» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Lato 2018

Lato 2018

Strona: < 1 2

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 42
Osobiście lubimy samodzielnie podrózować na wakacje i samodzielnei organizować sobie wyjazdy. Jest taniej oraz mamy o wiele lepszą kontrolę nad całym przebiegiem wycieczki niż jakbyśmy wybierali się z biurzem podrózy. Na biura podrózy decydujemy się jedynie w sytuacji kiedy widzimy,że jest jakieś naprawdę opłacalne last minute.

Jeśli szukacie miejsca, w którym dobrze byście sie czuli i Wy i Wasze dzieci, to polecam Paryż i Disneyland

Nie jest to miejsce jedynie dla najmłodszych. Dorośli mogą również znaleźć dla siebie wiele ciekawych atrakcji
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 12:52, 29.11.2018. »
IP: 31.0.35.234
Użytkownik
Posty: 10
manni napisał
Ja na razie jeszcze nie mam zaplanowanych wakacji, przeglądam jakieś oferty biur podróży i portali rezerwacyjnych typu Bookapart czy Booking. Kusi mnie Portugalia i Hiszpania.

Ja też bardzo polubiłam samodzielną organizację wakacji :D
IP: 185.230.127.67
Użytkownik
Posty: 36
A ja nie czuję się jeszcze na siłach zorganizować wyjazd na własną rękę, wolę w tej sprawie zdać się na biuro podróży i wiem że wszystko będę miała załatwione jak należy z dojazdem i odpowiednim standardem noclegów włącznie
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 12:52, 29.11.2018. »
IP: 89.64.15.156
Użytkownik
Posty: 15
W to lato udało mi się wreszcie pojechać za granicę, ale jednak zdecydowanie wolę wczasy w Polsce. Szczególnie w mało odkrytych przez turystów górach.
IP: 5.173.184.124

Strona: < 1 2

Forum turystyczne » Lato 2018

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij