» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Co zapycha pory?

Co zapycha pory?

Strona: 1

Autor Treść
Użytkownik
Wiecie może, co konkretnie zapycha pory w skórze? Mam problem ze skórą, która się przetłuszcza, dlatego próbuję eliminować wszystko to, co ją dodatkowo zatyka. Nie stosuję wielu kosmetyków, wiec wyczerpały mi się pomysły, co jeszcze ewentualnie wyeliminować.
IP: 31.0.126.173
Użytkownik
Copacabana napisał
Wiecie może, co konkretnie zapycha pory w skórze? Mam problem ze skórą, która się przetłuszcza, dlatego próbuję eliminować wszystko to, co ją dodatkowo zatyka. Nie stosuję wielu kosmetyków, wiec wyczerpały mi się pomysły, co jeszcze ewentualnie wyeliminować.

Rzeczywiście, temat bardzo związany z turystyką.
IP: 193.19.167.140
Użytkownik
za chwile pojawi sie link to stronki z kosmetykami "przeciw zatykaniu porów". Nie pierwszy to raz, kiedy na naszym /turystycznym/ forum pojawiają sie linki, nie mające nic wspólnego z jego tematyką. Mam nadzieję, że nie tylko nam sie to nie podoba.. Pozdrawiam Edyto.
IP: 185.157.12.32
Użytkownik
Myślę, że najlepiej poradzić się zwyczajnie w jakimś sklepie, gdzie w stałej ofercie są kosmetyki do twarzy. Nie wiem, niech będzie to przykładowo drogeria Hebe. Tam sprzedawczyni powinna ci coś doradzić, więc bez problemu rozpoczniesz działania mające na celu zapchanie tych porów i cera wróci do dawnej świetności.
IP: 89.64.48.93
Użytkownik
warto iść do dermatologa :) on doradzi najlepiej co i jak
IP: 94.254.189.99

Strona: 1

Forum turystyczne » Co zapycha pory?

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij