» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Grecja - Paralia

Grecja - Paralia

                                Paralia wczasy Opinie o hotelach w Parali

Strona: « < ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 > »

Autor Treść
Janek
Gość
Hej mam pytanie czy ktoś był w Parali w Haus Olymp ? Proszę o info jak tam jest jaki standard i jaka okolica.
IP: 95.48.7.210
Moniqe29
Gość
Witam, czy ktoś był może w apartamentach/ hotelu Morfeas? Wyjeżdżam 13 lipca i nie wiem czego się spodziewać. Już tyle naczytałam się o OK Services, ze mam bardzo mieszane uczucia.
IP: 213.25.175.17
Lenyks
Gość
ewelinahajdas@wp.pl
IP: 83.12.35.218
Użytkownik
Posty: 26
do Lenyksa ups...
IP: 83.12.35.218
ELA ELA
Gość
Ja mam takz prośbę...chciałam zapytać o ceny...co ile kosztuje ???
IP: 83.22.85.117
3 razy w Grecji
Gość
Co trzeba zabrać na podróż :
1. poduszka do spania- kark wam ztwardnie bez niej !!!
2. kocyk lub duży ręcznik na okrycie się w nocy ( może być troszkę chłodno )
3. wygodne spodenki bądż rybaczki nic co może krępować ruchy
4. chusteczki odświeżające
5. pastę do zębów i szczoteczkę podręczną kosmetyczkę
6. kanapki na drogę + przegryzki
7. bagaż podręczny niezbyt duży tylko z najpotrzebniejszymi rzeczami - reszta w bagażniku autobusu
8. muzykę w mp3 do posłuchania bądź jakieś książki
To chyba takie najważniejsze rzeczy.

Postoje są co 4 godziny ... przeważnie. Kierowcy zawsze wybierają miejsca takie jak stacje paliw z toaletami i możliwością wrzucenia czegoś na ząb. Na trasach na Węgrzech czy Serbii jest duzo takich punktów aby sie zatrzymać. Można sobie tam spokojnie coś kupić do jedzenia czy picia, pójść do toalety itp. Postoje zwykle trwają ok. 20-30 min.

Czas podróży dłuży się jadąc do Grecji ze względu na oczekiwanie... ale z powtotem jest już całkiem przyjemnie.
24 godziny to standard... bywa że ktoś przyjeżdża w 22 godziny.


W tym roku też jadę tyle że do Nei Pori.
Gdyby ktos miał pytania zapraszam na gg 7906414
IP: 83.22.85.117
3 razy w Grecji
Gość
Aha! Bardziej wygodne są w autokarze klapki lub sandały....łatwiej je zdjąć z nog i nie uciskają ich podczas podróży.
Polecam też zabrać na podróż ze 2 pary bawełnianych skarpeet zeby nogi były świeże. ;)
IP: 83.22.85.117
Użytkownik
Posty: 26
3 razy w Grecji napisał
Aha! Bardziej wygodne są w autokarze klapki lub sandały....łatwiej je zdjąć z nog i nie uciskają ich podczas podróży.
Polecam też zabrać na podróż ze 2 pary bawełnianych skarpeet zeby nogi były świeże. ;)

a wiesz coś może o hotelu Akti musson w Parali?
IP: 79.163.181.68
ina25
Gość
a moze ktoś z was własnie wrócił z parali i podzieli się wrażeniami. proszę o odpowiedż ponieważ obawiam się troszkę tego kryzysu w grecji czy widać jakieś jego skutki w paralii cvzy ceny wzrosły czy wszystko działa jak należy urząd pocztowy większe sklepy itd???
IP: 195.88.28.41
Dzastina
Gość
witam czy ktoś z was wybiera się do Parali hotel Principal 25 sierpnia z OK services ....AUTOKAREM ;) ???
IP: 195.88.28.41
kaja
Gość
anusia napisał
Kaja witaj. Powiedz ile jedzenia zabrać i picia do autokaru. Czy korzysta się z toalety w autokarze? Nigdy nie jechałam tyle godzin,zawsze leciałam samolotem boję się tej drogi.


Przepraszam, że tak późno, ale całkiem zapomniałam o tym forum ; ) Nie za dużo! ja zapakowałam jak głupia i połowę wyrzuciłam. ciągle są postoje i wszystko można sobie dokupić. nie powiem ci ile dokładnie, to zależy od tego ile jesz :P ja w czasie podróży zjadłam dwie kanapki, 2 batony i wypiłam dwie butelki 1,5 l wody. wszystkie owoce wyrzuciłam. Z toalety się raczej nie korzysta, chyba, że masz jakieś problemy z pęcherzem ;] Nie ma się czego bac, jeśli klima będzie dobrze działać, to podróż nie będzie męcząca ;)
IP: 84.10.63.105
kaja
Gość
kaja napisał
anusia napisał
Kaja witaj. Powiedz ile jedzenia zabrać i picia do autokaru. Czy korzysta się z toalety w autokarze? Nigdy nie jechałam tyle godzin,zawsze leciałam samolotem boję się tej drogi.


Przepraszam, że tak późno, ale całkiem zapomniałam o tym forum ; ) Nie za dużo! ja zapakowałam jak głupia i połowę wyrzuciłam. ciągle są postoje i wszystko można sobie dokupić. nie powiem ci ile dokładnie, to zależy od tego ile jesz :P ja w czasie podróży zjadłam dwie kanapki, 2 batony i wypiłam dwie butelki 1,5 l wody. wszystkie owoce wyrzuciłam. Z toalety się raczej nie korzysta, chyba, że masz jakieś problemy z pęcherzem ;] Nie ma się czego bac, jeśli klima będzie dobrze działać, to podróż nie będzie męcząca ;)


oczywiście nie doliczając postoju z mcdonaldzie i w restauracji na obiad ; )
IP: 84.10.63.105
kaja
Gość
Goka napisał
Kaja prosze powiedz mi co byś poleciła na wieczorne imprezowanie w Paralii???nigdy nie byłam i nie chciałabym stracić tych paru dni na szukaniu miejsca gdzie mogłabym sie super wybawić.Podkreślam że u mnie kiepsko z angielskim :// z góry dziękuje


Z tym ci nie pomogę, bo odwiedziłam tylko Cocus i Omilos i żadna mi się nie podobała ;) Albańczycy, obleśni, obmacujący, plus napalone 15 latki chcące przeżyć jak najwięcej przygód i "zaliczyć" romans z obcokrajowcem ;p
IP: 84.10.63.105
Patrycja
Gość
a do jakiego hotelu jedziecie??
IP: 193.91.28.70
Patrycja
Gość
pytanie do anusia:)
IP: 193.91.28.70
anusia
Gość
kaja dzięki za odpowiedź. Będzie co będzie może jakoś damy rade w tym autobusie
Patrycja- do apartamentów j&e.

Słyszałam tez że w toalecie nie spuszcza się wody tylko wrzuca zużyty papier do kosza...mam nadzieje że to jednak nie prawda.:)
IP: 83.13.58.202
beny
Gość
hej mam pytanko dość istotne, orientujecie sie ile euro trzeba zabrac do grecji zeby przezyc??? poniewaz wziąlem opcje z samymi sniadaniami i teraz mam maly dylemacik. z góry dzięki za pomoc.
IP: 87.239.178.67
Patrycja
Gość
do anusia: ja tez słyszałam i czytałam,że papieru wrzucać do toalety nie można....
IP: 193.91.28.70
anusia
Gość
papieru się nie wrzuca:) na dworze są pojemniki do których należy wyrzucić zużyty papier:) hmm...w tym upale takie papierki muszą nieźle "pachnąć" :)
IP: 83.13.58.202
Pamel
Gość
Hej Mam Pytanie czy ktos jedzie do Paralii z Katowic 09.08 z biura Ok Service ??
IP: 77.253.41.176
inez
Gość
Hej wszystkim, czy ktos wybiera sie do Parali 19 sierpnia z biura Steja? W moimprzypadku jest to obóz studencki.
Pozdrawiam:)
IP: 81.210.21.227
julie
Gość
witam, właśnie wróciłam z Paralii, byłam w hotelu akti musson więc jakby ktoś miał jakieś pytania dotyczące tego hotelu to podzielę się opinią :) a może był ktoś w te wakacje w tym hotelu też?
IP: 195.189.52.4
Użytkownik
Posty: 19
ja w tym temacie tez niestety nie pomoge;)
IP: 79.190.133.148
ina
Gość
Do julie jak tam teraz jest w Parali?finansowo i gdzie polecasz pizze i te inne ich specjały gyros pita itp.Dziękuje za odp.
IP: 95.160.252.100
ina
Gość
Obawiam sie cen,Julie ile wg Ciebie powinnam zabrać pieniędzy?mam 10 dniowy pobyt bez wyrzywienia,i chciłabym też czasem wpaść do jakiejś dyskoteki,hmm jaka najlepsza?może pomożesz?będe wdzięczna
IP: 95.160.252.100

Strona: « < ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 > »

Forum turystyczne » Grecja » Grecja - Paralia

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij