» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Exim Tours ktoś był?

Exim Tours ktoś był?

Strona: 1

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 5
Czy ktoś z was był z Exim Tours? masz zamiar wybrać się do Hiszpanii 8) Jaka macie opinie na ich temat? Ktoś gdzieś był z nimi?
IP: 46.105.44.140
Polecam!
Gość
Ja byłem w zeszłym roku przy ich pomocy w Turcji. Hotel wszędzie blisko, oczywiście oferta ALL in... dzięki tej wycieczce dziewczynę z Polski poznałem, która też w tamtym czasie była :)
IP: 78.88.248.111
Użytkownik
Posty: 4
Exim Tour to naprawdę porządne biuro podróży. Bez obaw możesz jechać z nimi. Ostatnio byłam przewodnikiem w Costa del Sol- bardzo różnorodne miejsce, pokazujące cały obraz Hiszpanii, morski klimat, okoliczne miasteczka posiadające swój urok. Dobre ceny połączone z naprawdę miłą obsługą. Na temat Costa del Sol: http://podroze.gazeta.pl/podroze/1,114158,12068266,Hiszpania_Costa_del_Sol___najpiekniejsze_plaze_Andaluzji.html
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 16:01, 01.06.2016. »
IP: 5.135.42.136
Użytkownik
Posty: 5
No plaże Andaluzji!!! Słyszałem, że piękne krajobrazy w oddali w stronę morza, miasta i wokół ciebie 8)

Swoją droga ciekawa wyszukiwarka- można tez na podstawie biura podróży. Może znajdę coś dla siebie na szybko last minute, bo muszę zregenerować siły i pochwalić się kaloryferkiem. :D
IP: 46.105.44.140
Użytkownik
Posty: 59
Exim ma bardzo dobre oferty i w miarę przyjazne ceny.
Oni odpalają sporo promocji, poprawili rating. Oczywiście w praktyce wszystko zależy od tego, jaki kierunek was interesuje, ile chcecie wydać i nie tylko. Istotnych kwestii jest sporo.
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 16:00, 01.06.2016. »
IP: 212.96.244.35
Użytkownik
Posty: 7
jasne, Eximu nie ma się co bać, leciałam z nimi na objazdówkę po Maroko i było świetnie :)
IP: 46.170.216.250

Strona: 1

Forum turystyczne » Exim Tours ktoś był?

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij