» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Polska » Pobyt w Daglezji (Karpacz)

Pobyt w Daglezji (Karpacz)

Strona: 1

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 7
Wybieram się za jakiś czas na kilka dni do Karpacza, znalazłem niedrogi nocleg w pensjonacie Daglezja, ale zanim ostatecznie się zdecyduje, chciałbym zasięgnąć opinii osób, które miały okazję się tam zatrzymać. A może polecicie jakieś inne miejsce?
IP: 94.254.162.58
Użytkownik
Posty: 2
Polecam wyjazd do Karpacza, piękne okolice. Jeżeli chodzi o nocleg, to według mnie warto sugerować się opiniami o danym miejscu zamieszczonymi na portalach turystycznych, ja Ci niestety nie pomogę, bo będąc w Karpaczu nocowałam u znajomych.
IP: 89.69.92.11
Agataaaaa
Gość
Sprawdź sobie Pensjonat Daglezja, jest zlokalizowany w centrum, ceny są przystępne, możesz sobie wykupić dodatkowo śniadanie. Jak szukasz niedrogiego noclegu warto przejrzeć ich ofertę.
IP: 89.230.8.216
grazka
Gość
Nocowałam z Daglezji, także mogę Ci polecić to miejsce. Mają bardzo dobre śniadania i niedrogo, bo za 12 zł. Właściciele mają zaprzyjaźnione biuro podróży, także można po sporej zniżce wykupić sobie wycieczkę do Pragi, Skalnego Miasta albo Drezna.
IP: 94.254.179.61
Użytkownik
Posty: 2
Brzmi ciekawie, jak do tego jest jeszcze niedrogo nie ma się nad czym zastanawiać. Tak naprawdę nocleg nie jest najważniejszy w końcu większość czasu i tak spędza się podczas takich wjazdów na szlakach;)
IP: 89.69.92.11

Strona: 1

Forum turystyczne » Polska » Pobyt w Daglezji (Karpacz)

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij