» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Tanie wakacje w Hiszpanii co polecacie?

Tanie wakacje w Hiszpanii co polecacie?

Strona: < 1 2

Autor Treść
Użytkownik
Polecam albo lapać last minute z biura podrózy. Albo planować Hiszpanię na własną rękę. Kupowanie wycieczki z wyprzedzeniem może byc dość drogie. No i warto jest zrezygnować z all inclusive. Przed wyjazzdem Hiszpania wydawała mi sie dość drogim krajem. Ale jak znaleźliśmy sie na miejscu z mężem, okazało się,z wcale tak nie jest. Obiad można zjeść za 8-9 euro. Kawę wypić za 1 euro. W supermarketach ceny również są porównywalne do cen w Polsce.

Kilka porad dotyczących planowania wakacji w Hiszpanii znajduje się na stronie:
https://www.uniqa.pl/ubezpieczenia-dla-ciebie/moje-zycie/lubie-podroze/jak-przygotowac-sie-na-wakacje-w-Hiszpanii

Jest tutaj kilka informacji jak zaplanować sobie w tym kraju niedrogie wakacje.
IP: 185.11.102.127
Użytkownik
Ja w tym roku wybrałam Esteponę, noclegi też rezerwowałam przez Bookapart. Loty kupowałam na stronie Ryanaira
IP: 185.140.114.55
Użytkownik
lyndsey napisał
Ja w tym roku wybrałam Esteponę, noclegi też rezerwowałam przez Bookapart. Loty kupowałam na stronie Ryanaira

To jest całkiem fajny i sensowny sposób jak chce się samemu zorganizować wakacje :D
IP: 162.243.241.69
Użytkownik
Evenia Olympic Park w Lloret de Mar. Super hotel, nie przy plaży, ale z całym mnóstwem atrakcji. Kwestia taka, jak do tego podejdziecie. W Travelplanet był do kupienia normalnie w sezonie za 2500 zł, ale w ramach first minute. Później będzie drożej. Super miejscówka z aquaparkiem dla dzieci i dorosłych, kilka różnych basenów i bogate all. A optymalnie rezerwować przez Travelplanet choćby dlatego, że w cenie wyjazdu macie ubezpieczenie na wypadek bankructwa biura podróży. Z Lloret macie bardzo blisko do Barcelony. Zdecydowanie polecam.
IP: 185.46.56.4
Użytkownik
Hiszpania to przepiękny kraj i za kazdym razem gdy ją odwiedzam jestem zachwycona i odkrywam coś nowego. Zaczęłam odwiedzać Hiszpaniem ponieważ widziałam interesujący artykuł na http://www.szefunio.pl/ . Zwiedziłam wszystkie miejsca co były wymienione w artykule i od wtedy przynajmniej raz do roku jeżdzę do różnych miast czy miasteczek w Hiszpanii!
IP: 104.218.63.74
Użytkownik
lyndsey napisał

Ja też bardzo lubię ten rejon Hiszpanii. Według mnie jest bardzo urokliwy i przyjemny. A Bookapart jak dla mnie ma naprawdę fajną bazę i ciekawe noclegi.
IP: 89.238.136.157
Użytkownik
Trzeba łapać po prostu jakiś last minute w biurach podróży i tyle. Tym razem mam zamiar trochę inaczej spędzić wakacje i wybieram się na Sardynię http://wakacjenasardynii.pl/atrakcje/ ,nurtuje mnie zwłaszcza wypad na bezludną wyspę który jest jedną z atrakcji wakacji na Sardynii
IP: 89.64.2.44

Strona: < 1 2

Forum turystyczne » Tanie wakacje w Hiszpanii co polecacie?

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij