» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Lato 2018

Lato 2018

Strona: 1

Autor Treść
Użytkownik
Biuro podróży Tui ma już nową oferte wczasów na przyszły rok założyłam ten wątek a nuż ktoś już szuka takich ofert podobnie jak ja :)
IP: 94.254.190.82
Użytkownik
Oh,można pomarzyć o następnym lecie, kiedy przed nami cała zimna jesień i zima. Dla mnie to niestety odległa i nieodgadniona przyszłość i dużo za wcześnie na plany. Na razie muszą wystarczyć piękne wspomnienia i oglądanie zdjęć z tegorocznego wyjazdu. 8)
A jak tam Turystko Twój wrześniowy wyjazd, o którym wspominałaś? Już coś konkretnego?
IP: 89.229.56.178
Użytkownik
wiadomość prywatną napisałam żeby tu wątku nie robić prywatnego:)
IP: 94.254.185.60
Użytkownik
Może czarter jachtu z Punt ? To inny niż wszystkie pomysł na urlop, zamiast nudnego leżenia na plaży i męczącego w sezonie zwiedzania zatłoczonych zabytków.
IP: 89.64.55.97
Użytkownik
Rainbow tours też już ma oferte na lato 2018
IP: 94.254.184.103
Użytkownik
Jest nowa oferta wczasów, chociaż jestem zdania,ze warto jest poczekać do grudnia czy do stycznia. Wtedy wszystkei biura będą juz miały ofertę wycieczkowa na rok 2018 i bedzie mozna porównać. Poza tym oferty first minute będą równiez korzystne.

Jeśli chcielibyście wybrac się gdzieś w Polske to polecam dwa kierunki:
Bieszczady : http://szerokiej-drogi.pl/rzuc-to-wszystko-i-wyrusz-w-bieszczady/
oraz Kaszuby: http://szerokiej-drogi.pl/alfabet-kaszub-krainy-tabaki-i-gawedziarzy/
IP: 185.109.169.100
Użytkownik
Na Travelplanet są już oferty Itaki, Rainbow, TUI, Netholiday i kilku innych biur.
Taniej nie będzie, więc też zamierzam zrobić rezerwację do końca września.
Większość biur ma już gwarancję ceny tzn. nawet last ostatniego dnia nie będzie tańczy, niż first minute.
Ten hotel, który my kupiliśmy na firstach, dzień przed wylotem był o 500 zł droższy.
IP: 212.96.244.35
Użytkownik
Jeżeli chodzi o lato 2018 to już teraz mogę zaprosić do słonecznego Władysławowa oraz domków letniskowych gdzie nie sposób się nudzić, relaks i komfort gwarantowane :)
IP: 79.185.22.191

Strona: 1

Forum turystyczne » Lato 2018

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij