» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Polska » Tanie taksówki w Lublinie

Tanie taksówki w Lublinie

Strona: 1

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 59
Polecicie mi dobrą korporację w Lublinie?
Mam okazję zwiedzenia najważniejszych miejsc w mieście, ale będę miał na to dosłownie kilka godzin, więc sądzę, że optymalnie będzie poruszać się taksówkami. Przecież miejskimi to zajmie wieczność. No chyba że widzicie inny sposób?
IP: 109.228.57.158
Użytkownik
Posty: 9
Tak - https://itaxi.pl/w-calej-polsce/taxi-lublin/ 1,6 zł za kilometr, czyli bardzo przyjemnie.
Korporacje mają zazwyczaj stawki na poziomie 2 zł, ale też więcej. A ich możesz znać z innych miast.
Raczej zdecydowanie pewniak.
IP: 178.216.92.150
Użytkownik
Posty: 59
Podoba mi się. U mnie jest drożej. Na pewno nazwę korporacji słyszałem w innym mieście, ale raczej nie jechałem.
Ktoś jeszcze potwierdzi?
IP: 212.96.244.35
Użytkownik
Posty: 9
Nie ma co potwierdzać - przecież o Itaxi masz mnóstwo informacji w sieci. Chyba wystarczy?
Jeśli chcesz, to porównaj sobie oferty kilku różnych taxi na własną rękę, ale nikt wam lepszych warunków nie da.
Tym bardziej biorąc pod uwagę jakość.
IP: 178.216.92.150
Użytkownik
Posty: 59
Temat zamknięty, sprawdzałem przecież na własną rękę, nikt lepszych warunków od iTaxi nie oferuje.
Przynajmniej tak to wygląda w tym momencie. Na pewno po wszystkim napiszę, jak to się udało rozegrać, a może spiszę nawet cały plan tej przygody.
IP: 212.96.244.35
Użytkownik
Posty: 4
taksówka to najdroższy środek transportu świata xD nawet przy niskich stawkach będzie to bardzo drogo, lepiej jest się rozeznać w komunikacji miejskiej ;)
IP: 37.7.43.194

Strona: 1

Forum turystyczne » Polska » Tanie taksówki w Lublinie

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij