» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Hiszpania » lloret de mar, Costa Brava

lloret de mar, Costa Brava

Lloret de Mar wakacje Costa Brava Pogoda

Strona: « < ... 23 24 25 26 27 28 29 30 > »

Autor Treść
Aśkaaa;)
Gość
Sadoś ja jadę ale 15.08 i też do Eugenii;)
IP: 83.27.122.73
SADOŚ
Gość
napisz na gadu 2410708:P
IP: 93.105.110.119
jaaa
Gość
Hej wszystkim. Ja właśnie wróciłam z lloret z hotelu Eugenia. Podróż jest dosyć męcząca ale jeśli się spi cały czas to da radę wytrzymać. Hotel może być ale w porównaniu do innych hoteli nawet 3 gwiazdkowych się nie "umywa". Miasto super. W nocy zaczyna się zabawa otwierają sie kluby, do wiekszośći nie ma szans wbic poniżej 16. Potrzebny jest zawsze jakiś dokument. Żywność jest dosyc droga. Jesli chodzi o alkohol to nie ma problemu z kupnem, najlepiej w ciagu dnia. Np polski sobieski kosztuje 10 euro, piwo ok 1,5 do 2,5 euro zalezy gdzie sie kupuje. Ja byłam z juwenturu, opiekunowie tacy sobie. Dzień wyglądał mniej więcej tak : śniadanie 8-10 potem zbiorka o 10.30 albo 11 i wyjscie na plaze wtedy można tez pochodzic po miescie. Potem po plazy do hotelu na obiad i jest on w róznych godzinach dla innych obozów. Po obiedzie można isc do pokoju albo do sklepu. Ok 15.30 jest zbiorka i znów na plaze albo na miasto. Potem znów powrót do hotelu na kolacje i wtedy wyjscie na miasto. Z wyjsciami na miasto wieczorem było tak ze po kolacji kto chce ten wychodzi. Zbiorka byla ok 23 i wtedy szło się na dyskoteki, z powrotem do miasta albo do hotelu. Ostateczna godzina powrotu do hotelu to była ok.2 w nocy. Miejscowi są bardzo mili. Bardzo zdziwilo mnie to ze po wyglądzie potrafili stwierdzić z jakiego kraju jestesmy chociaż w wiekszosci usłyszeli nasz język. Z obcokrajowców jest baaaardzo duzo niemców w hotelu także ale są oni sympatyczni. Zawsze w nocy urządzają sobie rundkę po hotelu i nie ma nocy zeby nie zapukali do drzwi. Duzo z nich zna polski. Z wycieczek udalo mi si zwiedzic Barcelone i WaterWorld. Barcelona piekne miasto ale zbyt mało czasu zeby ją zwiedzić. WaterWorld naprawdę był zajebisty polecam wszystkim. Nawet tym którzy nie potrafią pływac bo nie ma z tym problemu woda jest dosyć płytka. Plecam bardzo zjazd na materacach mimo że czas oczekiwania to minimum 30 min. az do 90. Ale warto. Ogolnie wyjazd super ale wg mnie za krotko. Myślę że jesli bedę miala okazje to na pewno wybiorę się tak jeszcze raz.
IP: 89.230.66.64
SADOŚ
Gość
5h i 10min:P
IP: 93.105.110.119
agatka
Gość
fuji87 napisał
agatka napisał
witam:) jedzie ktoś z funclubu w terminie 19.08-31.08 do hotelu Goya:D?


HEJ, JA JADĘ Z 7 ZNAJOMYCH Z WROCKA I KATOWIC:) ODEZWIJ SIĘ marekdlugajczyk@gmail.com



odezwałam się na poczcie:)
IP: 83.15.171.35
alors on danse
Gość
alkohol w miare tani;

browar estrella damm puszka 1,20 eur~
san miguel 1 litr w butelce 1,5 eur~
bacardi litrowe 15 eur
matrini 7,50 eur
ballantines 18 eur

w knajpach piwko po 2,5-3 eur :)
IP: 83.9.149.131
Pat
Gość
Czy ktoś się wybiera do Lloret z fanclubem od 15.09 do Juan Ramon lub Mas?
IP: 83.238.168.90
Petro
Gość
Ja wybieram się 15.09 do Juan Ramon.
IP: 79.188.29.114
Aśkaaa;)
Gość
Właśnie wróciłam z Lloret de mar. Podróż pomimo tego, że jest męcząca mija dosyć fajnie, jeśli ma się super ludzi obok siebie. Hotel Eugenia to trochę porażka. Nie wiem jakim cudem ma ****. Mrówki, których jest pełno. Tydzień się prosiłyśmy z dziewczynami z pokoju o jakiś spray na to. Wysiadły nam żarówki, to dwa dni bez światła byłyśmy. Mieli totalny olew na to. Jedyne co było w tym hotelu na **** to jedzenie. Było pyszne, ale po paru dniach się nudziło.;) Ogólnie kluby fajne. Fakt, że miałyśmy trochę problemu z chodzeniem na imprezy, gdyż nasz obóz nie miał zbyt dużo ludzi, którzy kochają imprezować ...

P.S - Ekipa Sadosia była zajebista.;D
IP: 79.191.116.205
:):)))
Gość
właśnie wróciłam z lloret ;D
miałam być w hotelu angelbell ale wyszło jakoś nagle ze trafiliśmy z obozem do innego hotelu.. no i wg nie żałujemy bo mielismy o niebo lepiej ;DD

polecam hotel flamingo ;DD zajebisty hotel w centrum miasta blisko do wszyskich dyskotek,sklepów no i oczywiście blisko plaży ;DD
ma *** ale spokojnie mógłby mieć **** pewnie kiedyś wkońcu dostanie tą 4 gwiazdke ;DD
IP: 79.175.211.6
Odradzam Hentur
Gość
Hentur odradzam wszytskim!!!Najgorsze wakacje w moim życiu!Folder piękny, opis wakacji super, a na miejscu masakra!Szkoda pieniędzy i nerwów!
IP: 84.10.91.76
gość
Gość
Ja się wybieram do Lloret 20.06 :0 To mój 3 raz i wiem że będą to zajebiste wakacje ;> Ktoś jedzie w tym terminie ? pisać na mejla marta.9393@interia.pl
IP: 77.255.61.251
Ja;)
Gość
siwydzik napisał
HAha ja jade 23 czerwca do loret .:) ktos jedzie ?


Ja też :D 8)
IP: 87.248.75.179
Ja;)
Gość
tysia napisał
W pakiecie jest Barcelona , Toss de Mar i Waterworld :)

No nie wiem czy te 3 bo my w pakiecie mamy Barcelone Waterworld i Marineland
IP: 87.248.75.179
zen
Gość
ja sie bede wybieral do loret na poczatku sierpnia;p
IP: 89.72.151.160
www
Gość
hej ;) mam takie pytanie.. wie ktoś może jak to jest z obozami studenckimi? czy to prawda, że nie obejmuje wtedy regulamin obozu i że można sobie wtedy chodzić do klubów i wracać kiedy się chce? ;D czekam na odpowiedź ;)
IP: 82.160.71.21
Beata
Gość
www napisał
hej ;) mam takie pytanie.. wie ktoś może jak to jest z obozami studenckimi? czy to prawda, że nie obejmuje wtedy regulamin obozu i że można sobie wtedy chodzić do klubów i wracać kiedy się chce? ;D czekam na odpowiedź ;)


jeśli ukonczyłaś 18 rok źycia to myślę że nie obowiązuje Cię regulamin taki jak np. 14 latka, z tym że lepiej wcześniej w biurze się upewnić i powiedzieć że jesteś pełnoletnia i oczekujesz więcej swobody :)
IP: 188.33.180.23
Magda
Gość
Jeżeli jedziesz na obóz studencki to jesteś na takiej zasadzie jak na wczasach,tylko z tym ze tu jedziesz z osobami w swoim wieku :]

A mam pytanie...jest ktoś chetny na obóz do Copacabany na 10 noclegow i po drodze z disneylandem ???
:P
IP: 95.155.98.151
agnieshka
Gość
iza napisał
[quote=bedus15]
ja jadę na kolonie z biura podróży Hentur, w terminie 05/08-16/08 ... wybiera sie moze ktos wtedy...do hotelu Mas niestety;(


ja jade z biura hentur tez 5. i jade sama .niewazne jaki hotel wazne co tam jest.tak mówią
[/quote

UWAGA!! UWAGA!! UWAGA!!
HENTUR straszni oszuści nawet nie można się odwołać później od niczego całkowicie głusi na argumenty .. ale po co mają ich słuchać skoro pieniądza już w kieszeni .. ich kieszeni.. ODRADZAM SERDECZNIE ODRADZAM!![/quote=iza]
IP: 83.5.142.247
agnieshka
Gość
Odradzam Hentur napisał
Hentur odradzam wszytskim!!!Najgorsze wakacje w moim życiu!Folder piękny, opis wakacji super, a na miejscu masakra!Szkoda pieniędzy i nerwów!




ZGADZAM SIĘ!! poza tym wg złotej myśli właścicielki 'JESTEŚMY KLIENTAMI NIE MAMY PRAWA WYRAŻAĆ OPINII ZWŁASZCZA NEGATYWNEJ" ale tę zasadę poznamy dopiero po wpłaceniu pieniędzy.. niestety...
IP: 83.5.142.247
agnieshka
Gość
agnieshka napisał
iza napisał
[quote=bedus15]
ja jadę na kolonie z biura podróży Hentur, w terminie 05/08-16/08 ... wybiera sie moze ktos wtedy...do hotelu Mas niestety;(


ja jade z biura hentur tez 5. i jade sama .niewazne jaki hotel wazne co tam jest.tak mówią
[/quote


buahahahah kochaneczko no na 100%nie ma tam tego, co Ci obiecali
gwarantuję swoją głową!!
i odpuść sobie reklamacje już nasz jej rezultat;D
UWAGA!! UWAGA!! UWAGA!!
HENTUR straszni oszuści nawet nie można się odwołać później od niczego całkowicie głusi na argumenty .. ale po co mają ich słuchać skoro pieniądza już w kieszeni .. ich kieszeni.. ODRADZAM SERDECZNIE ODRADZAM!!
[/quote=agnieshka]
IP: 83.5.142.247
agnieshka
Gość
agnieshka napisał
Odradzam Hentur napisał
Hentur odradzam wszytskim!!!Najgorsze wakacje w moim życiu!Folder piękny, opis wakacji super, a na miejscu masakra!Szkoda pieniędzy i nerwów!




ZGADZAM SIĘ!! poza tym wg złotej myśli właścicielki 'JESTEŚMY KLIENTAMI NIE MAMY PRAWA WYRAŻAĆ OPINII ZWŁASZCZA NEGATYWNEJ" ale tę zasadę poznamy dopiero po wpłaceniu pieniędzy.. niestety...



o tak!! ich powinno się ścigać za jakieś wyłudzenie!!! :evil:
IP: 83.5.142.247
agnieshka
Gość
Odradzam Hentur napisał
Hentur odradzam wszytskim!!!Najgorsze wakacje w moim życiu!Folder piękny, opis wakacji super, a na miejscu masakra!Szkoda pieniędzy i nerwów!




PRAWDA TO OJ PRAWDA!!
ODRADZAM ODRADZAM ODRADZAM
IP: 83.5.142.247
RAKQ
Gość
WIDZĘ PO POWYŻSZYCH WPISACH ŻE NIE TYLKO JA MIAŁEM PRZYJEMNOŚĆ POZNANIA JAKŻE "ZACNEGO"HENTURU;D
IP: 83.5.142.247
.J.
Gość
Wybiera się ktoś do Lloret z Olimpu jakoś w lipcu ? :D
IP: 84.10.143.122

Strona: « < ... 23 24 25 26 27 28 29 30 > »

Forum turystyczne » Hiszpania » lloret de mar, Costa Brava

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij