» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Dobre oświetlenie domowego salonu

Dobre oświetlenie domowego salonu

Strona: 1

Autor Treść
Użytkownik
Hej,
właśnie urządzam sobie mieszkanko w bloku i stoję przed wyborem ciekawego oświetlenia. Zastanawiałem się nad lampami ledowymi, ale tak widzę, że mogą z nimi być problemy w niedalekiej przyszłości. Chodzi głównie o gwarancję. Czy ktoś z Was ma lampy ledowe w domu dłużej niż te 2 lata? Czy mogą się zepsuć, a jeśli się zepsują to muszą trafić do kosza czy da je się naprawić?

Salon remontuje się dość rzadko stąd nie wiem czy to dobry wybór. Nie chcę zmieniać go za jakiś czas ponownie. Podoba mi się też taka lampa pająk. Co o niej sądzicie? Ma sporo żarówek ledowych, które zawsze można wymienić. Widziałem trochę aranżacji salonu i wyglądają świetnie.
IP: 5.173.9.164
Użytkownik
Ten typ oświetlenia przyszedł ze Skandynawii, widziałem tego dużo podróżując. Dobrze też wpisuje się w styl industrialny.
IP: 5.173.9.164

Strona: 1

Forum turystyczne » Dobre oświetlenie domowego salonu

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij