» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Tanie wakacje w Hiszpanii co polecacie?

Tanie wakacje w Hiszpanii co polecacie?

Strona: 1

Autor Treść
gość
Gość
Poradźcie mi proszę jak w miarę tanio spędzić wakacje w Hiszpanii? Kocham ten kraj, byłam tam 4 razy z biurem podróży (autokarem), niestety taka impreza dla rodziny z dziećmi to koszt ok 7-8 tyś. Może ktoś zna jakieś tańsze oferty?? Czy najtaniej wychodzi autokarem? A może samemu poszukać tanich lotów i na bookingu lub airbnb zarezerwować pokój? Samochodem chyba nie bardzo się opłaca bo jest daleko.
Moze ktoś coś wie?
IP: 83.10.28.65
gość
Gość
dzieci 2 :) Hiszpania bardzo się podniosła z cenami w tym roku, jezdziliśmy do Calella, za co wychodziło ok 7 tyś, a tym roku dokładnie te same wczasy ok 11 tyś
IP: 83.10.178.166
Użytkownik
Posty: 1
Jeśli chodzi o tanie loty, można znaleźć albo z dużym wyprzedzeniem albo w ostatniej chwili. Tanio wychodzi autokar, jednak jest niewygodny i nie wiem czy z 2 dzieci nie będzie problemu w czasie jazdy... w końcu trochę ona trwa. Tani nocleg może być na campingu albo w jakimś małym pensjonacie w mniejszym miasteczku :)
IP: 83.20.56.79
gość
Gość
szczerze mówiąc jakoś nie mogę się przekonać do Chorwacji, trochę zrażają mnie te kamieniste plaże tam :( Myślimy bardziej o Hiszpanii, Grecji ewentualnie Albania. Autokarem już byliśmy z dzieciakami, więc problemu z jazdą nie będzie ;)
IP: 83.7.157.234
Użytkownik
Posty: 1
moim zdaniem plaże wyjątkowe, podobnie jak zabytki i cały ten klimat :) dlatego polecam, choć Hiszpania, Włochy, czy Portugalia - też warto, to zawsze trudny wybór, jednak jeśli chodzi o sam transport to zdecydowanie myślę że lepiej samolotem
IP: 80.53.61.34
Użytkownik
Posty: 59
Podaj jaki masz budżet. Ile osób dorosłych, ile dzieci i w jakim wieku są. Wtedy coś Ci zasugeruję. Również uwielbiamy Hiszpanię. Próbowałeś zapytać o sensowne propozycje pod Twój budżet? Raczej pod każdy coś się znajdzie, a w tym o którym piszesz, to my mamy na ten rok zarezerwowany świetny hotel w Lloret de mar.
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 09:50, 22.09.2016. »
IP: 212.96.244.35
Użytkownik
Posty: 4
U nas 2+2(jeden infant, drugie dziecko 5 lat). Chcielibyśmy się zmieścić w 10k, ale na tydzień, więc chyba budżet nie jest zły. Również przeglądaliśmy travel planet, ale kiedy już znajdujemy jakiś sensowny hotel, to później wychodzi, że ma on dramatyczne opinie. Ogólnie widzę, że hiszpania się ceni - trudno nawet znaleźć hotele z takimi ogramia jak w hotelach tureckich czy egipskich. Coś takiego tylko przy bardzo wysokich budżetach?
IP: 178.216.92.150
Użytkownik
Posty: 59
To nawet bardzo dobry budżet. Na drugą połowę czerwca mamy rezerwację za niecałe 7 tysięcy do hotelu Elvia w Lloret de mar - to taki jeden duży kompleks, składający się z kilku hoteli. Trudno mi powiedzieć czy trafisz jeszcze za taką cenę - obserwuj, może jeszcze trafi się sensowna przecena. U nas również pakiet 2+2. Za malucha płaciliśmy chyba 200 zł, ale nie mam pewności. Akurat dla dzieci to mielibyście tam raj.
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 14:02, 03.05.2016. »
IP: 212.96.244.35
Użytkownik
Posty: 4
Ze zdjęć wygląda to imponująco, nawet nie wiedzieliśmy, że tam są takie hotele, tym bardziej za takie pieniądze.
Takiego aquaparku to my nawet w Egipcie nie mieliśmy, a hotel mieliśmy wtedy wybrany wyjątkowo ładny.
W tym momencie nie widzę go poniżej 3k, w sumie zmieścilibyśmy się w budżecie, ale skoro piszesz, że był znacznie tańszy, to być może warto jeszcze poczekać?
IP: 178.216.92.150
Użytkownik
Posty: 59
Jeśli mieścicie się w budżecie to nie ma sensu odkładanie rezerwacji na później. Pewnie w poprzednich latach byłoby inaczej, ale sądzę, że w tym roku do maja już nie będzie żadnych wolnych dobrych hoteli. Po prostu w 2016 ludzie oleją kraje arabskie, a rzucą się na Europę, co zresztą od dawna widać. Wczoraj w tv mówili, że np. Turcja już straciła ogromną część swoich odwiedzających. Ewentualnie umów się, że jeśli zmieni się cena to się do ciebie odezwie. Pewnie na to pójdzie.
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 09:51, 22.09.2016. »
IP: 212.96.244.35
Użytkownik
Posty: 5
moim zdaniem najtańsza będzie podróż samolotem. Ostatnio leciałam do Madrytu za troszkę ponad 300 zł, moim zdaniem to bardzo dobra cena.
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 09:56, 26.04.2016. »
IP: 83.6.35.140
Użytkownik
Posty: 7
ciężko będzie złapać coś taniego w Hiszpanii, szczególnie w tym roku, sama jak patrzę na ceny to aż mi się zlabo robi... raczej skłaniałabym się do szukania sobie połączeń lotniczych i hotelu na własną rękę, nie ma gwarancji że będzie dużo taniej, ale na pewno taka samodzielność to duża przygoda :)))
IP: 83.31.24.107
Użytkownik
Posty: 21
tyle co wróciłam z tergo pięknego kraju a mianowicie z tygodniowego pobytu w Barcelonie więc kilka rad mogę Ci udzielić :)
Po pierwsze polecam wcześniej przeglądać stronę z tanimi biletami lotniczymi bo można trafić na bardzo dobre okazji a wybór przewoźników jest ogromny uprzedzając twoje kolejne pytanie :)
Co do hotelu.. jeżeli chcesz tanio noclegować to bez problemu znajdziesz coś na miejscu i to jest właśnie najtańsza opcja na tani nocleg ;)
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 13:00, 29.11.2018. »
IP: 195.117.84.152
Użytkownik
Posty: 6
a ja wolę wcześniej zarezerwować noclegi, przynajmniej jestem spokojna, że mam gdzie nocować :) a jak się dobrze poszuka na bookaparcie czy bookingu to się znajdzie tanie kwatery
IP: 95.215.45.243
Użytkownik
Posty: 3
ja zarezerwowałam sobie apartament na Bookaparcie w Nerji i nie mogę się doczekać :)
IP: 195.154.83.44
Użytkownik
Posty: 6
krysiaczka napisał
ja zarezerwowałam sobie apartament na Bookaparcie w Nerji i nie mogę się doczekać :)

Nerja jest piękna, w tamtym roku tam byliśmy :)
IP: 185.58.193.58
Użytkownik
Posty: 6
kota napisał
a ja wolę wcześniej zarezerwować noclegi, przynajmniej jestem spokojna, że mam gdzie nocować :) a jak się dobrze poszuka na bookaparcie czy bookingu to się znajdzie tanie kwatery

zgadzam się, to akurat dobra opcja :)
IP: 178.62.110.39
Użytkownik
Posty: 4
mysle ze na bookingu powinno byc duzo fajnych ofert
IP: 31.2.59.2
Użytkownik
Posty: 10
Polecam wybrać się do Hiszpanii przede wszystkim poza sezonem gdzie nie będzie aż takich tłoków w kurortach. Może wyspy kanaryjskie lub Costa brava?
IP: 79.185.22.191
Użytkownik
Posty: 61
Polecam albo lapać last minute z biura podrózy. Albo planować Hiszpanię na własną rękę. Kupowanie wycieczki z wyprzedzeniem może byc dość drogie. No i warto jest zrezygnować z all inclusive. Przed wyjazzdem Hiszpania wydawała mi sie dość drogim krajem. Ale jak znaleźliśmy sie na miejscu z mężem, okazało się,z wcale tak nie jest. Obiad można zjeść za 8-9 euro. Kawę wypić za 1 euro. W supermarketach ceny również są porównywalne do cen w Polsce.
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 12:59, 29.11.2018. »
IP: 185.11.102.127
Użytkownik
Posty: 6
Ja w tym roku wybrałam Esteponę, noclegi też rezerwowałam przez Bookapart. Loty kupowałam na stronie Ryanaira
IP: 185.140.114.55
Użytkownik
Posty: 7
lyndsey napisał
Ja w tym roku wybrałam Esteponę, noclegi też rezerwowałam przez Bookapart. Loty kupowałam na stronie Ryanaira

To jest całkiem fajny i sensowny sposób jak chce się samemu zorganizować wakacje :D
IP: 162.243.241.69
Użytkownik
Posty: 59
Evenia Olympic Park w Lloret de Mar. Super hotel, nie przy plaży, ale z całym mnóstwem atrakcji. Kwestia taka, jak do tego podejdziecie. W Travelplanet był do kupienia normalnie w sezonie za 2500 zł, ale w ramach first minute. Później będzie drożej. Super miejscówka z aquaparkiem dla dzieci i dorosłych, kilka różnych basenów i bogate all. A optymalnie rezerwować przez Travelplanet choćby dlatego, że w cenie wyjazdu macie ubezpieczenie na wypadek bankructwa biura podróży. Z Lloret macie bardzo blisko do Barcelony. Zdecydowanie polecam.
IP: 185.46.56.4
Użytkownik
Posty: 14
Hiszpania to przepiękny kraj i za kazdym razem gdy ją odwiedzam jestem zachwycona i odkrywam coś nowego. Zwiedziłam wszystkie miejsca i od wtedy przynajmniej raz do roku jeżdzę do różnych miast czy miasteczek w Hiszpanii!
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 13:02, 29.11.2018. »
IP: 104.218.63.74
Użytkownik
Posty: 7
lyndsey napisał
Ja w tym roku wybrałam Esteponę, noclegi też rezerwowałam przez Bookapart. Loty kupowałam na stronie Ryanaira

Ja też bardzo lubię ten rejon Hiszpanii. Według mnie jest bardzo urokliwy i przyjemny. A Bookapart jak dla mnie ma naprawdę fajną bazę i ciekawe noclegi.
IP: 89.238.136.157

Strona: 1

Forum turystyczne » Tanie wakacje w Hiszpanii co polecacie?

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij