» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Polska » domek/apartamenty Polska

domek/apartamenty Polska

Strona: 1

Autor Treść
Użytkownik
Witam,

Czy ktoś zna jakieś fajne domki lub apartamenty w południowej Polsce? Chodzi mi o miejsce w którym można by pojechać z małym dzieckiem (7 miesięcy) żeby była kuchnia plus sypialnia.
Zależy mi na miejscu w którym nie ma wielkiej turystyki (typu zakopane) oraz żeby było miejsce na spacery z wózkiem.

Każdy pomysł będzie dla mnie na wagę złota bo już spędziłam trochę czasu na necie i nic nie mogę znaleźć!
IP: 31.175.182.48
Użytkownik
Polecam na przykład Biały Dunajec, pensjonat nazywa się Apartamenty Nad Dunajcem :) ceny dobre, kuchnia dla gości :)
IP: 89.65.251.31
Użytkownik
jeżeli stać Cię na większy wydatek, to polecam Lux domki / taki adres/w Szczawnicy/Jaworkach.Ja nie byłam , ale był mój syn z 6-miesięczna córeczką i był bardzo zadowolony.
Cały domek/ na kilka osób/ dla Was, kominek, podgrzewana podłoga i jeszcze inne udogodnienia.
IP: 193.164.254.58
Krystianos
Gość
Jeśli chodzi o Szczawnicę to tutaj www.szczawnica.com masz przeogromną bazę noclegów przeróżnej maści domki również.
IP: 87.204.106.131
Użytkownik
Pytanie czy południowa Polska to na pewno dobry kierunek, czy też lepszą opcją będzie udać się nad morze, np do Ustroni-Morskich, gdzie bez problemu znajdziesz hotel z wszelkimi udogodnieniami dla małego dziecka i miło spędzicie czas.
IP: 83.31.250.229
Użytkownik
polecam te domki sama byłam 3 razy przemili właściciele jak i dojaz tłoku niema góry w zasięgu ręki woda też niedaleko super :)tylko trzeba szybko rezerwować bo tam zawsze mają pełno rezerwacji :) http://www.rancho.turystyka-polska.pl/

Beskid Żywiecki Bierna
IP: 94.254.189.62
Użytkownik
Mogę polecić tą lokalizację http://www.domek-radawa.pl/ Piękne miejsce również na wypad z dziećmi. Mają wiele atrakcji i przede wszystkim jest cisza i spokój. W niedalekiej odległości jezioro,a dla dzieci plac zabaw.
IP: 91.189.216.27
Użytkownik
poszukaj na bookaparcie, mają kilka fajnych apartamentów m.in w Murzasichlu, sama korzystałam i byłam zadowolona :)
IP: 92.222.238.206
Użytkownik
W Zakopanem jest całkiem przyjemnie. Osobiscie lubię ten tłok, nie przeszkadza mi to. Poza tym plusem jest to,ze mozna tam sobie zorganizować czas nawet jak pogoda jest kiepska.
Jeśli jednak wolisz spokojniejsze miejscowości to polecam:
Ustroń
Istebnę
czy Świeradów Zdrój

Apartamenty możesz wynając na tej stronie: www.sunandsnow.pl/index.php . Mają tam mieszkania w praktycznie każdej miejscowości w polskich górach ( cenowo o wiele bardziej opłaca się to niż hotel).
IP: 46.17.63.148
Użytkownik
W Polsce tyle jest pięknych miejsc, że można wymieniać naprawdę przez długi czas, a tak, czy inaczej polecane są cały czas te same lokalizacje :). Warto czasami sięgnąć po coś nieco innego niż morze, góry, czy ciepłe kraje. W Polsce na pewno na uwagę zasługuje Jura Krakowsko Częstochowska. Można zatrzymać się tam w wielu miejscach, choć ja miałam okazję odwiedzić tylko Zajazd Jurajski. Okolica jest piękna, zajazd oferuje sporo atrakcji i smaczne jedzenie. Dawno nie tęskniłam tak za jakimś miejscem, w momencie gdy dopiero co je opuszczałam :). Mam nadzieję, że jeszcze wielokrotnie odwiedzę Jurę i ten świetny zajazd. Dla zainteresowanych podaję stronkę: http://zajazdjurajski.pl/.
IP: 78.10.146.220
Użytkownik
poszukaj na bookaparcie, mają sporo fajnych apartamentów :P
IP: 195.154.83.44
Użytkownik
A może Bieszczady? Z pewnością nie są one aż tak bardzo popularne i przeludnione jak chociażby Tatry, a moim zdaniem są one równie piękne. Osobiście mogę polecić ośrodek wczasowy Zielona Dolina, który stawia przede wszystkim na jakość. Sam miałem okazję już dwa razy skorzystać z tej oferty i za każdym razem byłem niesamowicie zadowolony. Myślę, że w tym roku również wybiorę się tam w okresie letnim, ponieważ uważam iż nasz kraj jest piękny i wcale nie trzeba jechać gdzieś daleko, by spędzić przyjemny urlop. Świetne krajobrazy oraz sprzyjająca pogoda to coś, co zawsze będzie mnie przekonywać :)
IP: 178.37.134.106
Użytkownik
Jeżeli szukasz dobrego noclegu w południowej Polsce, to co powiesz na Wisłę? To spokojna miejscowości obfitująca w wiele ciekawych atrakcji i bez problemu znajdziesz też komfortowy nocleg blisko centrum. Chętnie w tym pomożemy i doradzimy :)
IP: 79.185.69.155
Użytkownik
Ja szukam apartamentów poprzez bazy noclegowe, jak np wspomniany wcześniej Bookapart.
IP: 185.58.193.58
Użytkownik
Na pewno fajne i ciekawe miejsca na nocleg znajdziesz na naszej stronie, łatwo wyszukasz takie jakich potrzebujesz dzięki wyszukiwarce domów i apartamentów wakacyjnych.
IP: 89.64.46.17
Użytkownik
Dzięki za adresy, na pewno w wolnej chwili je sprawdzę i napiszę swoja opinię na forum. Poza tym południowa Polska to przede wszystkim Tatry i zakopane- wiadomo, że będzie tłoczno, ale z tego też słynie stolica tatr :)
IP: 79.185.68.210
Użytkownik
kota napisał
Ja szukam apartamentów poprzez bazy noclegowe, jak np wspomniany wcześniej Bookapart.

dokładnie, Bookapart to dobry wybór :)
IP: 178.62.110.39
Użytkownik
Jest wiele stron Ze swojej strony polecam noclegi w górach od Sun & Snow:
https://www.sunandsnow.pl/Region/Index/1/0

Można zarezerwować sobie apartament w jednej z wiekszych miejscowości ( Zakopane, Karpacz). Apartamenty w pełni wyposażone, stan rzeczywisty zgrywa się z tym co się widzi na zdjęciach. Mają tam i małe kawalerki i wieksze mieszkania dla dużych grup ludzi. W centrum, w spokojniejszych okolicach. Do wyboru do koloru.
IP: 185.109.169.100
Użytkownik
Co do komfortowych domków w których można wypocząć z małym dzieckiem,polecam jednak mimo wszystko Bałtyk i Władysławowo, naprawdę nie sposób si tutaj nudzić, zapraszamy :)
IP: 79.185.22.191

Strona: 1

Forum turystyczne » Polska » domek/apartamenty Polska

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij