» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Polska » czy wycieczka jest doba na prezent

czy wycieczka jest doba na prezent

Strona: < 1 2

Autor Treść
Użytkownik
Kolega opowiadał mi kilka dni temu jak jego rodzina na 30 urodziny przygotowała dla niego niespodzianę w postaci podróży na Lefkadę. Jest miłośnikiem windsurfingu i innych ciekawych sportów więc prezent okazał się strzałem w dziesiątkę. Wylot ma za kilka tygodni i już teraz przygotowuje się na aktywny wypoczynek. Robi listy, planuje, przygotowuje sprzęt i odpowiednią odzież http://www.diversesystem.com/kolekcja-meska/bluzy.html#1. Bardzo mu zazdroszczę.
IP: 193.201.167.251
Użytkownik
jak najbardziej wycieczka jest dobra na prezent, może nie podróż dookoła świata bo to ciężko dla kogoś zorganizować, ale jakiś fajny mniejszy wypad jak najbardziej, ja teraz dla moich rodziców załatwiałam pobyt w Terma Bania z okazji rocznicy i taki wyjazd zdecydowanie dobrze im zrobił więc fajnie, że mogłam to dla nich zaplanować
IP: 83.142.188.68
Użytkownik
Sama juz od jakiegos czasu planuje ciekawy wyjazd. Zazwycaj co roku niestety wypadaja mi jakies niezapowiedziane wydatki .. w tym roku nie moglo byc inaczej. Nie mozna wszystkiego odkladac wiecznie .. dlatego rozgladam sie za sprawdzonym rozwiazaniem co do malej ppzyczki na wakacje. Chcialabym sie udac najbardziej do Hiszpanii, pozwiedzac troche zabytkow czy tez zjesc pomarancza prosto z drzewa :) Nie mam doswiadczenia z zadnymi wiekszymi firmami na rynku dlatego tez prosze was o sugestie z ktorej skorzystac. Po przejrzeniu ich kilkunastu, najbardziej zainteresowala mnie Wonga tym wpisem - https://www.wonga.pl/mala-pozyczka-na-wakacje Cala kwestia zostala bardzo rzeczowo opisana. W moich oczach takie podejscie do klienta to bardzo duzy plus. Moze ktos z forumowiczow wypowie sie cos wiecej w tej kwestii? Bede wdzieczna.
IP: 178.37.242.16
Użytkownik
Wycieczka to bardzo fajny prezent :) ja bym była zachwycona. Rok temu znaleźliśmy z mężem świetną ofertę na czarter jachtu w Chorwacji i zabraliśmy ze sobą moich rodziców w ramach prezentu na 40 rocznicę ślubu. Uwielbiają morze, byli zachwyceni :D
IP: 95.49.177.231
Użytkownik
Ja myślę, że to całkiem niezły pomysł. Pamiątką namacalną przecież mogą być zdjęcia z tej wycieczki :) Poza tym od młodych lat warto budować zamiłowanie do podróży. Skad jesteście? Proponowałbym Poznań jeśli tam nie byliście jeszcze, bo dużo sie tam dzieje i to teraz modne, młodziezowe miasto :) A i można znaleźc całkiem niezłe tanie noclegi poznań to wg mnie dobry wybór. Pozdrawiam, Jarek :)
IP: 46.175.230.56
Użytkownik
Na pewno to super pomysl, jednak dosyc drogi. Jak macie mniejsze fundusze to moze cos z elektroniki? Porzadny tablet na pewno ucieszy wiele osob :) Polecam zobaczyć ich ofertę w sklepie http://www.empik.com/elektronika/czytniki-i-tablety?kwnazwa=czytniki-tablety&kwinfo=boczne-elektro
IP: 31.2.91.16
Użytkownik
Pewnie, że to fajny a przede wszystkim taki nieoklepany pomysł na prezent :) Ja osobiście kocham Kaszuby i mogę Ci polecić hotel Czardasz http://www.czardasz.pl/. Super miejsce zarówno na romantyczny wyjazd tylko we dwoje jak i rodzinny wypad :) Mnóstwo atrakcji i dla najmłodszych i dla tych nieco starszych :)
IP: 185.102.190.145
Użytkownik
Ale świetny pomysł z tą wycieczką. A może by tak młodego gdzieś na granicę wysłać? Przyszło mi to do głowy, bo wiem, że biuro SolTur organizuje takie weekendowe wycieczki. Ja tak byłam w Amsterdamie i było super. Może to nie miejsce dla nastolatka, ale oni mają duży wybór różnych miast. A przeżycia na pewno byłyby mocne.
IP: 5.172.235.75

Strona: < 1 2

Forum turystyczne » Polska » czy wycieczka jest doba na prezent

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij