» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » czy ktos był w grecji w pazdzierniku ???

czy ktos był w grecji w pazdzierniku ???

Strona: 1

Autor Treść
ania
Gość
witam chciałabym sie wybrac do grecji z millenium travel w pazdzierniku czy ktos ma doswiadczenie ?
jaka pogoda ?? czy jeszcze warto ???
prosze o porade
IP: 89.65.5.200
Użytkownik
Posty: 115
http://www.panstwaswiata.pl/grecja/pogoda/
to jest link do pogody w Grecji na cały rok.
Ogólnie polecam stronę http://www.panstwaswiata.pl gdzie sa podstawowe wiadomości o wielu krajach .Ja bywam w Olimpic Beach we wrześniu i jest super.Pogoda umiarkowana i duuuuuużo mniej wypoczywających.
IP: 91.226.50.130
Użytkownik
Posty: 4
Ja byłam w zeszłym roku na rejsie w Grecji z the boat trip. Pogoda jak dla mnie była idealna, słoneczko pięknie świeciło, ale nie było tez mega dużych upałów. Wybawiałam się wtedy za wszystkie czasy, klimat rewelacyjny. Uśmiałam się na wyścigach pontonów czy zawodach pływackich. Ateny o tej porze roku też pięknie wyglądają. Takze październik to bardzo dobry czas na wypad do Grecji.
IP: 91.226.39.77
Użytkownik
Posty: 59
Sezon turystyczny trwa w Grecji od kwietnia do października, a najbardziej przyjemna aura panuje w maju i czerwcu oraz wrześniu i październiku.
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 14:33, 09.09.2015. »
IP: 83.11.171.232
Użytkownik
Posty: 1
pewnie, że warto Grecja jest cudna o każdej porze roku, a jesienią nie ma tłumów, jest nieco spokojniej i kameralniej :) w ubiegłym roku odwiedziłam we wrześniu Ateny i byłam bardzo zadowolona z wycieczki, teraz znów mam taki plan bo widzę na centerfly.pl że loty w listopadzie kosztują 200zł w obie strony, to spora okazja, uwielbiam takie promocje:)
IP: 80.53.61.34
Użytkownik
Posty: 20
W tamtym roku byliśmy końcem września kamperem;) na razie tylko wypożyczonym z MasterCamp, ale przymierzamy się do własnego;) Grecja o tej porze roku jest świetna, nie ma tłoku, pogoda cudowna;)
IP: 217.99.113.139
Użytkownik
Posty: 21
ja wybieram się w październiku do grecji:) a jadę z biura amigos. gdzie dokładnie jedziecie do grecji?
IP: 89.72.220.248
arabel
Gość
zdecydowanie wspomniane Ateny, bo uwielbiam zwiedzać
IP: 80.53.61.34
Użytkownik
Posty: 9
ale czy jest na tyle ciepło, że można się kąpać, chodzić cały dzień w szortach itp?
IP: 31.61.136.193
ona22
Gość
tak a loty dużo tańsze
IP: 80.53.61.34
jaa8
Gość
Jasne, w listopadzie na centerfly.pl loty są za 150 zł, uważam że to doskonały czas na podróż, tutaj szara jesień a tam ciepło :) co myślicie?
IP: 80.53.61.34
Użytkownik
Posty: 3
Październik na Krecie! Jasne, czemu nie? Piękna słoneczna pogoda, może wieczory trochę chłodniejsze, ale tak to spokojnie jeszcze można się pogrzać, a nie umierać w upałach... no i oczywiście ruch jest dużo mniejszy, bo już mało kto jeździ... a ceny jakie super! Ja pod wpływem impulsu zarezerwowałam hotel Meropi Malia i mam nadzieję że to dobry wybór, ma ktoś jakieś doświadczenia?
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 10:34, 31.10.2015. »
IP: 95.49.181.133
yaaga
Gość
wydaje mi się, że trochę przepłacasz, ja kupiłam bilety a hotel od razu znalazłam na portalu z lotami, koszt był ok
IP: 80.53.61.34
yaaga
Gość
zrobiło się cicho, czy tylko mnie się wydaje, że warto rezerwować nocleg na stronce z lotami, np. na centerfly.pl? może macie tańsze sposoby, podzielcie się wiedzą :)
IP: 80.53.61.34
Użytkownik
Posty: 1
Co do pogody w październiku, to trzeba przyznać, że jest cały rok, ale wiadomo nie ma takich upałów jak w sezonie. Ja byłam w tamtym roku na początku października i na szczęście udało mi się trafić na cudowną, wymarzoną pogodę. Zanim się wybierzesz, lepiej sprawdzić jaka jest przewidziana pogoda, bo tam również zdarzają się duże zachmurzenia, więc bez sensu byłoby siedzieć w hotelu, bo jest zimno i nie ma za bardzo co pozwiedzać, bo może zaraz padać. Mnie z dziewczyną w tamtym roku się udało, akurat jak przyjechaliśmy to było słońce, a mówili, że tydzień temu było cały czas zachmurzenie. Też zależy jaki wybierasz region Grecji.
IP: 95.40.190.103

Strona: 1

Forum turystyczne » Grecja » czy ktos był w grecji w pazdzierniku ???

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij