» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Grecja - Paralia

Grecja - Paralia

                                Paralia wczasy Opinie o hotelach w Parali

Strona: « < ... 8 9 10 11 12 13 >

Autor Treść
mars
Gość
mika napisał
witam
czy ktos jedzie do Paralii 21.06.11?
N I I ???
IP: 178.73.51.10
monia
Gość
jedzie ktoś do Paralii 02.08-14.08 z OK TOURS? :)
IP: 83.11.111.50
mmm
Gość
Czy ktoś jechał do Paralii z biurem OkServices z Wrocławia? Jak długo trwała podróż? Czy ktoś już wrócił i może podać aktualne ceny jedzenia wycieczek itp z sezonu 2011? Z góry dziękuję za odpowiedzi:):):).
IP: 46.204.60.157
ela
Gość
kto jedzie 9 lipca z Wrocławia
IP: 82.177.218.96
Kodzak
Gość
ela napisał
kto jedzie 9 lipca z Wrocławia


ja jade 9 lipca ale z Rybnika :)
IP: 83.10.114.37
Gość
Jadę do Paralii 2 sierpnia z 4 osób z biura Oskar, może warto się poznać, zawsze to milej w większym gronie, kto jeszcze jedzie? :) :)
IP: 80.50.232.230
gize
Gość
cześć. ostrzegam wszystkich przed wycieczkami fakultatywnymi które poleca wasz rezydent. Są 15-20 euro droższe od tych z miejscowych biur podróży.
IP: 83.5.42.248
gize
Gość
co prawda raczej nie ma tam polskiego przewodnika, ale oni i tak mało mówią. nie ma problemu dogadać się po angielsku. jak byłam na jednej wycieczce to przewodnik nawet trochę po polsku mówił więc naprawdę nie ma problemu. rezydenci straszą, że miejscowe biura to niezarejestrowani oszuści, których łapie policja i cofa cały autobus.to nieprawda. biura mają normalne siedziby, normalnych pracowników.
IP: 83.5.42.248
:) :)
Gość
Już za tydzień wyjeżdżam do Paralii na obóz młodzieżowy i mam kilka pytań dot. tej miejscowości:
1. Jak z życiem nocnym? To prawda, że około północy na ulicach jest już pusto?
2. Jak z kulturą i zachowaniem Greków?
3. Co z pogodą, wodą w morzu i czystością plaż?
IP: 80.51.66.67
Łazanka
Gość
Hej, jedzie ktoś do Paralii ok. 20.08 ? przedział wiekowy najlepiej 20-28 ;-)
IP: 46.112.139.250
iza
Gość
napisał
Jadę do Paralii 2 sierpnia z 4 osób z biura Oskar, może warto się poznać, zawsze to milej w większym gronie, kto jeszcze jedzie? :) :)


A do którego hotelu ?;)
IP: 77.255.93.25
Magdek
Gość
Będziemy w apartementach
IP: 80.50.232.230
gogo
Gość
ja jadę 1 września, bede w apartamentach... ktoś jeszcze ma podobny termin?
IP: 31.174.246.59
dfdg
Gość
Jutro wyjazd! :D
IP: 83.1.198.197
ela
Gość
odradzam wycieczkę do Aten tragedia oraz Saloniki beznadzieja
IP: 82.177.218.96
Użytkownik
Posty: 15
Dlaczego? Mogłabyś Elu trochę więcej napisać na ten temat?
No i cóz... w takiej sytuacji, jeżeli masz ochotę, zapraszam Cię do nas, do Bukowiny Tatrzańskiej. Dlaczego? W celu wymazania złych wspomnień z Aten :)
IP: 188.33.20.243
gość
Gość
jedzie ktoś 7 września do Grecji??:)
IP: 87.204.40.10
gość
Gość
chodzi mi konkretnie o Palarie z ok service :)
IP: 87.204.40.10
krzyś
Gość
Mam pytanie odnośnie zakupów w Paralii? Interesują mnie kurtki skórzane, gdzie można kupić ciekawe ?
IP: 88.199.98.120
Magdek
Gość
Słyszałam że w Salonikach mozna zrobic fajne zakupy jeśli chodzi o ciuchy (kurtki skórzane też), ponieważ do 15 sierpnia są wyprzedaże, gdzie można kupic nawet 70% taniej.
IP: 80.50.232.230
krzyś
Gość
Niestety nie wybieram się do Salonik i przed 15 sierpnia. Jakie macie zdanie o zakupach w Parali?
IP: 88.199.98.120
krokus
Gość
Witam! Właśnie wróciłem ze znajomymi (21-23lat) z wakacji z parali. Szczerze mówiąc jesteśmy wieloma rzeczami zawiedzeni. HOTEL ATLANTIS - miejsce naszego pobytu. Nigdzie nie ma o nim komentarza a ja z chęcią napisze. Jedyny plus to lokalizacja - 20 m od plaży. Pokoje: u nas odpadający tynk u znajomych grzyb w łazience, spłuczki w toaletach raz nie ma w nich wody raz za dużo że łazienka zalana. Prysznic to już karuzela, brak wody lub małe ciśnienie, zimna lub sam wrzątek. Jedzenie...hmmm śniadanie od 8 do 10, obiadokolacja od 19 wiec weźcie więcej pieniędzy bo miedzy tymi "cudnymi" posiłkami trzeba coś zjeść na mieście. Śniadanie szwedzki stół, ale to tylko z nazwy. Do dyspozycji chleb, jakaś szynka konserwowa, ser zółty, masło, dżem, płatki, jakiś placek, kawa, i sok. tak przez 10 dni. Już po 3 nie chce się schodzić na śniadanie Obiadokolacje raz lepsze raz gorsze. Basen w hotelu. To jest wogóle miazga. Czynny UWAGA 5 godzin na dobę. OD 10 do 13:30 i od 17:30 do 19. Dlaczego? Bo grecy mają sieste. A co mnie obchodzi ich siesta. Zapłaciłem pieniądze to żądam a tu proszę im nie wolno przeszkadzać. Czy jak oni przyjeżdżają do nas to muszą się ustosunkowywać do naszych obyczajów. Nie sądze. Cokolwiek u nich załatwić to wogóle porażka bo po 14 to prawie wszytsko zamknięte. Nie dziwie sie że to państwo bakrutów. Sama paralia jest ok. Plaża ładna, ale niestety woda już gorzej(pływają trawy, glony i jest troche zamulona) Miasteczko fajne można zrobić dużo zakupów, pełno fajnych sklepów. Jedzenie na mieście ok. Wieczory: jedyna atrakcja to spacer po promenadzie. Życie nocne o jakim wy tu mówicie to bujda. Grecy sa specyficznymi ludźmi jeśli chodzi o zabawe. wygląda ona tak że leci muzyka oni stoja przy stolikach piją i tupają nóżką. To ich cała zabawa. Byliśmy w cocusie - 14-17 lat, wstęp free dla pań, dla panów 4 euro do tego ruskie piwo za free. Nic dziwnego rusek prowadzi tą knajpe. Ale wódka z colą, bałbym sie tego brać wódka jakaś nieznana a i cola gorsza niż w biedronce. Habana - zapewniano nas że bedzie two thousand and more okazałao sie że przyszliśmy pierwsi i przez najbliższa godzine przyszło jeszcze 50 osób z czego wszyscy wyszli. Gold - piatek, brak parkietu, same miejsca siedzące, o godzinie 0:30 było kolo 50 osób. Wyszliśmy, poszliśmy do white villa to jacys turyści mówili że wieje tam nudą. Reasumujac jeżeli ktoś jedzie tam z myślą o imprezach darujcie sobie. Czytaliśmy te fora, nastawiliśmy sie na świetną zabawe rzeczywistość okazała sie zupełnie inna. BRAK IMPREZ> NUDA>. Pozdrawiam. ALOHA
autor: ~krokus
IP: 77.236.25.73
netka
Gość
Jedzie ktoś do parali 28.08 ?:)
IP: 83.238.21.181
Teresa
Gość
:D Witam! Już wyszedł nowy katalog Oskara na 2012r. wykupione wczasy do 15-go września są o 40% tańsze. :D
IP: 77.253.112.191
Elżbieta Zych
Gość
lLIiza jest bardzo dobrym hotelem raczej pensjonatem. Bardzo mili ludzie i pokoje kameralne jeśli ktoś tak lubi. a co najważniejsze czysto. Byłam tam z synem wprawdzie dwa lata temu ale bardzo miło wspominam pobyt.
IP: 85.222.86.11

Strona: « < ... 8 9 10 11 12 13 >

Forum turystyczne » Grecja » Grecja - Paralia

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij