» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Polska » czy wycieczka jest doba na prezent

czy wycieczka jest doba na prezent

Strona: 1 2 >

Autor Treść
Maria33
Gość
Czy uważacie że weekendowa wycieczka to dobry prezent na bierzmowanie? Niedługo mój chrześniak będzie miał i nie wiem co dla niego przygotowac.
IP: 89.66.0.188
gość
Gość
Hm.. ja bym była ostrożna w takim wyborach. Ja bym kupiła coś bardziej standardowego na taką okazje i bardziej "pamiątkowego". Zobacz sobie może w sklepie internetowym Artess, ja tam zamawiałam personalizowaną biżuterię na rózne okazje dla bliskich. Ale jest wiele innych ciekawych pomslów, zobacz tam
IP: 89.66.0.188
Użytkownik
Jeśli wycieczka z przygotowanymi i zaplanowanymi atrakcjami dla młodych ludzi, to pewnie, czemu nie? Gorzej jak coś na zasadzie: jedziemy i zobaczymy, jak tam będzie 8)
IP: 83.21.92.23
Użytkownik
Mysle, że dobry pomysł ale najlepiej jest się zorientowac gdzie chciałby jechać :) Ja polecam wesołe miasteczko w Energylandii :) Pogranicze ślaska i małopolski :) Meeeega atrakcje :P
IP: 94.254.145.43
Użytkownik
Moim zdaniem nie jest to dobry pomysł, lepiej kupić mu coś namacalnego. Wycieczka jest tylko przez kilka dni i zaraz zapomni o niej. Ech, za moich czasów na komunię czy bierzmowanie kupowało się coś, związanego z sakramentem. Teraz w zasadzie niektórzy robiliby z tej okazji imprezy bez kościoła.
IP: 89.76.106.6
Użytkownik
Dlaczego ma się zaraz zapomnieć? Jeśli wycieczka fajna, to wspomnienia mogą pozostać nawet do końca życia. Poza tym to forum turystyczne, a nie katolickie, a nikt nie powiedział, że pytająca matka chrzestna jest obecnie mocno związana z kościołem i chce robić prezenty religijne (być może traktuje bierzmowanie przede wszystkim jako okazję do rodzinnej uroczystości i obdarowania chrześniaka -- jej prawo). I wreszcie: można przecież połączyć jedno z drugim i zorganizować wycieczkę religijną, np. na Jasną Górę czy do Lichenia. Osobiście bym tego zresztą nie polecał, ale wtedy i wilk byłby syty, i owca cała, prawda? 8)
IP: 83.25.41.118
Użytkownik
A moim zdaniem to dobry pomysł,uważam że taka wycieczka na weekend np nad morze będzie fajnym relaksem i odskocznią dla kazdego,co powiesz na Dźwirzyno? Znajdziecie tam cisze i spokój:)
IP: 195.135.229.207
Użytkownik
Imprezowo też jest nad polskim morzem (przynajmniej w sezonie), więc młodym się spodoba:D
IP: 83.21.7.151
Użytkownik
No jasne, że to fajny pomysł. Ja bym postawiła chyba na jakieś ciepłe kraje może coś takiego jak tu?
IP: 195.189.88.70
Użytkownik
Ciepłe kraje na weekend? Za daleko i za drogo raczej...:P
IP: 79.186.193.42
Użytkownik
Dlaczego nie? taka wycieczka to fajna sprawa, a młody wróci z niej z czymś bardzo cennym, czyli dobrymi wspomnieniami, oczywiście pod warunkiem, że będzie dobrze zorganizowana;)
IP: 31.174.16.91
Użytkownik
Moim zdaniem jak najbardziej tak,wycieczka nad morze lub w góry to znakomity pomysł na prezent i to niezależnie od wieku czy preferencji,to na pewno każdemu przypadnie do gustu:)
IP: 79.185.238.72
Użytkownik
to super pomysł pod warunkiem, że dobrze znasz osobę, której taki prezent chcesz podarować i wiesz, jaki typ wypoczynku preferuje, co lubi, jak spędza czas i przede wszystkim trzeba upewnić się, że tam (gdzie chcesz ją wysłać) jeszcze nie była :) można dyskretnie wybadać, co jej się marzy itp., a wtedy taki prezent na pewno będzie przyjęty z entuzjazmem. Kilka sezonów temu moja siostra i ja sprezentowałyśmy w ten sposób rodzicom prezent na okrągłą rocznicę ślubu. Była to wycieczka kilkudniowa do Paryża - samolotem, by było wygodniej. Rodzice byli mega zadowoleni i super wspominają ten wyjazd. Oczywiście trzeba było się też upewnić co do terminu, jaki będzie dla nich dogodny, ale udało nam się zrobić w rodzinie wywiad tak, aby nie zepsuć niespodzianki!
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 23:26, 04.10.2015. »
IP: 46.170.216.250
wojowska1897
Gość
Wydaje mi się ze to jest bardzo dobry pomysł, ja bym się ucieszyła:) A myśmy tak rodzinnie też wykupili rodzicom weekend - aby sobie odpoczęli w rocznice ślubu.
IP: 151.248.57.89
Użytkownik
Jak dla mnie to super pomysł...a myślisz o czymś w Polsce czy raczej za granicą jak tu http://luxusportal.pl/pl/podroze-i-przygoda/prezentacje ?
IP: 195.189.88.70
Użytkownik
Weekend na Mazurach też moze być udany :)
IP: 178.42.238.104
Użytkownik
Jeżeli mowa o takiej wspólnej podróży oraz wycieczce jako prezent, to moim zdaniem jak najbardziej warto i jest to ciekawy pomysł. Macie już konkretne miejsce? Jeżeli nie to może Bałtyk i Ustronie-Morskie?
IP: 83.31.250.229
Użytkownik
moim zdaniem to całkiem dobry pomysł, choć trzeba mieć pewność że osoba której chcemy taki prezent podarować ucieszy się z niego, obecnie można wyszukać niedrogie loty do wielu europejskich miast, przy okazji zarezerwować też hotel na tej samej stronie, więc warto korzystać z tych udogodnień, np. na tej stronie są fantastyczne propozycje http://www.promocjelotnicze.com.pl/tag/loty-marzec/ można sprawdzić ceny
IP: 80.53.61.34
Użytkownik
ja swoją siostrzenicę na 18nastkę zabieram do Medionalnu:) https://www.topdeals4travel.com/pl/bilety-lotnicze/1054-tanie-bilety-lotnicze-do-mediolanu/ oczywiście nie tylko siostrzenicę :D jej rodziców i moją lubą też, tylko za jej wyjazd ja płacę... młoda jest zafiksowana na punkcie mody więc niech ta 18nastka ze starymi przebiegnie chociaż w jakimś czadowym miejscu
IP: 87.210.87.18
Użytkownik
Moim zdaniem jak najbardziej, wycieczka czy też wspólny weekend górach to bardzo dobry pomysł na prezent dla bliskiej osoby. Wystarczy tylko wybrać odpowiednie miejsce, ja w szczególności polecam Wisłę i rezydencje pod Ochorowiczówką, gdzie znajdziecie komfortowe pokoje i pełną prywatność.
IP: 79.185.69.155
Użytkownik
Jestem przekonany, że wycieczka jest genialnym pomysłem! Ja uwielbiam chodzić po górach, sprawia mi to mega frajdę. Oglądałem fajną stronę z wycieczkami na Ukrainie Tour to Ukraine i wybrałem dla siebie trekking w Karpatach. Nic tylko czekać aż uzbieram odpowiednią ilość pieniędzy, całe szczęście że mają tam tanio :mrgreen:
IP: 178.219.131.130
Użytkownik
Kto by nie chciał wycieczki jako prezent ??? ja bardzo i to mogłabym jechać byle gdzie. Ostatnio w prezencie dostałam rower stacjonarny http://www.marbo-sport.pl/product-pol-25879-Rower-magnetyczny-I-Console-BC-7330G-Body-Sculpture.html co nie powiem że wycieczka to by był prezent na maksa.
IP: 77.242.232.171
Użytkownik
Ja mogę wypowiedzieć się od drugiej strony. To znaczy sama dostałam wycieczkę na prezent urodzinowy. Siostra wykupiła mi pobyt w Bieszczadach, w Hotelu Solny. I powiem Wam, że było super. Zresztą obejrzyjcie sobie jakie mają świetne apartamenty i pokoje http://www.solny.com.pl/apartamenty.html?page=1 . Z mojej perspektywy wycieczka to świetny pomysł. Tylko trzeba wybrać takie miejsce, które spodoba się tej drugiej osobie.
IP: 91.189.216.27
Użytkownik
Moim zdaniem wycieczka to bardzo dobry pomysł na prezent, może niekoniecznie góry, a Bałtyk i Sarbinowo? Możecie wynająć cały domek i cieszyć się spokojem, relaksem. Zapraszamy do nas :)
IP: 79.185.68.210
Użytkownik
No pewnie, że jest to super pomysł na prezent :) Ja mojego męża mam zamiar zabrać na wycieczkę z okazji jego 40 urodzin :) Zawsze marzył by odwiedzić Malediwy nocą. Znalazłam ciekawą ofertę biura DreamGo, które specjalizuje się w takich luksusowych i egzotycznych podróżach. Może ktoś z Was podróżował z nimi i podzieli się opinią ?
IP: 185.102.190.145

Strona: 1 2 >

Forum turystyczne » Polska » czy wycieczka jest doba na prezent

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij