 3
My z rodziną w porze kominkowej co rok wynajmujemy drewniany domek z kominkiem w Sasinie. Wyjątkowo udane miejsce, pełne wyposażenie, wysoki standard i tylko kilometr do plaży :) Polecam zobaczyć fotki i się przekonać www.seausasino.pl
IP: 89.68.209.163
Użytkownik
Posty: 59
Popatrz po wycieczkach Logos Tour i zróbcie sobie nie wczasy, a objazd jakiegoś niesamowitego miejsca. Nie wiadomo, kiedy kolejny raz będziecie mieć taką okazję. A zimowych kierunków jest sporo.
Na pewno będzie takim kierunkiem np. Kenia
Najlepiej w opcji z Zanzibarem i Tanzanią. Tamtejsze safari + plaże Zanzibaru to coś pięknego.
Zresztą - macie trzy miejsca, z których każde ma do zaoferowania coś innego i każde też jest zdecydowanie godne uwagi.
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 12:58, 29.11.2018. »
IP: 212.96.244.35
Użytkownik
Posty: 6
Ja polecam Villa Collis w Bieszczadach. Fajne miejsce na odpoczynek po szaleństwach weselnych ;) Wysoki standard, miła obsługa, cisza, spokój i piękne widoki :)
IP: 185.153.35.252

Strona: 1 2 >

Forum turystyczne » Polska » podróż poślubna w zimie

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij