» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Chorwacja » wakacje 2017

wakacje 2017

Strona: 1

Autor Treść
saszka1
Gość
Witam mam pytanko dla tych co byli autem na Chorwacji - my zawsze autokar i samolot natomiast Croatia pierwszy raz a że mieszkamy na samym południu to myśle czy by nie spróbować na własną reke zrobic taką wycieczke bo 700 nad Zimny i Drogi Bałtyk to lepiej 800 na Chorwacje pojechać ! co byście mogli polecic jakie miejsce zeby było coś tej plaży dla dzieci bo piasek tam jest ciężko znalezć (nie mam w planach północy czy południa)jakie ceny kwater za 2os. dor. i 3 dzieci jakie koszty jedzenia bo nie myśle brać torby jedzenia ze sobą-lepiej w domu siedzieć jechać w ciemno i ryzykować czy coś znajdziemy czy jakiś booking np. Nie szukam pokoju 4* ale przydałybysię m.in 2 pokoje, jeszcze termin mysle że sierpień . Z góry wielkie Dzieki ludziska może ktos przez e-mail cos mi poleci byłbym wdzieczny zważywszy na 3 szkrabów .
Pozdro 8)
IP: 31.134.58.100
Użytkownik
ja bym spróbowała poczekać noclegów na bookaparcie :P
IP: 178.62.110.39
Użytkownik
Ja zrezygnowałam z zagranicznych wakacji i w tym roku wybieram się do Łeby,
wynajęłam tam prześlicznedomki. Dla mnie to najlepsza alternatywa :) uwielbiam morze!
IP: 91.192.145.69
Użytkownik
Ja w tym roku znalazłam świetną ofertę na czarter jachtu w Chorwacji- http://www.punt.pl/region/1,Czarter_Jachtow_Chorwacja . Przy okazji zrobię kurs żeglarski na stopień Voditelj Brodice aby w przyszłości samodzielnie czarterować jachty w Chorwacji,
IP: 89.76.159.15
Użytkownik
A my z koleżanką wybieramy się na zwiedzanie Europy Wschodniej. Znalazłyśmy ciekawą ofertę przewoźnika o tu http://www.aura.pl/abc-podroznego/ukraina/ i zamierzamy rozpocząć przygodą od Lwowa i Odessy. Ceny biletów z Lublina rozpoczynają się już od 30zł. Całkiem nieźle, prawda? Mozecie polecić inne ciekawe miasta na Ukrainie?
IP: 79.184.160.4
Użytkownik
W tym roku już byliśmy w Chorwacji. Pojechaliśmy samochodem i zwiedziliśmy Chorwację od samej północy aż do Dubrovnika przez dwa tygodnie. Niestety urlop już dawno za mną i znowu marzy mi się chociaż króciutki wyjazd, chociażby nad polskie morze (http://www.bayjonnhotel.pl/). Codzienna praca może być przytłaczająca, więc taka chwila relaksu dobrze by mi zrobiła :)
IP: 88.156.27.208
Użytkownik
W Chorwacji byłem na majówkę tego roku. Wyjazd zorganizowany przez biuro ;) Było naprawdę fajnie, duzo ludzi w grupie i nowe znajomości ;p Ale w te wakacje to dośc często odwiedzałem polskie miasta. I tak najlepiej chyba wspominam poznań noclegi łatwo zalatwić, dużo do zwiedzania, mozna porobić różne rzeczy :) Jak nie macie nzajomych w Poznaniu (jak ja :( ) to polecam rozejrzeć się za mieszkaniami na doby, można zaoszczędzić :)
IP: 46.175.230.56
Użytkownik
Ja byłam już na Chorwacji w tym roku i było genialnie. Przeczytałam pratkycznie całą książkę http://livro.pl/blog/joanna-jedrzejczak-wojowniczka-recenzja ale nie dlatego że nie było pogody, wciagnela mnie po prostu. I tak miala czas na plażowanie i zabawe; )
IP: 31.2.114.114
Użytkownik
Interesuje mnie Chorwacja, ale samolotem i all inclusive.
Obserwuję właśnie first minute - takich ofert do Chorwacji jest mało, ale na Travelplanet już kilka wisi.
Ciekawi mnie również Macedonia, ale tutaj się trochę obawiamy, bo to nowy kierunek, w sieci nie ma opinii o hotelach.
Zatem trudno powiedzieć, czego się można po tym spodziewać.
IP: 212.96.244.35
Użytkownik
Jeżeli miałbym coś polecać to jednak mimo wszystko Chorwacja. Macedonię można zwiedzić przy okazji na góry jeden dzień z myślą przede wszystkim o stolicy. Teraz na wrzesień oraz październik ciekawych ofert wyjazdu z biurami podróży naprawdę nie brakuje.
IP: 79.185.22.191
Użytkownik
Ja w tym roku mam wakacje w dwóch turach. Mam mętlik w głowie. Zastanawiam mnie jakiś Hotel Spa tylko, czy w Polsce są jakieś godne uwagi to nie wiem. Zawsze wyjeżdżaliśmy za granicę, w tym roku byliśmy tydzień w Chorwacji i fajnie było, ale jeszcze tydzień został na październik i Polskę;)
IP: 78.8.138.106
Użytkownik
margarie napisał
ja bym spróbowała poczekać noclegów na bookaparcie :P

Zgadzam się, mają całkiem fajną ofertę.
IP: 185.140.114.55
Użytkownik
Ja najczęściej szukam na Bookingu i Bookaparcie.
IP: 162.243.241.69
Użytkownik
Witam :)
Moim marzeniem jest wycieczka do jaskini Mlynky na Ukrainie. Naprawdę chcę iść, kto czyni mnie firmą?
IP: 5.58.27.246

Strona: 1

Forum turystyczne » Chorwacja » wakacje 2017

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij