» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Grecja - Paralia

Grecja - Paralia

                                Paralia wczasy Opinie o hotelach w Parali

Strona: « < ... 7 8 9 10 11 12 13 > »

Autor Treść
A-cha
Gość
Ja mam pytanie z innej beczki: nie mówią tego w biurach podróży ani na portalach turystycznych,a warto - jak radzicie sobie z zakazem wrzucania papieru toaletowego do muszli wc? Wszędzie w hotelach na drzwiach wc, w restauracjach wisi prośba o niewrzucanie papieru. Przyznam,ze w zeszłym roku łamaliśmy ten zakaz, bo nie wyobrażam sobie odkładania zużytego papieru do kosza, mniej się używało.
Chciałam wiedzieć czy komuś z was przytrafiła się w związku z tym jakaś niemiła przygoda typu zatkanie kanału, wywalenie szamba itp?
Trochę mam stres w tym roku.
Czy ktoś był w Efi Studios w Paralii?
IP: 109.243.219.143
grecja
Gość
czy ktoś wybiera sie do parali pod koniec sierpnia z ok serviceu autokarm?
IP: 87.239.178.67
Kot&Madzia
Gość
Witam,ja wybieram sie z dziewczyna 29 sierpnia do paralii,do apartamentu john&eve....moze kogos poznamy:)
IP: 77.114.97.97
mkk
Gość
napiszcie mi czy potrzebny jest paszport,mi w biurze powiedzieli że na dowód można a wybieram się na wycieczke autokarem?
IP: 178.56.181.181
adda
Gość
Wróciłam z Grecji trzy dni temu...jechałam autokarem..na granicach zbierali paszporty i wbijali pieczątki..Pozdrawiam
IP: 83.19.36.186
macio
Gość
Witam. We wrześniu planuję ze znajomymi wypad do Parali do apart. MORFEAS jednak totalnie nic nie mogę znaleźć o tym apartamentowcu. Jeśli ktoś tam był to bardzo proszę o jakąkolwiek informację i opinię. W której części Parali on się znajduje itp. Ze zdjęć i opisów w katalogach wszystko wygląda naprawdę ładnie. Z góry dziękuję.
IP: 178.42.147.14
mkk
Gość
do "adda" a wszyscy mieli paszporty,może ktoś okazał się dowodem.Dzisiaj właśnie mnie upewnili w biurze podróży że nie muszę mieć paszportu wystarczy dowód,dlatego jestem ciekawa jak to wygląda na granicy.POZDRAWIAM
IP: 79.162.204.119
adaa
Gość
do "mkk" powiem szczerze że nie widziałam żadnych dowodów...W momencie zbliżania sie do granicy pilot prosił wszystkich o przygotowanie paszportów do kontroli...potem wchodził celnik zbierał wszystkie i znikał...potem je rozdawali...na następnej granicy to samo....
IP: 83.19.36.186
OK SERVCES :/ !!!
Gość
WITAM - bylem z Ok services w Parali w hotelu Oazis na ofercie ktora zesmy wykupili bylo napisane sniadania i obiadokolacje w formie bufetu - na mijescu sie okazalo ze o ile sniadania sa podawane w formei bufetu mozna bylo sobie pojesc to obiadokolacje sa serwowane i to bez mozliwosci wyboru z dan porstu kladli jedno danie na stole jak komus nie podeszlo to musial chodzi o restaruacji i wydawac dfodatkowe pieniadze - zlozylismy reklamacje i czekamy na reakcje - malo tego juz po zlozeniu reklamacji zona zadzwonila do biura pyt. o nasza oferte jako zainteresowana na co konsultantki juz wiedzac ze w hotelu nie ma bufetu nadal jej zachwalaly podroz mowiac ze kolacje beda w formie bufetu - na szczescie cala rozmowe nagralismy sobie na dyktafonie bo tak przeczuwamy ze na reklamacji sie nie skonczy i bedziemy sie musieli spotkac w Sądzie !!! Mało tego byly inne oferty w innych biurach tansze ale na nich bylo napisane ze kolacje serwowane a wspaniale OK SERVICES lubi oszukiwac ludzi. Juz nie powiem o drodze powrtonej w ktorej keirowcy wyklinali pasazerow a pilotka nie reagowała ale to juz zupelnie inna historia
IP: 85.117.10.85
podróżnik
Gość
No trzymajcie mnie bo nie wytrzymam. A sprawdziliście czy macie w gniazdkach 220V? Może było mniej i trzeba to będzie reklamować a nawet się sądzić. Co za ludzie. Jadą na wycieczkę za 700 zł. i oczekują że im śniadania do łóżka będą przynosili.
IP: 83.30.188.158
OK SERVCES :/ !!!
Gość
Moze ty placisz frajerze 700 zl bo ja placilem 1650 zl i jak cos zamawiam to tego wymagam a taki polaczek jak ty pewnie nie znal by nawet jezyka zeby wydrukowac reklamacje w innym kraju i pewnie kopiesz sie po glowie cale zycie i pracujes w jakims tesco - jak kupuje auto z klima i za nie place to chce dostac auto z klima a nie z klimatyzowanych schowkiem i jak place za bufet to mam dostac bufet - jak bym kupil wakacje za 1400 zl w ktorych piusano ze posilki sa serwowane to by nie bylo problemu jakos jak rok temu bylem w hiszpani a wczesniej w chorwacji i placilem za bufet to mialem bufet a OK SERVICES OSZUKUJA LUDZI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a tacy frajerzy jak podroznik nie rozumieja na czym polega umowa cywilno prawna ktora zawieraja dwie strony - no bywaja tacy ograniczenie ludzie
IP: 85.117.10.85
podróżnik
Gość
Sądząc po twojej wypowiedzi i sposobie układania zdań bardzo łatwo można wywnioskować że ty chyba nawet nie byłeś na tej wycieczce. Ciekawe jak ty tą reklamacje napisałeś w obcym języku jak nawet w swoim ojczystym nie potrafisz paru zdań ułożyć, a do Tesco to by się wstydzili cię przyjąć nawet za układacza wózków na parkingu. Frajerem to sobie możesz nazywać swoją s.t.a.r.ą , wieśniaku! Bez obrazy dla ludzi pochodzących ze wsi.
IP: 83.29.192.2
macio
Gość
Witam. We wrześniu planuję ze znajomymi wypad do Parali do apart. MORFEAS jednak totalnie nic nie mogę znaleźć o tym apartamentowcu. Jeśli ktoś tam był to bardzo proszę o jakąkolwiek informację i opinię. W której części Parali on się znajduje itp. Ze zdjęć i opisów w katalogach wszystko wygląda naprawdę ładnie. Z góry dziękuję.
IP: 83.29.192.2
.....
Gość
Poparcie dla OK SERVCES:/!!!Umowa jest umową...niezależnie od ceny jaką sie zapłaci...widac są ludzie którzy tego nie rozumieją.Cena to pojęcie względne..dla jednych tysiąc złotych to śmieszne pieniądze...dla innych to czasami wiele wyrzeczeń...
IP: 83.19.36.186
Justysia
Gość
tez sie wybieramy do paralii juz za 5 dni .. :-)))
IP: 213.5.7.57
A-cha
Gość
adaa napisał
do "mkk" powiem szczerze że nie widziałam żadnych dowodów...W momencie zbliżania sie do granicy pilot prosił wszystkich o przygotowanie paszportów do kontroli...potem wchodził celnik zbierał wszystkie i znikał...potem je rozdawali...na następnej granicy to samo....


Nie wiem w końcu jak jest z tymi paszportami; żeby być pewną po 2 razy dzwoniłam do ambasady Serbii i Macedonii i w obu mnie zapewniano,że do wyboru:albo paszport albo dowód, nie ma już obowiązku paszportowego. Chyba tam już wiedzą ,co mówią? bo w biurach podróży dalej totalna ignorancja co do przepisów.
A pilot pozbierał paszporty,bo może wszyscy akurat je mieli, albo nie poinformowano nikogo,że wystarczy dowód? Jedziemy do Paralii 5 września i jedno z nas ma tylko dowód, zobaczymy, jak coś powołam się na ich ambasady, wezmę na wszelki wypadek numery do nich, niech wytłumaczą niedouczonym.
IP: 109.243.23.105
do A-cha
Gość
na 100 % wystarcza dowod wrocilem z Paralli 22 Sierpnia ja i zona mielismy paszport ale 3 os. z autokaru jechaly na dowod - od 20 czerwca obowiazuje dowod bo zostaly zniesione wizy !!!!!!!!!!!!!!!!!
IP: 85.117.10.85
A-cha
Gość
polecam zapoznać się z nowymi przepisami na stronie MSZ, informacje dla obywateli RP wyjeżdżających za granicę:)
IP: 188.33.42.170
anusia
Gość
wystarcza dowody osobiste,szybciej schodzi na granicach. Pozdrawiam
IP: 83.13.58.202
Adonissos
Gość
Kilka dni temu wróciłam z Paralii. Pogoda rewelacyjna, woda gorąca, natomiast miasteczko takie sobie. Ok godz. 2 w nocy nie ma możliwości zjedzenia nawet gyrosa, bo wszystkie knajpki zamknięte. Ponadto w Paralii nie ma życia nocnego - tylko wieczorne:) ok północy prawie puste ulice - w tym samym czasie (koniec sierpnia) w LLoret de Mar ulice tętnią życiem do godziny 4-5 rano. Na dyskotekach średnia wieku 17lat (Omilos). Ceny w sklepach bardzo przystępne - tanio. Grecy bardzo mili i uprzejmi. Polecam wycieczkę na Skiathos - piękne widoki. Wakacje bardzo udane, chociaż do Paralii nie chciałabym już wrócić.
IP: 79.189.201.178
kola
Gość
do A-cha napisał
na 100 % wystarcza dowod wrocilem z Paralli 22 Sierpnia ja i zona mielismy paszport ale 3 os. z autokaru jechaly na dowod - od 20 czerwca obowiazuje dowod bo zostaly zniesione wizy !!!!!!!!!!!!!!!!!
O jakich wizach gadasz . Kiedy były wizy . Co cię odmrozili .
IP: 178.73.51.10
riri
Gość
był kto z Was z hotelu Poseidon w Parali? Jak wrażenie? Jak pokoje i jedzenie?
IP: 89.77.121.23
kolo
Gość
hotelkonstantin w parali bardzo proszę o opiniei inne uwagi .
IP: 178.73.51.10
kolo
Gość
nikt tu nie zagląda ?
IP: 178.73.51.10
mika
Gość
witam
czy ktos jedzie do Paralii 21.06.11?
IP: 178.235.51.248

Strona: « < ... 7 8 9 10 11 12 13 > »

Forum turystyczne » Grecja » Grecja - Paralia

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij