» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Polska » województwo kujawsko-pomorskie

województwo kujawsko-pomorskie

Strona: 1

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 21
Co warto zwiedzić w województwie kujawsko pomorskim. ? Coś czytałam o Grudziądzu podobno warto i tam planujemy tak dwa dni bo chcemy zarezerwować nocleg w hotelu blisko centrum Ibis Styles. Myśleliśmy też o jeziorze Rudnickim, podobno warto. Co jeszcze możemy zobaczyć?
IP: 87.207.130.110
Użytkownik
Posty: 11
Z tym regionem nieodłącznie kojarzą mi się Bory Tucholskie oraz rzecz jasna sam Toruń,który również jest warty uwagi i zainteresowania, bo można znaleźć tutaj naprawdę wiele ciekawych zabytków:)
IP: 79.185.69.155
Użytkownik
Posty: 26
Województwo kujawsko – pomorskie to przede wszystkim malownicze pagórki, pola, lasy i liczne jeziora. Region niezwykle ciekawy pod względem etnograficznym jak i historycznym. Toruń słynie z klimatycznego Starego Miasta, wypieku pierników oraz planetarium - jak przystało na miejsce narodzin Mikołaja Kopernika. Bydgoszcz, choć mniej znana i popularna, ma również do zaoferowania kilka atrakcji, takich jak Leśny Park Kultury i Wypoczynku „Myślęcinek”
IP: 89.64.46.43
Użytkownik
Posty: 2
O pagórki może nieco trudniej na Kujawach, natomiast lasy i jeziora to niewątpliwie największy plus tego regionu, plus obowiązkowo do zwiedzenia także piękny i malowniczy Toruń :) Warto podjechać nieco dalej na północ do Sarbinowa i wypocząć nad Bałtykiem :)
IP: 79.185.68.210
Użytkownik
Posty: 43
ja się wybieram tam w przyszłym roku
IP: 89.65.58.247
Użytkownik
Posty: 36
Możesz w takiej sytuacji też wynająć auto jak wybierasz się na Kujawy. Będzie zdecydowanie łatwiej się przemieszczać. Jeśli nie wiesz jak to zrobić to na pewno pomoże ten artykuł https://www.bydgoszcz.com/artykul-4media/25465,wynajem-samochodow-na-kujawach-po-czym-rozpoznac-dobra-oferte
IP: 188.146.253.27

Strona: 1

Forum turystyczne » Polska » województwo kujawsko-pomorskie

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij