» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Polska » Nauka gry na perkusji

Nauka gry na perkusji

Strona: 1

Autor Treść
Użytkownik
Nie wiem czy to dobre forum ale pewnie jest tutaj ktoś kto gra na perkusji.... Doradzicie w jaki sposob zacząć naukę? Sam jestem totalnie początujący ale nauka to moje wielkie marzenie
IP: 185.186.78.14
Użytkownik
Nie lepiej jest takie pytanie zadać na forum branżowym? Nie wiem czy tutaj znajdziesz wielu pasjonatów oraz muzyków. Zerknij sobie tutaj
http://forum.basement-store.pl - jest to spore forum muzyczne,na którym udziela sie wielu specjalistów. Powinni Ci doradzić jaki sprzet wybrać, oraz w jaki sposob się uczyć.

Sam trochę sobie pogrywam, ale nie czuję się dostatecznym specjalista aby Cię uczyć. Moje początki były samodzielnie, ale w pierwszym roku nauki wykupiłem sobie kilka lekcji nauki gry na perkusji, tak aby pokazali mi co i jak ( warto bo dzięki temu w przyszłosci nie będziesz utrwalał kiepskich nawyków).
IP: 5.187.49.102

Strona: 1

Forum turystyczne » Polska » Nauka gry na perkusji

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij