» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Gruzja » Czajkapodroze.pl i wyjazd do Gruzji - czy warto?

Czajkapodroze.pl i wyjazd do Gruzji - czy warto?

Strona: 1

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 2
Witam wszystkich

Jestem tutaj nowy także serdeczna prośba o wyrozumiałość.

Korzystał ktoś z Was, z usług biura www.czajkapodroze.pl? Zastanawiam się nad wyjazdem do Gruzji i chciałbym poznać Wasze opinie? Może ktoś miał styczność z tym biurem?

Pozdrawiam,
Mateusz
IP: 213.5.213.12
MaciekM
Gość
Właśnie, też interesuje mnie ta kwestia. Myślę o wyjeździe do Jordanii i zastanawiam się z kim jechać.
IP: 94.254.209.1
DDarek
Gość
Ja byłem z nimi w marcu. Generalnie, bardzo fajnie.
Robotę tez zrobiło to, że kraj jest piękny a ludzie bardzo przyjaźni.
IP: 94.254.241.119
Użytkownik
Posty: 2
Czy pilot był polski?
IP: 37.249.106.45
DDarek
Gość
Mówiący po polsku jordańczyk. Bardzo miły i mówiący po polsku z takim śmiesznym akcentem ;)
IP: 94.254.209.13
XiMi
Gość
Ja byłem z nimi co prawda Gruzji a nie w Jordanii. Mam jednak całkowicie pozytywną opinie na ich temat. Pilotka Elena - super. Dusza towarzystwa. Widać, że świetnie zna kraj i swobodnie się w nim porusza.
IP: 5.174.43.21
MaciekM
Gość
a jak wyglądała sprawa noclegów w Jordani?
IP: 77.114.48.149
DDarek
Gość
głównie hotele 3 gwiazdkowe ale na bardzo fajnym standardzie. Śniadania też bardzo fajne. Jedynie co, to kawa w hotelach to taka zalewajka. Dużo lepsza na ulicy ;)
IP: 46.215.65.138
Użytkownik
Posty: 26
Do Gruzji zawsze warto się wybrać. Kierunek jest coraz popularniejszy, ale wciąż nie ma tam tłumu turystów. Widoki zapierające dech w piersiach, niezwykle uprzejmi mieszkańcy i to pyszne wino... Gruzja jest super!
IP: 37.47.72.164

Strona: 1

Forum turystyczne » Gruzja » Czajkapodroze.pl i wyjazd do Gruzji - czy warto?

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij