» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Nei Pori ,Villa Oceanic

Nei Pori ,Villa Oceanic

Strona: 1

Autor Treść
Agata
Gość
Witam , zarezerwowałam wczasy w Gracji Nei Pori ,Villa Oceanic , Biuro Turystyczne "ŚLĄSK "
Mam pytanie czy ktoś był w tej Villi jakie panują tam warunki itd.
Proszę również o aktualne informacje z sezonu 2015 odnośnie samego Nei Pori jakie są ceny podstawowych artykułów w marketach , jakie ceny w tawernach gdzie warto się stołować itd.
Wczasy rezerwuje bez wyżywienia , obiadokolacje planuje kupować w tawernach plus jakieś przekąski na plaży w śniadania natomiast chce się zaopatrywać w marketach.
Zastanawiam się ile zabrać euro by starczyło na 10 dniowy pobyt wyżywienie plus coś z % do kolacji ;) ( dwie osoby dorosłe + dwoje dzieci 80-11 lat )
Z góry dziękuje za wszelkie pomocne informacje .
Pozdrawiam Aga.
IP: 83.26.252.63
Użytkownik
Posty: 115
zaglądnij do tematu "Nei Pori - Biuro Tęcza". Jest tam mnóstwo informacji na temat Nei Pori nie tylko z 2015 roku.
Też wybieram sie do Nei Pori od 4.09./ z Biurem Tęcza/ 8)
IP: 91.226.50.130
A...
Gość
w Nei Pori z biurem Tęcza byłam 2 razy. W tym roku z przyczyn niezależnych niestety nie pojadę ( nad czym ubolewam) ale na przyszły rok już planuję :) i oczywiście będzie to Nei Pori, bo dalej czuję, że ta część Grecji jest niewystarczająco przeze mnie poznana. Wyjazd z dzieckiem, w tamtym roku 6 lat. A teraz konkrety: Nei Pori to typowa rodzinna miejscowość, szeroka plaża, długie i łagodne wejście do morza, szerokie ulice w stylu USA (oni miasteczko fundowali) więc pociechę zawsze widać nawet jak nam sama puści się do przodu na rekonesans :). Brak gnębiących w nocy dyskotek. I mam taki apel : jeśli jesteś młody i chcesz się zabawić na całego, błagam nie wybieraj Nei Pori! bo ty się umęczysz, a innym uprzykrzysz życie! Co do jedzenia: przewspaniała piekarnia na końcu miasteczka niedaleko mostku gdzie można pokarmić z pociechami żółwiki w rzece, (jeśli się pójdzie na koniec miasteczka i będzie się szło tą ostatnią ulicą to nie ma siły w końcu się na piekarnię trafi, od kościoła na zachód przecznica przed tawerną Platon,) polecam wypieki wspaniałe, sklepiki przy plaży mogą się schować przy ich bułeczkach :). I wspomniałam nieprzypadkowo o Platonie fakt, że tawerna nie przy plaży, ale za to taniej i tak rodzinnie, dla nie znających języka urocza kelnerka słowaczka, co to naszą ojczystą mowę zna, a poza tym jedzenie domowe, (rodzinny interes, rodzina się przy tym uwija i sami też tam jedzą, więc jest ok :)), a jak was to nie przekonuje, to w tajemnicy powiem, że rezydentki i kierowcy też się tam stołują, więc musi być przystępnie i smacznie. Wspomniałam o rezydentach i kierowcach, więc do tematu wycieczek fakultatywnych przeszłam jakby płynnie. Naczytałam się te 3 lata wstecz na forum, żeby od rezydentów nie brać wycieczek, bo drogo, tylko z lokalnych biur, więc w upale wszerz i wzdłuż Nei Pori obiegłam, żeby znaleźć taniej niż to, co wieczorem nasza rezydentka proponowała i co? I się pomyliłam bo wieczorem mogłam wziąć wycieczki od rezydentki kochanej naszej, bo to wspaniałe panie, co pracują w lokalnym biurze EviTours i z tęczą równocześnie współpracują, więc taniej się nie znajdzie, a ja tylko popołudnie na plaży zmarnowałam i wam tego chcę oszczędzić. Jedziecie z Tęczą, bierzcie wycieczki od rezydentek, nie z Teczą, szukajcie biura EviTours (samo centrum przy gł. ulicy) Przy okazji pozdrawiam serdecznie Panią Basię, Panią Janulę i Pana Dymitrosa, jak ja żałuję że Was w tym roku nie zobaczę, ale co się odwlecze....). Kolejna rada wycieczkowicze z Tęczy słuchajcie rezydentek, bo mają same dobre wskazówki dla was. Zawsze spałam w Marii i w przyszłym roku jak się uda też się tam wybiorę. Czysto, miło, spokojnie. Zaraz po przyjeździe w radości zaczęliśmy zabawę :) zapominając o sjeście, właściciele uprzejmie i delikatnie nam o tym przypomnieli, jeśli macie ochotę pohałasować w czasie sjesty czy ciszy nocnej zawsze można się wybrać na plażę, ale nie utrudniajmy sobie życia i nie uprzykrzajmy odpoczynki hałasami. W zeszłym roku pod koniec turnusu do Marii przyjechała grupka chłopców z siłowni z dziewczynami z solarium, pierwszej nocy odsypiali podróż, ale drugiej zaczęli zabawę, reakcja była natychmiastowa,odwiedziła ich rezydentka, nie wiem jak sprawa się skończyła, bo był to dzień mojego wyjazdu, ale serdecznie współczułam turnusowi po nas takiego towarzystwa. Kochani jak wybieracie miejsce na wakacje nie łakomcie się na cenę, kierujcie się swoimi potrzebami i oczekiwaniami, pomoże to uniknąć kłopotów i rozczarowań. Nei Pori to miejscowość dla rodzin z dziećmi, dla osób lubiących miejsca oferujące atrakcje, ale nie tętniących w rytmie dyskoteki, powiedziałabym umiarkowany spokój, bo miasteczko oferuje niezliczoną ilość knajpek i tawern, jest gdzie iść wieczorem, ale jest też spokojnie, relaksowo. Mnie odpowiada w 100 % , dlatego wracam za rok
IP: 89.25.132.241
gosc
Gość
Nikt nie był w Oceanik??? To mi się wydaje na końcu Nei Pori - daleko jest do centrum???
IP: 89.25.249.1
gosc
Gość
Ja też jestem ciekaw, jak wrażaenia z Villi Oceanic. A wie ktoś może, gdzie dokładnie znajduje się Vasilis? (to byłe apartamenty Chrissa chyba). Daleko jest od Vasilia do Oceanica? - która lokalizacja lepsza? Chriss to chyba z 2 przecznice od plaży
IP: 82.177.206.202

Strona: 1

Forum turystyczne » Nei Pori ,Villa Oceanic

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij