» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Hiszpania » lloret de mar, Costa Brava

lloret de mar, Costa Brava

Lloret de Mar wakacje Costa Brava Pogoda

Strona: « < 1 2 3 4 5 6 7 ... > »

Autor Treść
tysia
Gość
No domyślam sie , ale nie miałam dużego wyboru a z tym deszczem to np. o tej porze miesiąca też tak jest ??
IP: 81.190.42.242
bedus15
Gość
ja jadę na kolonie z biura podróży Hentur, w terminie 05/08-16/08 ... wybiera sie moze ktos wtedy...do hotelu Mas niestety;(
IP: 213.76.182.146
kama
Gość
a w jakiej cenie jest wejscie jednorazowo do tej dyskoteki tropics?
IP: 195.74.50.129
bedus15
Gość
wiecie cos moze o Hotelu Mas* w Lloret de Mar? interesuje mnie połozenie, warunki, itd.... ;d
IP: 213.76.182.146
tysia
Gość
Czy ktoś zna hotel Goya ??
IP: 81.190.42.242
uczesnik
Gość
kama napisał
jade od 05.08.2008 do 16,08.2008 ale nie na obóz bo mam 30 lat.mamy spac w hotelu MAS

zrezygnuj czym prędzej z tego hotelu. Fakt jest w centrum ale warunki koszmarne. Brud, brak balkonów, łazienki straszne, w nocy każdej nie pośpisz.
Rezydentka Asia- przed nią należy tylko uciekać.
IP: 83.25.65.101
kaskadz2004@op.pl
Gość
balkony sa.
ale od storny deptaku. czyli tylko w kilku poojach.
tak dla sprostowania :)

bedus15 <- bylo juz wczesnie napisane :P

deszcz,pada czasem
a co do tropiscu to nie wiem ile jednorazowe kosztuje wejscie.
IP: 213.77.60.8
ania_92
Gość
siemanko ;)
czy jedzie ktoś 30-go lipca ??
do LLoret oczywiscie z Jaworzyny.
Hotel Villa Garbi !
Ja wyjezdzam z Wroclawia.
IP: 79.186.87.139
kaskadz2004@op.pl
Gość
villa...w miare ok hotel,z tego co slyszlaam....
IP: 213.77.60.8
kama
Gość
no trudno już pojade do tego hotelu. szkoda ze tam tak lipnie
IP: 213.25.20.12
tysia
Gość
Kama jedziesz tam dla rozrywki ,miejscowości i w ogole a nie dla hotelu i tak bedziesz tam tylko spac a nie siedziec cały dzień ;)
IP: 81.190.42.242
KAMA
Gość
a czy tam jest goraco w tym hotelu i czy klima jest?NO jade sie głównie pobawic a nie siedziec. a podobno tam jest super a hałas mi nie przeszkadza
IP: 213.25.20.12
kaskadz2004@op.pl
Gość
no dokladnie. i tak większość czasu będziesz spędzać poza hatelem :)
a noc...uwierz,da się przeżyć :D hehe...

klima? o tym trzeba zapomnieć ;P
gorąco,to zależy z jakiej strony pokoj,wiadomo,że od deptku są bardziej naslonecznione,ale jakiejś okropnej parówy nie ma :)

a miasto jest dobitnie mówiąc zajebiście zajebiste ;D więc na pewno zadowolona wrocisz :D :D
IP: 213.77.60.8
bedus15
Gość
Co to za rezydentka Asia? Tam naprawdę jest aż tak strasznie? O Boże... ;((... A mam jeszcze pytanko: W hotelu Florida jest podobno basen... To prawda? I czy my, koloniści, bedziemy mogli z niuego korzystać, czy nie?
IP: 213.76.182.146
tysia
Gość
Hotel Goya potrzebne jakiej informacje !! i to szybko bo w niedziele wyjeżdzam na wymarzone wakacje
IP: 81.190.42.242
kaskadz2004@op.pl
Gość
Asia to chyba ta co tam jest w Mas-ie...
No nie jest najgorsza,nie przesadzajcie...
Troche nie umie rozwiązywać problemów jeśli takowe się zdarzą...( sama mialam taki przypadek,kolezance zniszczyli aparat w pokoju...a ona nic nie zrobiła z tym...żadnych konsekwencji nie było) ale np. kiedyś udało jej sie upiec ciacho i częstowała nas :P hehe...
Także,bez przesady,ogólnej masakry nie ma. Nie bójcie się :D :D
Ale dużo od atmosfery będzie zalezał dobór wychowawców.jak mialam okronych!
Karina z Lodzi :P Także jakby sie taka znowy trafila,uciekać :D hehe...
Dziwna baba,przewrażliwiona cholernie na pukncie wszystkiego :)

Tak,basen jest.
Nieraz jak jestes na stołowce,to widac ludzi się kąpiących. bo bok basenu jest przeszkolny i widać go z ze stołówki :)
Z tego co wiem,nie można z niego korzystac.....
Przynamniej,tak było rok temu...

Ale powiem Ci,ze woda jest tak wspaniała,że nie będziesz miał ochoty,kąpać się w basenie :)
IP: 213.77.60.8
bedus15
Gość
Komuś zniszczyli aparat? Kurde, nie wiem właśnie, czy brać cyfrówkę, czy nie?
Jeszcze jedno: czy w morzu są kamienie, że trzeba mieć specjalne buty do pływania... ?
I: Ja jadę na obóz, gdzie jest wiek 14-18, i mam wrażenie, że tam będą sami 18-latkowie, a nikogo w moim wieku. Jak bylo waszym przypadku???
IP: 213.76.182.146
bedus15
Gość
tysia napisał
Hotel Goya potrzebne jakiej informacje !! i to szybko bo w niedziele wyjeżdzam na wymarzone wakacje


Choć ja wyjeżdżam dopiero 5 sieprnia, myślę, że ten hotel nie będzie taką ruderą, jak mój - Mas* ;d ... Życzę miłego pobytu...;)
IP: 213.76.182.146
kama
Gość
Ja na szczescie nie jade na obóz ale będę tez w tym hotelu MAS. ale będzie sie działo, tez 5 sierpnia
IP: 213.25.20.12
kama
Gość
ale kto zniszczył ten aparat?
IP: 213.25.20.12
kaskadz2004@op.pl
Gość
aparat zniszczyla jedna z uczestniczek obozu...
pokoj był zakmnięty,ale pona poprosiła o klucz i weszła. Bo oni nie sprwadzają komu klucz dają.... aha,bo klucze od pokojow zostawia sie w recepcji ;]

Ale to był jeden przypadek,więc nie ma obaw brac cyfrowki... no ludzie,to że taz sie tak zdarzylo,nie znaczy że sie tak będzie dziać...
spokojnie cyfrowka,duzo ladnych foterk mozna porobić!!! ;D

yy....nie ma kamieni,nie potrzebne obuwie...
tylko są STRASZNE fale ;D super uczucie....chociaż jak sie Cie przewroci i nie mozesz się podnieść...no cóż...stracha mozna moeć ;d

u mnie tez była większość w okolicach 17,18.
a Ty masz 15?
To nie bedziesz mogl na dyski chodzić,bo tam od 16 lat wpuszczają. i nie da sie ich oszukać,bo z paszportem sie wchodzi,bądź dowodem.
IP: 213.77.60.8
bedus15
Gość
A ty kakadz ile masz lat? A moich rówieśników to tam było naprawdę aż tak mało??? ;dd
IP: 213.76.182.146
bedus15
Gość
kama napisał
Ja na szczescie nie jade na obóz ale będę tez w tym hotelu MAS. ale będzie sie działo, tez 5 sierpnia


Heheh... To się spotkamy ;ddd
IP: 213.76.182.146
kaskadz2004@op.pl
Gość
rocznikowo 19 :)
jak ja byłam,faktycznie było mało.
ale to nie reguła przecież.... :)
IP: 213.77.60.8
bedus15
Gość
a ile kasy mialas jak bylas? bo zastanawiam sie ile zabrtac? i jakie wycieczki fakultatywne bys mi polecila? a wlasnie: w programie jest wycieczka do tossy i blanes (obligatoryjna), ale nie pisze, jaki jest jej koszt.... czy wiesz moze?
IP: 213.76.182.146

Strona: « < 1 2 3 4 5 6 7 ... > »

Forum turystyczne » Hiszpania » lloret de mar, Costa Brava

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij