» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Przestroga dla turystów

Przestroga dla turystów

Strona: 1

Autor Treść
Grek
Gość
Chciałbym przestrzec przed panią Lilianą - rezydentką z greckiej Paralii na Rivierze Olimpijskiej współpracującą z Biurem Podróży z Bielska Białej. Już w autokarze zbierała na wycieczki, bo mówiła, że potem to będzie niemożliwe. U niej ceny były 2 razy droższe niż na miejscu za rogiem hotelu w biurze podróży z polską przewodniczką, np. wycieczka do Edessy + wieczór grecki w biurze 23 euro od osoby, u Liliany 60 euro od osoby. Inna wycieczka kosztowała mnie 15 euro, w autokarze brała 30, a jak ludzie chcieli pokwitowanie, to powiedziała, że wypisze im na 15, bo tyle jej zapłacili, chociaż byli świadkowie, że płacili po 30. Nie poinformowała w ramach zemsty uczestników greckiego wieczoru, że autokar będzie na nich czekał w innym miejscu - i nie pojechali, chociaż stoliki były zarezerwowane i opłacone. Oczywiście pieniędzy nie zwróciła. Sama na tym wieczorze dobrze się bawiła. Jeszcze więcej nakręciła i zrobiła przewałów, ale nie chce mi się więcej pisać. Pozdrawiam Turystów.
IP: 31.1.156.186
edyta317
Gość
Ale rezydentką jakiego biura podróży z jest ta pani?
IP: 89.230.82.33
Tomek
Gość
A to prawda...Tak robi każde biuro podróży.W tamtym roku byłem w Nei Pori i ceny wycieczek fakultatywnych w miasteczku było o około 50% niższe niż u rezydentki.Nie ma sensu brać niczego u rezydenta bo z doświadczenia wiem że w ciągu pół godziny można znaleźć to samo dużo taniej
IP: 78.9.131.186

Strona: 1

Forum turystyczne » Grecja » Przestroga dla turystów

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij